LĪGAVĀM GRĀMATŽURNĀLA JUBILEJAS IZDEVUMS IR KLĀT!

LĪGAVĀM GRĀMATŽURNĀLA JUBILEJAS IZDEVUMS IR KLĀT!

Mīlestība ir spēks, kuru apturēt nespēj nekādi šķēršļi nekādos laikos. Un tas ir brīnišķīgi! Pierādījums mīlestības svinēšanai ir iedvesmojošie kāzu stāstu pāri, kuru kāzu aizkulisēs varēsit ieskatīties jaunajā LĪGAVĀM grāmatžurnāla nr.10 izdevumā.

Baudi žurnāla lappusēs ekskluzīvi Barselonā tapušu iedvesmojošu stila fotosesiju un intīmu sarunu ar LĪGAVĀM mūzām, dziedātāju Katrīnu Gupalo un pasaules klases pianistu Andreju Osokinu. Īpašs akcents karstasinīgajā jubilejas izdevumā veltīts kopdzīves un attiecību aktualizēšanai – sākot ar jautājumu, vai beznosacījuma mīlestība pastāv, līdz pasaules līmeņa kouča Lienes Uresinas ieteikumiem strīdu risināšanas mākslā.

Žurnālu var iegādāties lielākajās preses tirdzniecības vietās un LĪGAVĀM mājas lapā.


Grāmatzurnāls LĪGAVĀM Nr.10 izdevums iegādājams šeit:

Tiem, kas vēlas iedvesmoties, neizejot no mājām, piedāvājam iegādāties grāmatžurnālu elektroniskā versijā šeit: GRĀMATŽURNĀLS

Kā arī, lielākajās preses tirdzniecības vietās šeit: PRESES SERVISS

Kā arī pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva starpniecību šeit: GRĀMATŽURNĀLS. Sūtīšanas izmaksas 3.50 EUR. Noformējot pasūtījumu, sūtiet sekojošu informāciju uz zurnals@ligavam.lv – vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva pakomāta adrese, pasūtītāja konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Skati pakomātu atrašanās vietas šeit: PAKOMĀTU ATRAŠANĀS VIETAS

Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ.


kāzu grāmatžurnāls 2021
Foto: LĪVA SLOKA

Ieskats grāmatžurnālā LĪGAVĀM nr. 10

Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM sniedz padomus un praktiskus profesionāļu un pieredzējušu pāru ieteikumus, kas palīdzēs burvīgajā un izaicinošajā kāzu organizēšanas un gaidīšanas procesā, kā arī turpmākajā kopdzīvē.

Grāmatžurnāla 10. numura vākus rotā LĪGAVĀM mūzas dziedātāja Katrīna Gupalo un pianists Andrejs Osokins. LĪGAVĀM turpina skaisti iesākto tradīciju žurnālu izdot ar diviem dažādiem vāka noformējumiem – šoreiz jaudīgi sarkanā un mākslinieciski melnbaltā toņu gammā.

Žurnāla lappusēs lasi interviju ar pāri dzīvē un uz skatuves – Katrīnu Gupalo un Andreju Osokinu un uzzini, kādēļ viņi vēl nav apprecējušies.

kāzu grāmatžurnāls nr 10

Vēlies apprecēties ārzemēs? Lasi reāla pāra pieredzi un padomus – kā viņi rīkoja kāzas un pēckāzu fotosesiju Barselonā, kas bija iedvesmojoši, bet kas izaicinoši.

kāzu grāmatžurnāls nr 10

Līgavainis ir tieši tāds pats kāzu galvenais varonis kā līgava. Smelies iedvesmu idejās, ko līgavainis var darīt lietas labā kāzu rīkošanas procesā.

kāzu grāmatžurnāls nr 10

Uzzini visu būtiskāko par 2022. gada kāzu grima un frizūru tendencēm no profesionāles Jūlijas Zolbergas!

kāzu grāmatžurnāls nr 10

Ar savu sajūtu pieredzi, kad pasaulē ierodas bērns, dalās aktrise Ieva Florence-Vīksne.

kāzu grāmatžurnāls nr 10

LĪGAVĀM ir stāsts ne vien par gatavošanos laulībām un kāzu rituāliem, bet arī stāsts par mīlestību un kopdzīvi. Savās kopdzīves laikā iegūtajās atziņās par mīlestību, strīdiem, tuvību un citiem attiecību aspektiem dalās precēts pāris, producente Ieva Koha-Zeltiņa un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

kāzu grāmatžurnāls nr 10

Kāda ir sievietes un vīrieša loma jaunajā laikmetā, kad pasaule mums apkārt jūtami mainās? Savā pasaules izjūtā par attiecībām dalās viscerālais terapeits Artūrs Ķirps.

kāzu grāmatžurnāls nr 10

Smelies iedvesmu 12 dažāda koncepta kāzu stāstos!

kāzu grāmatžurnāls nr 10

kāzu grāmatžurnāls nr 10

kāzu grāmatžurnāls nr 10

kāzu grāmatžurnāls nr 10


LIGAVAM grāmatžurnālu iegādājies šeit: GRĀMATŽURNĀLS

Foto: LĪVA SLOKA