Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SAKOT KOŠU “JĀ!” VĀRDU, APPRECĒJIES PĀRIS, KURŠ IEGUVA SAPŅU KĀZAS DĀVANĀ!

SAKOT KOŠU “JĀ!” VĀRDU, APPRECĒJIES PĀRIS, KURŠ IEGUVA SAPŅU KĀZAS DĀVANĀ!

Šajā pavasarī daudzus jaunos pārus pārsteidza kāzu portāla LĪGAVĀM.LV paziņojums par Latvijā unikālu projektu, kurā apvienojušies TOP kāzu jomas profesionāļi ar mērķi piepildīt kāda jaunā pāra sapni, un uzdāvināt īstas sapņu kāzas, kuras tiktu realizētas viena mēneša laikā. Ļauties šim piedzīvojumam vēlējās 136 pāri. Par laimīgajiem kļuva Līga un Arnis!

Pirmdien, 30. maijā ģimenes un tuvāko draugu lokā tika svinētas košas kāzas šim laimīgajam pārim. Līga un Arnis ir kaislīgi ceļotāji, kuri nebaidās no piedzīvojumiem. No kopā pavadītā laika vairāk kā pusi viņi ir pavadījuši apceļojot pasauli. Garākais un arī attiecībām nozīmīgākais ceļojums ir bijis pa Āzijas kontinenta eksotiskajām valstīm. Šis ceļojums tika turpināts arī kāzu dienā, tematikā un daudzās detaļās, izmantojot košas krāsas un eksotisku ziedu noformējumus.

“Latvijā kāzās pāri lielākoties izvēlās maigus pasteļtoņus. Jau sākotnēji bijām izlēmuši, ka šajā projektā vēlamies radīt ko mūsu platuma grādiem neierastu – spēlēties ar drosmīgām, košām krāsām, izmantot eksotiskus ziedus. Sākotnēji izsapņotā ideja lieliski saskanēja arī ar šī jaunā pāra personībām,” atzīst kāzu galvenais dekorators un salona SHISHI Home of Beauty direktors Jānis Buševics.

Arī fotogrāfe Kristīne Grīnvalde, kas ir šī projekta idejas autore, veidojot kāzu dienas fotosesiju vēlējās radīt spilgtas un emociju piesātinātas fotogrāfijas. Kristīne stāsta, ka “iedvesmu šāda kāzu projekta realizēšanai guvu pārdomās, ka sapni par skaistām kāzām noteikti ir izsapņojusi ikviena līgava, taču, kā jau tas bieži gadās, sapņi mēdz būt lielāki par iespējām.

Tādēļ ideja “Kāzas dāvanā – jeb krāsaini sapņi nomodā”, bija vēlēšanās kādam pārim piepildīt sapni par spilgtām, atmiņā paliekošām kāzām, sapulcinot šajā projektā lielisku komandu, kas tiešām ir izdevies!”.

Nevainojamu kāzu dienu izplānot līdz pēdējai detaļai palīdzēja aģentūras Pop Up Sense vadītāja-pasākumu producente un kāzu plānotāja Gunta Skalberga. Kāzu dienas rīts līgavai sākās viesnīcas Neiburgs apartamentos. Īpašās dienas rītā līgava tērpās jutekliskā nakts tērpā no veļas zīmola Amoralle. Par līgavas vizuālo tēlu rūpējās grima māksliniece Dita Grauda, savukārt matu sakārtojumu veidoja friziermeistare Inese Alšāne. Līgavas kāzu kleitu darināja modes māksliniece Vita Radziņa. Gatavojoties lielajai dienai, līgavai bija iespēja apmeklēt masāžas kursu veselībai un skaistumam studijā Figura Line. Savukārt par līgavaiņa un vedējtēva labsajūtu un vizuālo tēlu kāzu dienā rūpējās meistari no kungu frizētavas Rīgas Bārddziniskā arī modes zīmols Baltman, kas līgavainim dāvināja uzvalku.

Sapucēti un skaisti, jaunais pāris laiku pirms ceremonijas pavadīja kopā ar fotogrāfi Kristīni Grīnvaldi un video komandu Kanepes Films, iemūžinot skaistas atmiņas par kopā būšanu šajā dienā. „Lai arī kāzas notika Rīgā, centāmies jauno pāri aizvest uz neierastām vietām”, stāsta Kristīne.

Kāzu ceremonija un svinības notika restorānā KOYA, kas pateicoties dekoratoram Jānim Buševicam un SHISHI Home of Beauty komandai tika pārvēsta par košiem eksotisku ziedu tropiem. Par svinību tropisko noskaņu viesi uzzināja, pirms kāzām saņemot elegantus kāzu ielūgumus, kurus darināja meistare Oksana Solnceva. Laulība oficiāli tika reģistrēta dzimtsarakstu nodaļā, bet skaistu un emocionālu ceremoniju ģimenes un tuvāko draugu lokā vadīja Dailes teātra aktieris Gints Andžāns. Tās laikā pāris vēlreiz apliecināja savu lēmumu ar skaļu „Jā!” vārdu, deva viens otram solījumu un apmainījās ar gredzeniem. Pēc svētku vakariņām pāris grupas Coldplay dziesmas „Magic” pavadījumā dejoja pirmo deju, kam kā punktiņš uz „i” sekoja kāzu kūka un izmeklēta saldumu izlase no Kanēļa konditorejas. Vakara gaitā viesi iemūžināja paliekošas atmiņas kāzu grāmatai Cheesebox fotostūrītī. Par atspirdzinošiem un veldzējošiem dzērieniem šajā karstajā vakarā bija parūpējies vadošais dzērienu eksperts Prike.

„Tā ir brīnišķīga sajūta, ko mēs pat nevaram izteikt vārdos, pamostoties šajā skaistajā rītā no sapņa, kas patiesībā bija īsts! Liels paldies mūsu mīļajām ģimenēm, lieliskajiem draugiem un supertalantīgajai komandai! Jūs visi radījāt īstu maģiju ap mums!” savās emocijās pēckāzu dienas rītā dalās jaunā ģimene Līga un Arnis.

Citi Raksti