MASĀŽAS EĻĻAS IZJUSTAI BAUDAI

MASĀŽAS EĻĻAS IZJUSTAI BAUDAI
Foto: SHEWOLF_UNLEASHED

Sieviete ir jutekliska un brīnumaina būtne. Sievišķības mēnesī LĪGAVĀM atgādina, cik būtiski ir mīlēt sevi, iepriecināt un novērtēt. Mīlestība sākas no mums pašām! Šomēnes īpašu uzmanību pievēršam sevis lutināšanai un baudai.

Masāža ir viens no baudpilnākajiem procesiem, ko varam sniegt viens otram, turklāt tā būs arī perfekta priekšspēle, ja esat intīmāk noskaņoti. Šoreiz, sadarbībā ar SexyStyle, ieskatīsimies masāžas eļļu un afrodiziaku pasaulē. Kādi tie ir un kā īsti darbojas?

Masāžai: eļļas, sveces un geli

Masāžas eļļām nereti mēdz piedēvēt teju maģiskas īpašības. Tās slavē un ļoti plaši izmanto ar tantru un ezotēriku saistītās praksēs. Tomēr, nolaižoties uz zemes, ir jāsaprot, ka eļļa ir tikai kā palīglīdzeklis masāžas veikšanai. Eļļa nodrošina labāku slīdamību un vieglāku procesa veikšanu. Tas, ka eļļas aromāts var uzlabot mums noskaņojumu, ir fantastisks blakusefekts, bet pamatā atslēga būs tajā, kā tiks veikta masāža, nevis eļļas “īpašajās spējās”.

masāžas eļļas lubrikanti
Foto: BOUDOIR FUSION PHOTOGRAPHY

Klasiskās masāžas eļļas paredzētas klasiskai ķermeņa masāžai: rokām, kājām, mugurai utt. Tās nav paredzētas izmantošanai kā lubrikanti, jo to sastāvs nav atbilstošs maigajai gļotādai un tās nav klīniski testētas, lai novērtētu iespējamās reakcijas mūsu īpaši jutīgajās mikroflorās. Bieži vien klasiskās masāžas produkti tiek izmantoti lubrikanta vietā un tā ir īsta laimes spēle ar savu intīmo veselību. Klasiskās visa ķermeņa masāžas eļļas nav paredzētas vaginālai izmantošanai, tāpat kā šie skaistumkopšanas un pārtikas produkti: vīnogu kauliņu eļļa, ķermeņa kosmētiskā eļļa vai krēms, bērnu eļļiņa, kokosriekstus sviests, olīveļļa un citi līdzīgi produkti.

Ja ir vajadzība gan pēc masāžas eļļas, gan lubrikanta, tad vislabāk ir izvēlēties katram šim mērķim piemērotu produktu. Var izvēlēties arī tādus variantus, kas ir pēc principa divi vienā: masāžas eļļa un lubrikants. (YESforLOV masāžas gēls lubrikants ) Vai arī izmantot silikona bāzes lubrikantu arī pārējā ķermeņa masāžai, kas būs īpaši drošs variants, jo nebūs jāsatraucas, ka masāžas eļļas paliekas uz rokām var nejauši nokļūt tai neparedzētās vietās.

masāžas eļļas lubrikanti
Foto: KONSTANTYN LIBEROV

Ja esat masāžas eļļas meklējumos, kas ieviesīs pikantas notis jūsu guļamistabā, atklāsiet, ka masāžas eļļa nav tikai ierastajā formātā vien.

Masāžas sveces pēdējā laikā kļūst īpaši iecienītas romantiskas gaisotnes radīšanai. Tās izskatās kā parastas aromātiskās sveces, bet patiesībā to “vasks” ir sacietējusi masāžas eļļa. Svecei degot, masa izkūst un rodas patīkami silta eļļa, ko izmantot jutekliskai masāžai. Kušanas temperatūra tādām svecēm ir daudz zemāka – tāpēc tās būs siltas nevis karstas.

masāžas eļļas lubrikanti
Foto: KONSTANTYN LIBEROV

Ja masāžu gribas, bet eļļas konsistence nav tīkama, tad var izvēlēties gēlveida produktus. Ir arī tādi, ko var sajaukt ar ūdeni un iegūt lielu daudzumu masāžas gēla īpaši pikantām un jutekliskām nuru masāžas rotaļām, kurās ķermenis ir ieslidināts ar šo gēlu un abi partneri atrodas maksimālā visa ķermeņa kontaktā. Šie produkti parasti ir izmantojami arī kā lubrikanti –

perfekts risinājums baudpilnam piedzīvojumam īpašā tuvībā ar savu partneri.

masāžas eļļas lubrikanti
Foto: ANGIE DAVIS

Afrodiziaki un feromoni

Afrodiziki un feromoni parasti tiek pievienoti smaržām, masāžas produktiem vai vannas kosmētikai. Te atkal jākliedē populārs mīts – afrodiziaki un feromoni nav uzbudinošie līdzekļi. Tie nespēj uz līdzenas vietas radīt iekāri un nepārvaramu vēlmi pēc tuvības.

masāžas eļļas lubrikanti
Foto: BEGOGRAPHY
  • Feromoni, kas tiek pievienoti dažādai kosmētikai, spēj veicināt pievilcību otra cilvēka acīs. Tas darbojas tikai tādā gadījumā, ja interese par personu jau ir. Sintētiskais feromons spēj spilgtināt mūsu pašu cilvēku dabīgā feromona ietekmi uz partneri.
  • Afrodiziaki ir augu vai dzīvnieku valsts izcelsmes vielas, kas veicina dzimumdziņu un seksuālo spēju. Efektu var radīt gan to aromāts, gan pats augs, ja tas ir kā pārtikas produkts. Piemēram, šokolāde, austeres, muskuss, ciedru rieksti un daudzi citi. Šo vielu ekstraktus mēdz pievienot masāžas eļļām, vannas kosmētikai, svecēm un citur.

Baudiet!

masāžas eļļas lubrikanti
Foto: KONSTANTYN LIBEROV

Raksta autors: SEXYSTYLE

Foto: ANGIE DAVIS, KONSTANTYN LIBEROV, BOUDOIR FUSION PHOTOGRAPHY, BEGOGRAPGY, SHEWOLF_UNLEASHED

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: ĒTERISKĀS EĻĻAS UN TO IEDARBĪBA UZ SAJŪTU PASAULI + EKSKLUZĪVA RECEPTE LĪGAVĀM!