Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PIRMĀ KĀZU MODES ŠOVA LATVIJĀ ATSKATS

PIRMĀ KĀZU MODES ŠOVA LATVIJĀ ATSKATS

Latvijas kāzu industrija un visas jaukās līgavas jau sen to bija pelnījušas - kvalitatīvu kāzu grāmatžurnālu, kas aptver visas svarīgākās tēmas - no saderināšanās dienai līdz veiksmīgai kopdzīvei laulībā, rāda skaistas iedvesmas bildes un rada sajūtu, ka arī jums tā var būt - tieši tik skaisti un mīlestības pilni. Tieši to arī svinējām ceturtdien, 10. novembrī, kad līdz ar pirmo kāzu modes šovu Latvijā, atzīmējām arī TOP kāzu medija LĪGAVĀM pirmā grāmatžurnāla iznākšanu!

Vakara gaitā līgavām un kāzu nozares speciālistiem bija ne vien lieliska iespēja pirmajiem iepazīt LĪGAVĀM grāmatžurnāla 272 lapaspuses, bet arī aplūkot Latvijas TOP modes dizaineru un labāko kāzu salonu jaunākās un vēl līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas. Smalkas mežģīnes, ar rokām darināti izšuvumi, ekstravaganti kažoki un vēl un vēl - to visu varēja vērot vairāk vairāku stundu garumā. Kāzu modes šovā vienviet bija iespēja skatīt jaunākās kāzu kleitu kolekcijas no modes dizaineru zīmoliem Katya Katya Shehurina, Līga Banga, Dace Bahmann, EFL fashion, Ingrida bridal, Agnese Eiduka, Inta Grase, ZZ fashion. Jaunākās kolekcijas prezentēja arī kāzu kleitu dizaina studija „AMELIA” un  kāzu saloni „6. Septembris”, „Jūlija”, savukārt jaunākās tendences kāzu aksesuāriem prezentēja Alexander Pavlov kažoki, Lace to Love mežģīnes, Wilde rotas un Brigitas Strodas kroņi. “Mani priecē, ka Latvijas kāzu industrijā ir uzradies spēcīgs jauns dalībnieks, kurš nostiprina savas pozīcijas, laižot klajā žurnālu,” atzīst slavenā modes dizainere Katja šehurina.

Skati kāzu kleitu un aksesuāru dizaineru šova kolekcijas šeit: PIRMAIS KĀZU MODES šOVS LATVIJĀ

Vakara noslēgumā kādas laimīgas sievietes emocionālais spiedziens nozīmēja tikai vienu - tieši viņa - Madara Sviķe Svitiņa kļuvusi par laimīgo uzvarētāju un savā īpašumā saņems slavenās dizaineres Katya Katya Shehurina kāzu kleitu 1500 eiro vērtībā. Pie tam, pati līgava varēs izvēlēties sev vēlamo dizainu, krāsu un visu citu, lai kleita būtu tieši tāda, kādu izsapņojusi savai kāzu dienai.

Kad laimīgā uzvarētāja bija noskaidrota, fantastiskie vakara vadītāja Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš pieteica vakara īpašo viesi - Lietuvas uzlecošo mūzikas zvaigzni “Daddy Was A Milkman”, kuru dziesma “Breathe In” jau iekarojusi arī Latvijas klausītāju sirdis. Mūziķi atzina, ka LĪGAVĀM kāzu modes šovs reiz ir pasākums, kurā viņu dziesmu vārdi lieliski piestāv notikumam. Mīlestība, nodošanās, saistības un uzticība - viņi dziedāja, apdziedāja, izdziedāja. Pēdējo dziesmu laikā klātesošie cēlās kājās un ļāvās dejām, lai svinētu mīlestību - sevī un visapkārt. Kāzu modes šova apmeklētājiem šī bija patiesi ekskluzīva iespēja izbaudīt talantīgo mūziķu uzstāšanos pirms viņu oficiālā koncerta Rīgā, kas notiks 1. decembrī.

“Daudzi man jautā, kā mums tas ir izdevies, uz ko es vienmēr atbildu - kad satiekas īstie cilvēki, kas katrs savā jomā ir labākais, notiek brīnums. Tāds arī bija šis vakars - brīnumains no paša sākuma līdz beigām. Un tieši tādas ir arī LĪGAVĀM grāmatžurnāla lapaspuses - pilnas brīnumainiem stāstiem, iedvesmas un mīlestības. Realizējot jauno kāzu grāmatu - žurnālu un kāzu modes šovu, vēlamies pacelt kāzu industriju citā, augstākā līmenī” tā LĪGAVĀM vadītāja un žurnāla redaktore Iveta Rikmane.

Savukārt modes šova afterparty tikai īpaši lūgtajiem viesiem notika viesnīcas Gutenbergs jumta terases restorānā. Tā laikā skanēja iespaidi, sajūsmas un pateicības saucieni, sirsnīgas sarunas un dalīšanās sajūtās par piedzīvoto. Paldies visiem, kas bija kopā ar LĪGAVĀM šajā tik īpašajā dienā un uz tikšanos grāmatžurnāla lapaspusēs!

Skati pilnu kāzu modes šova un žurnāla prezentācijas pasākuma foto galeriju šeit:

Kāzu modes šovu organizēja LĪGAVĀM.LV. Atbalstīja: Pullman Old Town hotel, SHISHI Home Of Beauty, Mionetto, Latvijas mūzikas menedžmenta aģentūra, Diana sveces, Baltic Wedding, Caps! un viesnīca Gutenbergs.

Citi Raksti