Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZAS COVID LAIKĀ. KĀ IETAUPĪT UN KUR TĒRĒT VAIRĀK?

KĀZAS COVID LAIKĀ. KĀ IETAUPĪT UN KUR TĒRĒT VAIRĀK?

Ārkārtas situācijas laikā, kad aktuāli ieviestie “Covid aizliegumi”, kāzu koncepts ir mainījies no vērienīgām kāzām ar vairākiem desmitiem viesu līdz elopement un minimālistiskām, intīmām kāzām tuvāko draugu un ģimenes lokā. Līdz ar to, notikušas vērienīgas izmaiņas kāzu budžeta sadalē. Kuras ir tās jomas, kurās Covid laika kāzās varat ietaupīt, un kur savukārt novirzīt jauniegūto kāzu budžetu?

Svaigā gaisā ārpus telpām

Kāzu ceremonija un svinības brīvā dabā ir Covid kāzu laika top tendence. Tā ieviesusies pulcēšanās ierobežojumu dēļ, tomēr pamatoti domājams - uz palikšanu. Kāzas dabā, arī ziemā, - tas vienmēr būs neordināri un romantiski. Mazāk ieguldījumu nepieciešams novirzīt teju visam, tajā skaitā dekorācijām un ēdināšanai. Vai arī gluži otrādi - piepildīt savus radoši pārdrošākos sapņus par kāzu estētisko noformējumu mežā, pļavā vai pludmalē. Ietaupot uz telpu un ēdināšanas rēķina, varat novirzīt budžetu fotogrāfa un videogrāfa darbam.

kazas covid
Foto: THEKIKA PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Pilis un muižas

Kāzu svinību vietas pilnīgi noteikti ir viens no svarīgākajiem aspektiem, uz kuru varat ietaupīt. Ja organizējot kāzas simts viesiem, meklējām tik vērienīgai ballītei piemērotas plašas telpas un naktsmājas, kur visus viesus, vai vismaz lielāko daļu no tiem, izguldīt, tad tagad šādas rūpes atkrīt.

Ieguvums sev - lai gan tagad jums ir visas iespējas izvēlēties nelielas, intīmas, vai piemeklēt īpaši oriģinālas telpas, varat vairāk izvērsties elegantu telpu izvēlē sev diviem vien vai arī kāzām, piemēram, četratā. Budžetu, kas bija plānots nakšņošanai, varat novirzīt uz elegantāku telpu rezervāciju un piedzīvot dienu vai divas muižkunga un muižkundzes ādā, kad visa muiža vai pils būs tikai jūsu rīcībā.

Muižas un pilis: SVĒTKU PILS
Muižas un pilis: SVĒTKU PILS

Izvēlies sev piemērotāko svinību vietu šeit: MUIŽAS UN PILIS KĀZU SVINĪBĀM

Fotogrāfa un videogrāfa pakalpojumi

Lūk, šī gan ir joma, kurā taupīt nedrīkst nekad - nedz lielās, nedz mazās kāzās. Fotogrāfa un videogrāfa darbs tiešām prasa lielus finansiālus ieguldījumus - pamatā tas ir ieguldītais laiks, līdz ar to pieredze, pats process, ceļš turp un atpakaļ, un liels, liels pēcapstrādes darbs, kā arī otrs aspekts - aprīkojums.

kazas covid
Foto: THEKIKA PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Fotogrāfs un videogrāfs ir tie pakalpojumu sniedzēji, kuru darbam varēsiet veltīt vairāk finanšu, kā tas būtu lielās kāzās. Fotogrāfijas un kāzu filma tomēr nav vien skaists atskats uz kāzu dienu; tas ir mantojums un laikmeta liecība, ko nodot nākamajām paaudzēm.

Fotogrāfus skati šeit: KĀZU FOTOGRĀFI
Videogrāfus šeit: KĀZU VIDEO

Dekorācijas un florista pakalpojumi

Dekoratora un florista pakalpojumi ir tā interesantā kāzu tēriņu sadaļa, kurā vienlīdz varat ietaupīt, un vienlīdz iegūt vairāk līdzekļu, ko ieguldīt sarežģītākā un materiālus prasošākā izpildījumā. Mazās kāzās nav nepieciešamības pēc plaša apjoma dekorācijām, ar kurām aizpildīt lielas telpas; tam paredzēto summu varat ieguldīt vēl krāšņākās, smalkākās, īpašākās dekorācijās, kas rotās ceremonijas vai mazu svinību vietu.

kazas covid
Foto: THEKIKA PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Meklē labāko dekoratoru šeit: KĀZU DEKORĀCIJAS
Floristu šeit: KĀZU FLORISTIKA

Ēdināšana un bāra pakalpojumi

Ja simts viesiem varbūt apsvērāt, kuru desertu vai uzkodas izvēlēties ietaupīšanas nolūkos, tad mazās kāzās varat uzrīkot gastronomisko piedzīvojumu un garšas kārpiņas, kā arī estētisko baudījumu, iepriecināt ar ko vien sirds kāro, kā arī izbaudīt savās kāzās privātus bāra un bārmeņa pakalpojumus! Smalkākas uzkodas un kokteiļi, sapņu kāzu kūka, augstvērtīgas un dabiskas izejvielas, izsmalcināts un pārdomāts noformējums - tā visa realizācijai uz lielo kāzu rēķina ietaupītais budžets nāks par labu.

kazas covid
Foto: THEKIKA PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Izvēlies savu svētku ēdinātāju šeit: RESTORĀNI, BANKETI, KĀZU SALDUMI
Un bāra pakalpojumus šeit: KĀZU BĀRS vai KĀZU DZĒRIENI

Izklaide un priekšnesumi

šī ir joma, kas citkārt, iespējams, paliktu neaizpildīta, bet nu ir visas iespējas radīt savu kāzu brīnumu! Kad budžeta pārdale notikusi, būsiet tikai ieguvēji, iegūto summu novirzot kam sev īpaši tīkamam, piemēram, izbraucienam ar jahtu, privātam mīļāko mūziķu koncertam, šovam vai improvizatoru priekšnesumam.

Tas viss ekskluzīvi jums diviem vai tuvākajam draugu un ģimenes lokam!

kazas covid
Foto: THEKIKA PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
kazas covid
Foto: THEKOKA PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzu noskaņai: KĀZU AKTIVITĀTES, KĀZU PRIEKšNESUMI, KĀZU VADĪTĀJI

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: THEKIKA PHOTOGRAPHY


Lasi arī: KĀZAS ĀRVALSTĪS COVID IEROBEŽOJUMU LAIKĀ

Citi Raksti