Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ja kāzu dienā līst. Kā sagatavoties?

Ja kāzu dienā līst. Kā sagatavoties?

Organizējot kāzas, mums ir lieliska iespēja padomāt par visu, pat katru mazāko niansi - sākot no dominējošā kāzu krāsu toņa līdz kokteiļu salmiņu izejmateriālam. Tomēr ir faktors, kuru nav iespējams nedz kontrolēt, nedz arī paredzēt - tie ir laikapstākļi.

Visbiežāk sapņojam, ka mūsu kāzu diena būs silta un saulaina. Būtu jau perfekti, vai ne? Bet ko darīt, ja kāzu dienā līst? Un vai tam vispār ir iespējams sagatavoties?

Ļauties

Perfekcionistiem būs vajadzīga lielāka piepūle, tomēr vienlaikus pats grūtākais un pats vienkāršākais, ko darīt, ir - ļauties. Pieņemt lietas tādas, kādas tās ir. Atrast baudu un prieku mainīgajā un neparedzamajā. Lietum ir šarms (arī kāzu dienā un dažkārt it īpaši). Lietus rada izteikti romantisku atmosfēru, turklāt ja tas ir pārsteidzis negaidot, - arī jautrību un vēl izteiktāku kopības sajūtu kāzinieku starpā. Ja šķiet, ka tomēr nu nekādi nespētu samierināties, ka jūsu kāzu dienā līs, un svētki šķistu izbojāti - vistālejošākā rīcība ir ieplānot kāzas tikai un vienīgi iekštelpās.

Skaists fakts - daudzās kultūrās lietus kāzās simbolizē laimīgu un veiksmīgu laulību.

Foto: LAURA KENDALL

Delikatese kāzu fotogrāfiem

  • Romantiskas lietus lāses, migla, dabas pieklusinātie krāsu toņi un gaismu spēles, pēkšņs lietus gāziens - tas viss ir kā saldais ēdiens kāzu fotogrāfiem, ideāls scenārijs, kurā izpaust savu radošo talantu un radīt neizmirstamas kāzu fotogrāfijas. Lietus fotogrāfijas padarīs ne vien vēl romantiskākās, bet nereti tādējādi varat tikt pie īpaši amizantām un jautrām kāzu fotogrāfijām, ja lietus ir pārsteidzis negaidīti un līst spēcīgi. Vai varbūt iemūžināt fotogrāfijā kaislīgu skūpstu lietū Holivudas kino gaumē?
  • Ja kāzas plānotas āra vidē kādas kāzu svinību vietas dārzā, bet ne mežā vai pludmalē, jautājiet par iespējām lietus gadījumā “pārcelties” uz iekštelpām vai nodrošināt nojumi. Tā būsiet gatavi arī plānam B;

Foto: LAURA KENDALL

  • Balti un caurspīdīgi lietussargi ir aksesuārs Nr. 1 lietainām kāzu dienām. Tie jūs nepaslēps ne no viesu, ne fotokameras acs, un kalpos kā dekoratīvs elements;
  • Ja plānojat kāzu fotosesiju brīvā dabā, paķeriet līdzi gumijas zābakus. Arī dubļainā laikā tie būs vajadzīgs aksesuārs. Un te atliek vien izdarīt izvēli - vai zābaki kalpos tikai praktiskām ērtībām, lai varētu droši un ērti brist pa pļavu (un bildēs tos nemaz neredzēs), vai tieši otrādi - sagādāt košus, krāsainus lietus zābakus, kas piešķirs tēliem odziņu. Karstā vasaras dienā pat zābaki var nebūt vajadzīgi, jo var dot priekšroku basām kājām;
  • Nedēļu pirms kāzu dienas, laikapstākļi jau var kļūt paredzami. Ja lietus iespējamība ir ļoti ticama un kāzas notiek vēsā laikā, sagādājiet visu nepieciešamo siltumam un ērtībām - pledus, siltas tējas un kafijas bufeti un sildlampas, kā arī caurspīdīgos lietussargus viesiem.

Foto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: LAURE KENDALLFoto: SAV BROWN PHOTOGRAPHYFoto: SAV BROWN PHOTOGRAPHYFoto: SAV BROWN PHOTOGRAPHYFoto: SAV BROWN PHOTOGRAPHYFoto: SAV BROWN PHOTOGRAPHYFoto: SAV BROWN PHOTOGRAPHYFoto: SAV BROWN PHOTOGRAPHYFoto: SAV BROWN PHOTOGRAPHY

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: LAURKEN KENDALL at ACRE BAYA RESORT, SAV BROWN PHOTOGRAPHY

Citi Raksti