Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

10 IDEJAS SKAISTAI UN ORIĢINĀLAI KĀZU GADADIENAI!

10 IDEJAS SKAISTAI UN ORIĢINĀLAI KĀZU GADADIENAI!

Mīlestība jāsvin katru dienu, bet jo īpaši vajadzētu atcerēties un atzīmēt to dienu, kad nolēmāt savas dzīves savienot uz mūžu. Kāzu gadadienas simbolizē mīlestību, kopā būšanu un dotos solījumus visas dzīves garumā.

Līgavām.lv piedāvā 10 ieteikumus, kā skaisti un oriģināli atzīmēt kāzu gadadienas!

 1. ATSAUC ATMIŅĀ TĀS DIENAS NOTIKUMUS! Ja savu kāzu gadadienu (neatkarīgi no tā, vai tā būs pirmā vai padsmitā) esat nolēmuši atzīmēt ar gardām vakariņām, tad iecienītā restorāna vietā iesakām rekonstruēt savas kāzu dienas ēdienkarti un pašiem mājās pagatavot savas īpašās svētku vakariņas. Ņemot vērā, ka kāzu svinību ēdienkarte nereti mēdz būt īpaši piemeklēta un atšķirīga no ikdienas maltītēm, tad kopīgs izaicinājums virtuvē būs kā radīts. Pie tam, kopīgas nodarbes, tai skaitā, ēst gatavošana jūs satuvinās vēl vairāk.
  idejas kāzu gadadienai. eko maltīte
  Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com
 2. KĀZU SVINĪBAS NR.2! Varbūt jūsu kāzu gadadiena ir īstais laiks, lai atkal no jauna sarīkotu skaistas svinības jums un jūsu viesiem? Dace Miezīte / Kāzu Aģentūra norāda, ka salīdzinoši vienkāršākas nereti ir viena gada kāzu jubilejas, jo pēc lielajiem tēriņiem pāri nevēlas gadadienu atzīmēt pārlieku krāšņi. “Neapšaubāmi ir arī izņēmumi - ir pāri, kas pirmo gada dienu svin kopā ar visiem kāzu viesiem. Svinībās ir gan mūzikas grupa, gan vakara vadītājs, gan ēdinātāji un torte. Kopumā kāzu gadadienas mēdz būt ļoti dažādas - ir gan dienas četratā ar vedējiem, gan svinības ar tuvākajiem 20 draugiem, gan lielas “kāzas” ar 70 viesiem,” novērojusi Dace.
  idejas kāzu gadadienai. kāzas, kāzu pāris pavasarī
  Foto MIKS šĒLS / www.mikssels.com
 3. FOTOSESIJA - SKAISTĀM ATMIŅĀM. Viens no iecienītākajiem veidiem, kā laulātie izvēlas atzīmēt savu kāzu gadadienu, ir oriģinālas fotosesijas. Tām var izvēlēties gan savu kāzu fotogrāfu (kas nereti kļūst jau par ģimenes notikumu fotogrāfu), gan citu profesionāli. Parasti fotosesijām tiek izmantoti vai nu kāzu tērpi (bet ar tādu kā trash the dress jeb sabojā kleitu noskaņu - fotosesija ūdenī, dubļos, krāsās vai pat ugunī) vai arī īpaši skaistas kleitas sievām un uzvalki vīriem. Fotosesija var būt skaista tradīcija gadu no gada.
  idejas kāzu gadadienai. kāzu jaunlaulātie pludmales smiltīs
  Foto: ANDREJS ZAVADSKIS
  idejas kāzu gadadienai. līgava ūdenī, zem ūdens, baltā kāzu kleitā - fotosesija
  Foto: ANDREJS ZAVADSKIS
 4. PRECAMIES VĒLREIZ? Dace Miezīte stāsta, ka tie pāri, kas jau ilgāku laiku ir laulībā, savā kāzu gadadienā nolemj vēlreiz apliecināt savu mīlestību draugu un tuvinieku priekšā. šādas kāzu ceremonijas var notikt gan baznīcā, gan arī brīvdabā - kādā stilizētā ceremoniju vietā. Tas būs skaists notikums, kurā atgādināt savus zvērestus un no jauna vēl stiprāk iemīlēties vienam otrā!
  idejas kāzu gadadienai. kāzas ziemā, nacionālā bibliotēka
  Foto MIKS šĒLS / www.mikssels.com
 5. JAUNI GREDZENI! Ir pāri, kas savas 10. 15. vai 25. kāzu  gadadienu nolemj atzīmēt ar jauniem laulību gredzeniem, tos nomainot. Arī tas var kalpot kā simbolisks solis jaunam attiecību posmam.
  laulības gredzeni uz cepumiem, deko
  Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com
 6. KAD TU PĒDĒJO REIZI DARĪJI KAUT KO PIRMO REIZI? Kāzu gadadiena ir īstais brīdis, kad atbildēt uz šo jautājumu un kopā izdarīt ko tādu, kas jums abiem būs pirmā reize. Vai tas būtu lidojums ar gaisa balonu, lēciens ar izpletni, makšķerēšana, dejošana saulrietā Andrejsalā vai jebkas cits - tas lai paliek jūsu ziņā!
  idejas kāzu gadadienai. Kāzas saulrietā, pludmalē, jaunlaulātie
  Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com
 7. AšAIS CEĻOJUMS NEZINĀMAJĀ! Dzīves gudrība vēsta, ka nekas nepalīdz iepazīt otru cilvēku, kā kopīgi ceļojumi. Arī laulātajiem sevi un viens otru jāiepazīst atkal un atkal, tādēļ tuvāks vai tālāks ceļojums kāzu gadadienā varētu būt tieši laikā. Tā var būt eksotiska sala, kruīzs vai tepat Latvijas iepazīšana - galvenais nepazaudēt ceļotāja garu un vēlmi iepazīt vienam otru un visu jauno.
  Kāzas ārzemēs, taizemē, apvienojumā ar kāzu ceļojumu, idejas kāzu gadadienai.
  Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com
 8. UZRAKSTIET SAVU MĪLESTĪBAS STĀSTU! Ja reiz ir kāda diena gadā, kad ir atļauts kļūt mazliet vairāk romantiskiem, tad tā viennozīmīgi ir kāzu gadadiena. Ja neesat to jau izdarījuši, kāzu gada diena var būt īstais laiks, kad uzrakstīt savu mīlestības stāstu. To var rakstīt gan kopā, gan atsevišķi, tādējādi iegūstot divus stāstus - katru no sava rakursa. šādi stāsti būs arī kā lieliska liecība nākamajām paaudzēm par jūsu mīlestību. Pie tam katru reizi, kad gribēsiet viens uz otru dusmoties, varēsiet paņemt šo stāstu un vēlreiz sev atgādināt, kādēļ viens otru iemīlējāt.
  kāzu vēstules ar ziediem, dekorācijas. idejas kāzu gadadienai.
  Foto MIKS šĒLS / www.mikssels.com
 9. UZSĀCIET JAUNAS TRADĪCIJAS! Doties uz mežu un iestādīt eglīti, un tā gadu no gada pa vienai eglītei. Mājās pašiem pagatavot savas ģimenes vīnu. Izbraukt ar tūrisma autobusu cauri savai pilsētai. Braukt ar vilcienu nejauši izvēlētā virzienā, izkāpt ārā 40. kilometrā un vietējā bodīte nopirkt saldējumu - idejas ir neskaitāmas, galvenais atrast to, kas jūsu ģimenei sagādās vislielāko prieku un sajūsmu.
  ekoloģisku eko ēdienu grozs, lauku rustic kāzas, idejas kāzu gadadienai.
  Foto LINDA LAUVA / www.lindalauva.com
 10. PĀRSTEIDZIET SEVI UN VIENS OTRU! Mums nekad nevajadzētu aizmirst vienam otru pārsteigt. Pat, ja esat izplānojuši kopā, kā jauki pavadīt savu kāzu gadadienu, atstājiet vietu iztēlei un sagatavojiet viens otram pārsteigumu - dāvana, priekšnesums vai kas cits - tas lai paliek jūsu ziņā, galvenais, lai jūsu partneris izjūt to, ka par viņu domājat un veltāt laiku, lai svinētu jūsu mīlestību!
  kāzu svinības naktī uz ezera laivā, uguns lampas, idejas kāzu gadadienai.
  Foto: BILLIJS LOCS / www.billijs.lv

Foto: BILLIJS LOCS, LINDA LAUVA, ELĪNA UPMANE, MIKS šĒLS, ANDREJS ZAVADSKIS

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Citi Raksti