Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kurpes, balti apavi, kurpes līgavai – kas nāk pirmais prātā, izdzirdot šos vārdu salikumus? Laiviņkurpes uz papēžiem, vai ne? Bet kādēļ lai šoreiz tās nebūtu netradicionālas kāzu kurpes vai pat sportiska stila kāzu apavi? Apskatīsim kāzu kedas un zābaciņus.

Dažkārt nākas pamatīgi palauzīt galvu un piemērīt neskaitāmus kurpju pārus, meklējot, kuri būs ērti visas dienas garumā. Kāzu kurpes uz zema papēža nav vienīgā alternatīva līgavām, kam īpaši netīk kurpes uz augstiem papēžiem. Turklāt, ja tie būs rudens vai kāzu ziemas apavi, un kāzu aktivitātes paredzētas arī brīvā dabā, tad īpaši nozīmīgi padomāt, kā kāzu dienā justies komfortabli.

Kāzu kedas

Balti apavi līgavām sen vairs nav obligāti. Tomēr, ja vēlaties tieši baltas kāzu kedas, to ir pavisam viegli realizēt. Kādēļ?

  1. Pirmkārt, baltas kedas ir nezūdoša vērtība, kas no modes neiziet, un, it īpaši patreiz, apavu veikalu plauktos baltu kedu piedāvājums ir diezgan plašs, kā arī apavu izvēli atvieglo vietējo un ārzemju internetveikalu piedāvājums.
  2. Otrkārt, tās vairs nav vienkārši kedas – apavi dekorēti gan spīgulīšiem, mirdzumiņiem, kristāliem, spalvām, pērlītēm un bantēm, un, ja vēlies būt pavisam oriģināla, vari vērsties pie kāda no rotu ražotājiem, kas izgatavos piespraudi, pieskaņotu tieši taviem apaviem.
kāzu kedas un kāzu zābaciņi
Foto: PINTEREST / Kāzu apavi: anthropology.com

Kurpju vietā – zābaciņi

Un ne tikai aukstajos rudens un ziemas mēnešos! Jo arī vasaras zābaciņi izskatīsies lieliski! Tāpat, kā kedas, zābaciņus var piemeklēt gan elegantus, greznus vai askētiskus, gan ekstravagantus.

kāzu zābaciņi
Foto: PINTEREST

Jaudīgs salikums būs kāzu kleita plus stilizēti kovboju stila zābaki, kuri ārzemju internetveikalos atrodami krāšņi dekorēti, izskaistināti dekoratīviem rakstiem, spīguļiem un ziedu rakstiem.

kāzu kovboja zābaki kāzu apavi
Foto: PINTEREST / Kovboja zābaki: fvidder.com

Domājot par ilgtspējību, kas ir globāla tendence pasaulē un ievieš savās vēsmas arī kāzu modē – zābaciņus varēsi valkāt vēl un vēl pēc kāzām. Velvets, satīns un metālisks spīdums ir tie elementi, kas zābakus darīs svinīgus. Efektīgus zābakus piedāvā latviešu ražotājs WIMS, kas rada rokām darinātus dizaina apavus.

kāzu kedas un kāzu apavi
Foto: LAUMA KALNIŅA / Kāzu apavi: WHIMS

Savukārt, ja kāds no svinību elementiem paredzēts brīvā dabā un nevēlamies samērcēt smukos kāzu zābaciņus, var pat apdomāt stilīgu lietus zābaku iegādi, kas gādās par ērtībām un piešķirs kāzu fotogrāfijām īpašu odziņu. Ja līgavas tēls plānots Viktorijas laikmeta stilā, fantastiski izskatīsies un kleitai piestāvēs ar aukliņām sasienami zābaciņi, dekorēti mežģīnēm.

kāzu kedas un kāzu zābaciņi
Foto: PINTEREST

Kādēļ izvēlēties kedas vai zābaciņus?

  • Garantēta ērtība visas dienas garumā, dejas nakts garumā;
  • Tos var izvēlēties kā papildus apavus āra aktivitātēm, it īpaši praktiski lietus zābaciņi lietū un dubļos;
  • Pēc kāzām tos nebūs jānoliek apavu skapja dziļākajā stūrī; tā vietā varēs turpināt izmantot –  šie apavi ir ilgtspējīgi;
  • Iespēja piešķirt odziņu kāzu koptēlam un padarīt kāzu fotogrāfijas vēl aizraujošākas.
kāzu kedas un kāzu zābaciņi
Foto: PINTEREST / Kāzu zābaki: wedding-converse.co.uk

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: LAUMA KALNIŅA, PINTEREST


Kāzu apavus meklē šeit:

KĀZU APAVI

Citi Raksti