Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU RĪKOTĀJA: VISS VIENKĀRŠAIS IR ĢENIĀLS!

KĀZU RĪKOTĀJA: VISS VIENKĀRŠAIS IR ĢENIĀLS!

Decembris ir laiks, kad ne tikai gatavojamies gada skaistākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, bet arī atskatāmies uz gada laikā piedzīvoto. Gan katrs individuāli, gan visi kopā. Arī kāzu nozarē strādājošiem šis bijis patiesi aizraujošs un interesants gads,

tādēļ līdz pat gada beigām LĪGAVĀM.LV dalīsies TOP kāzu ekspertu viedokļos par šo gadu un cerībām par gaidāmo.

Kāzu rīkotāja Inga Bērziņa / bannté norāda,

ka 2016. gada atklājums un TOP kāzu tendence ir:

viss vienkāršais ir ģeniāls!

“Man joprojām ar katrām nākamajām kāzām nostiprinās pārliecība, ka mazāk nereti nozīmē kvalitatīvāk. Tas attiecas uz visu – gan dekorācijām, gan rekvizītiem, gan detaļām. Tādēļ es vienmēr līgavām un arī pati sev atgādinu – galvenais ir nepārcensties, bet izcelt savu individualitāti un personīgo šarmu.”

Inga atzīst, ka katra kāzu sezona ir kā liels piedzīvojums, tādēļ vasara pagājusi tieši tā – vienos piedzīvojumos, kad katras kāzas sev līdzi nesušas spilgtas emocijas, jaunas sejas un dažādus atklājumus.

“Zinot, cik svarīga ir uzticība starp maniem sadarbības partneriem un kolēģiem, vēlos to ieteikt arī līgavām, kas gatavojas precēties nākamajā kāzu sezonā – izvēlēties savu īsto kāzu organizatoru un uzticēties tam, jo tieši uzticībā rodas vislabākie svētki un pareizās emocijas. Un, protams, sāciet plānot kāzas laicīgi un izdzīvojiet, izbaudiet gatavošanās laiku – tas arī ir ļoti skaists,” vēl Inga Bērziņa.

Skati bannte rīkotās kāzas šeit: bannte

Citi Raksti