Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Gada nogale – tas ir svētku laiks, kad ar īpašu dāvanu, uzmanību un rūpēm vēlamies iepriecināt sev mīļos cilvēkus. Vai arī tev sagādā grūtības atrast dāvanas, par kuru būsi pārliecināts – tās saņēmējam tā patiks? Un ko lai uzdāvina cilvēkam, kuram šķietami viss jau ir?

Mums ir atbilde – mēs zinām, ka dāvanas, kas iesaiņotas mazās kārbiņās, noteikti neatstās vienaldzīgu, liks sirdij pukstēt straujāk un sajūsmā iemirdzēties acīm! Juvelierizstrādājumi kā dažādas rotaslietasauskari, gredzeni, rokassprādzes, kaklarotas, būs izcila dāvana.

Juveliera darinātas rotas vienā eksemplārā

Izvēlies augstas kvalitātes, meistara rokām darinātas rotaslietas, aproču pogas vai citus juvelierizstrādājumus ar iespēju tās personalizēt – dāvana būs ne vien patiešām vērtīga, bet arī unikāls viena eksemplāra roku darbs!

dāvanas ziemassvētkos, juvelierizstrādājumi
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Personalizētas dāvanas

Personalizēta dāvana – tas ir lielisks veids, kā parādīt, ka dāvana izvēlēta (un izgatavota!), domājot tieši par tās saņēmēju. Zelta kulons ar vārdu – tas ir ne vien eleganti, bet šobrīd arī ļoti aktuāli. Starp citu, kāpēc gan nespert soli tālāk un neizvēlēties kulonu ar mīļvārdiņu vai jauku iesauku?

Personalizācija var būt arī kas vairāk par lietu ar nēsātāja vārdu – izvēlies rotu ar individuālu, simbolisku dizainu, piemēram kulonu, kurā trīs dažādu toņu zelts simbolizē trīs ģimenes paaudzes vai jums nozīmīgas vērtības (ticība, cerība, mīlestība). Iedvesmojies no kāda jau gatavas rotas dizaina vai izsapņo pats savu – izgatavojot rotaslietas individuāli pie juveliera, fantāzijai un iespējām patiešām nav robežu! Vēlies ko neparastāku? Arī auskarus iespējams personalizēt – izmanto dāvanas saņēmēja vārdu, iniciāļus, dzimšanas datumu vai tādu dārgakmeni, kas simbolizē dzimšanas dienas mēnesi.

dāvanas ziemassvētkos, juvelierizstrādājumi
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Klasiskas un elegantas rotas

Eleganti, smalki dārgmetāla auskari ar briljantiem – tā ir klasiska dāvana, kas garantēti iepriecinās ikvienu sievieti. Turklāt, izvēloties klasiska stila dāvanu, vari būt pārliecināts, ka tā nekad neizies no modes piestāvēs ikvienam nēsātājas tērpam – gan ikdienā, gan svētkos.

dāvanas ziemassvētkos, juvelierizstrādājumi
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com / Foto: BRUNO KABUCIS

Dāvana vīrietim

Ko uzdāvināt vīrietim, kuram viss jau ir? Iespējams, šis ir sarežģītākais apdāvināšanās uzdevums, ar kādu nācies saskarties ikvienam no mums. Tomēr mums ir atbilde, par kuru esam pārliecināti – tā būs īstā! Aproču pogas – eleganta vīrieša garderobes sastāvdaļa. Kad nēsāt aproču pogas? Kāzu dienā, īpašos notikumos, ikdienā – ja to pieprasa darba ģērbšanās etiķete.

Dāvinot aproču pogas, jūs izsakāt komplimentu tās saņēmējam, apliecinot vīrieša eleganci un stilu. Izvēlieties klasisku modeli, papildiniet ar iniciāļiem vai pat briljantiem – moderni vīrieši to noteikti novērtēs!

dāvanas ziemassvētkos, juvelierizstrādājumi
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Bildinājums gada nogalē

Vai zinājāt, ka gada nogali dēvē arī par bildinājumu jeb saderināšanās sezonu?

Patiešām, ja arī tu vēl šaubies, vai svētki ir īstais brīdis, lai uzdotu liktenīgo jautājumu, mēs atbildēsim vienbalsīgi – jā! Izmanto mirkli, kad gaisā vējo īpaša noskaņa, līdzās ir ģimene un topošā līgava ir īpaši saposusies, lai uzvilktu pirkstā īpaši viņai izgatavotu gredzenu… Tu vēl vari paspēt pārsteigt līgavu ar gredzenu, kas veidots tikai vienā eksemplārā un tieši tavā un līgavas gaumē.

Ja esi nolēmis pārsteigt sev mīļos cilvēkus ar īpašām dāvanām, nekavējies un piesakies uz tikšanos ar juvelieri jau tagad – ņem vērā, ka ikvienas īpašas rotas izgatavošanai nepieciešams aptuveni mēnesis laika.

Ieskaties galerijā, iedvesmojies un pasūti savu īpašo dāvanu jau tagad – tu vēl vari pagūt iepriecināt savus mīļos!

Teksts: ARVIS KOTINS

Foto: BRUNO KABUCIS, LINDA LAUVA


Lasi arī: BILDINĀJUMS ZIEMASSVĒTKOS? MĒS SAKĀM – JĀ!

Citi Raksti