Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Dažkārt ir tik grūti izvēlēties, kādas būs mūsu kāzu vadlīnijas, kādās noskaņās uzburt kāzu pasaku, kāda stila kleitu izvēlēties - boho, rustic, eko, loft, vintage vai klasiskā stilā? Palīdzēsim jums ar kāzu stila ceļvedi!

Klasika

Klasiska laulību ceremonija ir eleganta, gaumīga un skaista. Tā būs aktuāla arī pēc vairākiem gadiem. šeit iederēsies ielūgumi, kas noformēti kaligrāfiskā rokrakstā ar norādi par svinību vietu - restorānu vai pat pili. Līgavas tēls ir maigs un romantisks, to papildina plīvurs. Līgavas pušķis ir ieturēts un saglabā sev raksturīgo formu.
Svinību noslēgumā jaunais pāris sagriež vairāku stāvu kāzu torti.

kazu stili izveles celvedis

Boho

Kāzas boho stilā ir brīvības gara, romantisma, krāšņas krāsu paletes un sulīgu ziedu dekorāciju sajaukums. Raksturīgi dekorācijās izmantot šķietami nesaderīgas detaļas, piemēram, austrumnieciskus paklājus, makrame pinumus, sapņu ķērājus, kroņus un ziedu lustras. Elektrika, hipiju stils, rokdarbi, folklora un ekscentriskums - visa šī stilistika ir raksturīga šādām kāzām.

kazu stili izveles celvedis

Rustic

Pamatiezīmes kāzām rustic stilā ir valdzinošs vieglums un bezrūpība, kas padara tās tik īpašas. Dabisko materiālu un elegantu detaļu izmantošana rada aizkustinošu un romantisku atmosfēru. šāda veida kāzām ieteicams izvēlēties ceremonijas un svinību vietu pie dabas, klētī vai siena šķūņa tipa ēkā, izdekorējot to ar gaismas virtenēm, papildinot tās ar zāļu elementiem, apsietiem ar auklu.

kazu stili izveles celvedis

Beach

šādas kāzas piestāvēs tropiskajās salās vai piejūras pludmalēs. Vietās, kur jūras brīze sabužina jaunlaulāto matus brīdī, kad viņi izrunā zvēresta vārdus. Lai padarītu šo stilu atpazīstamu, dekorā tiek izmantotas raksturīgas detaļas - apskaloti koki, gliemežvāki, koraļļi un gaisīgie audumi. Labākais rotājums šādām kāzām ir panorāmas skats!

kazu stili izveles celvedis

Eko

šādās kāzās tiek izmantots viss dabiskais: noformējumā - organiskie materiāli, krāsā - bēšs, zaļgans, gaiši zili un balti toņi. Apģērbā - dabiskas izcelsmes audumu izvēle. Vienotību ar dabu ir jāsajūt it visā. Dekorācijās ieteicams izmantot pieejamos dabas materiālus, kā piemēram, sūnas, pinumus, niedres, keramiku, mālu, pat džutas auklas atlasa lentu vietā.

kazu stili izveles celvedis

Mūsdienu elegance

šis ir kāzu stils, kas sevī ietver trauslumu, gaisīgumu, pārdomātas smalkas nianses un ieturētu formātu. Vēlamais interjers ir klasisks, bez pretenciozām un spilgtām detaļām. Līgavas tēls - elegants un gaisīgs. Svinību kopējais iespaids - ieturēts vienotā stilā, izgreznots ar maigām ziedu dekorācijām.

kazu stili izveles celvedis

Romantika

Obligātie elementi - caurspīdīgas faktūras, maigi pasteļtoņi, mirgojošas sveces un romantiskas ziedu kompozīcijas. Aizkustinošas mīlestības dziesmas, sirsnīgas sarunas un pirmā deja, kuras izpildījums visiem viesiem liks aizrautībā aizturēt elpu. Stilistikā iederas ziedu ornamenti, kurus var izmantot kā dekorā, tā arī tekstilā, neaizmirstot izcelt mežģīnes, kas pašas par sevi romantikas stilā ieņem galveno lomu.

kazu stili izveles celvedis

Loft

Mūsdienīgs un ļoti trendīgs stils, loft, raksturīgs ar pārpilnību. Pirmkārt, ar atklātām telpām un, otrkārt, urbānisku, industriālu elementu esamību dekorācijās, piemēram, ķieģeļa sienas bez apdares, atklātas ventilācijas trubas, augstie griesti, cementēta grīda un tamlīdzīgi. šis stils atklāj kontrastu detaļās: maigas ziedu kompozīcijas un industriāli elementi.

kazu stili izveles celvedis

Teksts: LIDIJA TERLANOVA-DREISKA / YOU WEDDING AGENCY

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: KĀZU STILS - FESTIVĀLS

Citi Raksti