Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Tends - pašas veidota kāzu frizūra

Tends - pašas veidota kāzu frizūra

Profesionāli frizieri arvien nāk klajā ar jauniem kāzu frizūru trendiem un, neatkarīgi no matu biezuma un garuma, sev piemērotāko atradīs ikviena līgava. Kāzu frizūra viennozīmīgi ir būtiska līgavas koptēla sastāvdaļa, tāpēc daudzas izvēlas frizūru izmēģināt vēl pirms īpašās dienas. Bieži vien tas, ko redzam skaistās bildēs Instagram, ar mūsu matiem nemaz nav izdarāms, jo tiem ir pilnīgi cita struktūra. Tomēr ir kāds kāzu frizūru trends, kas būs iespējams teju ikvienai līgavai – pašas veidota frizūra. Tas var būt izaicinājums, ja ikdienā matus nemēdz ieveidot, taču šie vienkāršie matu sakārtojumi tev noteikti būs pa spēkam. Lasi tālāk un uzzini, kā izveidot savu kāzu frizūru.

Kādos gadījumos veidot kāzu frizūru pašai

Visbiežāk līgavas sevis sapošanai izvēlas vizāžistu un frizieri vai profesionāli, kas var izdarīt abas šīs lietas. Tā kā kāzu diena jau tā ir satraukuma pilna, speciālistu piesaiste nodrošina, ka līgava izskatīsies satriecoši un var bez stresa nodoties profesionāļu pieskārieniem.

pasas veidota kazu frizura

Taču arvien biežāk pāri izvēlas mazākas un minimālistiskākas kāzas, kur līgavas savu frizūru un pat grimu veido pašas. Tas var būt risinājums gadījumos, kad kāzām ir ierobežots budžets, vai izvēlētais frizieris nav pieejams. Šāds matu sakārtojums būs vienkāršāks un, iespējams, arī mazāk noturīgs, taču pārzinot savu matu struktūru, iespējams izveidot kāzu frizūru arī pašas spēkiem.

pasas veidota kazu frizura

Svarīgi to pieskaņot kāzu videi un konceptam.

Ja kāzas notiek greznās telpās, līgavai mugurā krāšņa kleita un viesu ir daudz, labāk piesaistīt profesionālu frizieri, kas pārliecināsies, ka frizūra papildinās līgavas koptēlu. Pretējā gadījumā tas var izskatīties nepabeigts. Taču gadījumos, kad kāzas tiek svinētas intīmā gaisotnē, chamber, elopement, pop up vai līdzīgā stilā, noteikti vari apsvērt iespēju kāzu frizūru veidot pati.

pasas veidota kazu frizura

Vienkāršais mezgls

Zemā cope, nevīžīgais mezgls – šai frizūrai nav konkrēta nosaukuma, taču tu noteikti zini, par ko ir runa. Tā ir frizūra, ko esi kaut reizi izveidojusi vakarā liekot sejas masku vai cepot pankūkas svētdienas rītā. Tā ir vienkārša, frizūras izveidošana aizņem tikai pāris minūtes. Ieveido matus zemā mezglā, nebaidoties par brīvi krītošām šķipsnām. Protams, tā nebūs piemērota frizūra visām līgavām, taču noteikti izskatīsies moderni un mūsdienīgi. Izvēloties šādu matu sakārtojumu, visa uzmanība būs veltīta līgavai, ne frizūrai. Iedvesmojies no Heilijas Bīberes zemā matu mezgla.

pasas veidota kazu frizura
Foto: PUBLICITĀTES

Nevīžīgā bize

Arī vienkārša bize var būt kāzu frizūra. Vislabāk tā izskatīsies kuplu un biezu matu īpašniecēm, taču vari izmantot arī pieliekamos matus, lai panāktu šo efektu. Sākumā žāvē matus ar fēnu, lai veidotu apjomu pie matu saknēm, pēc tam tos ieveido nevienādās lokās. Bizi vari pīt galvas vidū, vai uz viena sāna, ik pa gabalam atstājot kādu lokaino šķipsnu brīvi plīvojam. Šāds matu sakārtojums lieliski izskatīsies ar dzīvajiem ziediem, kas iesprausti bizē vai ar ziedu vainagu.

pasas veidota kazu frizura

Bohēmiskie viļņi

Šķiet neticami, taču pat slavenības savās kāzās izvēlējušās vienkārši viļņainus matus, atsakoties no sarežģītām un laikietilpīgām frizūrām un izceļot matu dabisko skaistumu. Iedvesmojies no Gvinetas Paltrovas, Keitas Mosas vai Rozas Leslijas, savā kāzu dienā izvēloties viegli viļņainus, brīvi krītošus matus.

pasas veidota kazu frizura

Matu ieveidošanai vari izmantot lokšķēres vai matu taisnotāju, bohēmiskākam iespaidam maini lokošanas virzienu. Šāda kāzu frizūra lieliski izskatīsies arī īsāku matu īpašniecēm. Vērts atcerēties, ka tā nebūs piemērota vējainai dienai, jo šāds matu sakārtojums ātri zaudēs formu.

pasas veidota kazu frizura

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: PUBLICITĀTES


Lasi arī: KĀ IZVEIDOT SKAISTU FRIZŪRU, IZMANTOJOT MATU TAISNOTĀJU

Citi Raksti