Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Skaistumkopšanas un grima padomi tavai lielajai dienai

Skaistumkopšanas un grima padomi tavai lielajai dienai

Kāzu diena ir viena no svarīgākajām dienām dzīvē, un tu vēlēsies izskatīties un justies perfekti. No kleitas līdz frizūrai un grimam - katrai detaļai ir nozīme. šajā ceļvedī sniegsim svarīgākos skaistumkopšanas un grima padomus, lai tu iemirdzētos savā lielajā dienā.

Ādas kopšanas rutīna pirms kāzām

Lai kāzu dienā āda mirdzētu, tai jāsāk pievērst lielāka uzmanība laicīgi pirms kāzu dienas. Uzsāc regulāru ādas kopšanas rutīnu vismaz sešus mēnešus pirms kāzām, lai novērstu jebkādas ādas problēmas. Katru dienu attīri seju, mitrini un uzklāj saules aizsargkrēmu.

Skaistumkopšanas procedūras

Apsver iespēju ieplānot regulāras sejas kopšanas un spa procedūras pirms kāzām. Tās var palīdzēt atjaunot ādu, novērst konkrētas nepilnības un sniegt tik ļoti nepieciešamo relaksāciju kāzu plānošanas laikā.

Matu kopšana

Veselīgi, mirdzoši mati ir obligāta kāzu sastāvdaļa. Regulāra galu pielīdzināšana, dziļas kondicionēšanas procedūras un sabalansēts uzturs palīdzēs matiem izskatīties vislabāk. Lai izveidotu savu kāzu dienas frizūru, savlaicīgi konsultējies ar frizieri.

Ķermeņa kopšana

Neaizmirsti par savu ķermeni. Regulāri veic vingrojumus, lai saglabātu fizisko formu un mazinātu stresu. Ieplāno vaksāciju dažas dienas pirms kāzām, lai iegūtu zīdaini gludu ādu.

Grima konsultācijas un izmēģinājumi

Ieplāno grima konsultāciju un izmēģinājumus ar profesionālu grima mākslinieku. Apspried savu redzējumu un izmēģini dažādus tēlus, lai atrastu to, kas vislabāk izceļ tavu dabisko skaistumu un papildina līgavas tēlu.

Sejas ādas sagatavošana

Neaizmirsti par sejas ādas sagatavošanu - mitrinoša krēma un grima apakšējā slāņa uzklāšanu, lai sagatavotu nevainojamu pamatni grimam. Izvēlies noturīgu tonālo krēmu, kas atbilst tavam ādas tonim un nosedz visas nepilnības. Taču uzmanies, lai tonālā krēma kārta nebūtu pārāk bieza un smagnēja.

Līgavas grims

Lai panāktu mirdzošu līgavas tēlu, izvēlies neitrālus toņus un klasiskus grima stilus. Ūdensnecaurlaidīga skropstu tuša un acu laineris ir būtiski, lai novērstu izsmērēšanos brīžos, kad birs prieka asaras. Izvēlies lūpu krāsas toni, kas papildina tavu kopējo izskatu. Matētas vai ilgnoturīgas lūpu krāsas ir ideāli piemērotas kāzu dienai, jo tās nebūs pārāk bieži jāatjauno. Ar vaigu sārtumu piešķir dabisku un dzīvīgu noskaņu. Nostiprini grimu ar izsmidzināmu līdzekli, lai tas noturētos visu dienu un nakti.

Pirmskāzu skaistumkopšanas procedūru laika skala

6 mēnešus iepriekš: Izstrādā ādas kopšanas rutīnu un konsultējieties ar ādas kopšanas speciālistiem.

3 mēnešus iepriekš: ieplāno grima un frizūras izmēģinājumus.

2 nedēļas iepriekš: veic matu griezumu un tonēšanu, ja nepieciešams.

1 nedēļu iepriekš: iegūsti mirdzošu sejas ādu kādā sejas kopšanas procedūrā.

3 dienas iepriekš: atbrīvošanās no liekajiem matiņiem un vaksācija.

Lielā diena: atpūties un izbaudi dienu, zinot, ka izskaties satriecoši!

Lielisks izskats kāzu dienā vairos tavu pārliecību. Ievērojot šos skaistumkopšanas un grima padomus un uzsākot gatavošanos jau savlaicīgi, tu savā īpašajā dienā starosi. Atceries, ka runa nav tikai par skaistu izskatu, runa ir arī par tavu labsajūtu. Padari savu kāzu dienu neaizmirstamu, ieguldot laiku un pūles savā skaistumkopšanas un grima rutīnā. Ja jutīsies pašpārliecināta un starojoša, tas neapšaubāmi atspoguļosies bildēs un atmiņās.

Citi Raksti