Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LĪGAVĀM ATKLĀS PIRMO UN VIENĪGO “KĀZU CENTRU” LATVIJĀ!

LĪGAVĀM ATKLĀS PIRMO UN VIENĪGO “KĀZU CENTRU” LATVIJĀ!

Līgavas Latvijā jau sen to bija pelnījušas – pirmo daudzfunkcionālo KĀZU CENTRU, ko 4. martā laika posmā no plkst.13-16 Rīgas centrā, Bruņinieku ielā 73 atklās kāzu TOP medijs Latvijā – LĪGAVĀM. Kāzu centrs ir LĪGAVĀM komandas un tās direktores un galvenās redaktores Ivetas Rikmanes izsapņots sapnis, dodot  iespēju ikvienam interesentam iegādāties dažādas kāzu jomas preces, kā arī kļūstot par vietu, kur satikties pāriem, kas gatavojas precēties, ar kāzu pakalpojumu sniedzējiem.

“Kāzu centrs un internetveikals ir divi lieli projekti, par kuriem sapņojām jau kopš medija LĪGAVĀM dibināšanas. Esam priecīgi, ka šis sapnis kļūs par realitāti. Tas līdz šim Latvijā ir unikāls koncepts, piedāvājot pāriem ne tikai iegādāties visu nepieciešamo savām kāzām, bet arī rast atbildes uz saviem jautājumiem, pie šampanieša glāzes satiekoties ar pakalpojumu sniedzējiem – kāzu organizatoriem, fotogrāfiem un citiem.

Produktu klāsts, kas būs iekļauts gan kāzu centrā, gan internetveikalā aptvers visu līgavas un līgavaiņa dzīvesstila ciklu, sākot ar saderināšanos, kāzu plānošanu un kāzu svinībām un beidzot ar medusmēnesi un kopdzīvi,” stāsta LĪGAVĀM direktore un galvenā redaktore Iveta Rikmane.

Gan kāzu centrā, gan internetveikalā jaunlaulātie varēs iegādāties:

  • kāzu kleitas;
  • kāzu apavus;
  • uzvalkus;
  • kāzu apakšveļu;
  • laulības gredzenus;
  • dažādas rotas;
  • kāzu aksesuārus;
  • preces kopdzīvei;
  • tāpat arī noderīgas lietas atradīs tie, kas gatavojas doties uz kāzām kā viesi un meklē dāvanu jaunlaulātajiem un citas noderīgas preces un pakalpojumus kāzām.

Kāzu centrā vienuviet būs pieejami dekoratoru, floristu, fotogrāfu un svinību, ceremoniju vietu, kāzu auto, kāzu rīkotāju un citi pakalpojumu piedāvājumi.

Tāpat LĪGAVĀM galvenā redaktore un direktore Iveta Rikmane sniegs konsultācijas pāriem, kas gatavojas precēties, lai atvieglotu kāzu plānošanas procesu un palīdzētu saprast, kā izvēlēties sev atbilstošākos kāzu pakalpojumu sniedzējus (sākot ar kāzu rīkotājiem, fotogrāfiem, dekoratoriem utt.), ņemot vērā pāra budžetu un kāzu tēmu.

Kāzu centrs atradīsies Rīgas centrā – Bruņinieku ielā 73, autentiskā celtnē ar pagalmu un iespēju bez maksas novietot automašīnu. Kāzu centra atklāšana norisināsies šī gada 4. martā visas dienas garumā no plkst.13-plkst.16, kad tas būs pieejams visiem interesentiem un apmeklētājiem.

Savukārt, kāzu pakalpojumu un preču sniedzēji jau šobrīd ir aicināti pieteikties kāzu centra apskatei, prezentējot savus produktus.

“Realizēsim kāzu nozares kopējo attīstību Latvijā, tieši tādēļ vēlamies apkopot pašus labākos pakalpojumu sniedzējus vienuviet,” norāda Iveta Rikmane.

Kāzu centrs būs tikai daļa no vērienīgā projekta, ko šogad nolēmusi īstenot LĪGAVĀM komanda – līdz ar kāzu centra atvēršanu tiks atklāts arī vienīgais kāzu internetveikals Latvijā – www.ligavam.lv.

Gan Kāzu centrs, gan internetveikals Ligavam.lv saviem klientiem piedāvās regulāras akcijas, īpašos piedāvājumus, konkursus un dažādas aktivitātes. Internetveikala parauga versiju iespējams aplūkot šeit: LĪGAVĀM E-VEIKALS

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDELINDA LAUVA
Citi Raksti