Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ja esi līgava vai vecmeitu ballītes rīkotāja, kas vēlas sarīkot izsmalcinātu un baudāmu, jautru un pozitīvām emocijām piepildītu ballīti, iespējams, tieši vīna degustācija ir tas, ko meklē. Turklāt tā būs piemērota izvēle neatkarīgi no laika apstākļiem un sezonas. Abavas ielejas reģions ir senās Kurzemes daļa, kas vēsturiski ir bijusi slavena ar prasmīgiem vīndarīšanas amata meistariem. Mūsdienās šajā pusē saimnieko jaunās skolas vīndari - Barkānu ģimene, kas nosaukuši savu vīna darītavu auglīgās Abavas ielejas vārdā - Abavas. LĪGAVĀM komanda pārliecinājās, cik patīkama atmosfēra valda vīna darītavā Abavas, tāpēc padalīsimies ar piedzīvoto un ieteikumiem, kā sarīkot brīnišķīgu vecmeitu ballīti tieši šeit.

Romantiskais ceļojums

šodien varam  baudīt gardos Abavas vīnus, pateicoties saimnieku sapnim par vīna darītavu, kas radās, apceļojot Itāliju. Pateicoties apņēmībai un degsmei, 2010.gadā sapnis kļuva par īstenību un pie Sabiles tika iestādīts vīnogu dārzs un dibināta vīna darītava. šobrīd Abavas vīna darītava veiksmīgi iekārtota bijušā pārtikas ražotnes telpās Slampē, netālu no Abavas upes sākuma. Abavas vīna darītava ir lielākā vīna darītava Latvijā. Nu jau trīs spēcīgu ģimeņu, Barkānu, Krasovsku un Gadzjus, iesaiste nodrošina, ka katrs dzērienu ražošanas posms tiek veikts ar lielu rūpību un mīlestību.

Rosīgā spāre

Barkānu ģimene par savas vīna darītavas simbolu ir izvēlējusies spāri. Abavas ielejā sastopamas vairāk nekā 50 spāru sugas. Čaklā lidotāja simbolizē Abavas ielejas dabas veltes, kas piesātinātas ar  zemes, ūdens un gaisa enerģiju, un, pateicoties cilvēku radošumam un meistarībai,  pārtop izsmalcinātos dzērienos, ar ko ir vērts lepoties. Turklāt spāre simboliski nesīs svētību visām topošajām sievām un vīriem jaunas ģimenes veidošanā, kas ir vēl viens izcils iemesls, kāpēc savu vecmeitu ballīti rīkot tieši šeit.

Garšu baudījums un atmosfēra

Pateicoties neatlaidībai, vīna darītava nemitīgi attīstās, tiek izmēģinātas arvien jaunas garšu buķetes, neaizmirstot par jau pārbaudītām vērtībām un iemīļotajiem dzērieniem. Plašajā vīnu, sidru un stipro dzērienu klāstā ikviens atradīs kaut ko piemērotu. Pārliecinājāmies, ka šie dzērieni būs lieliska dāvana, kā arī papildinās gan romantiskas vakariņas divatā, gan svētkus plašākā lokā. Ierodoties vīna darītavas mājīgajās telpās, jūtams ģimeniskums, sirds siltums un degsme. Tā ir iespēja atbalstīt vietējo uzņēmumu, nobaudīt gardus dzērienus degustācijā, kā arī iegādāties produkciju - te ikviens atradīs ko sev.

abavas vīna darītava vecmeitu ballītes
Foto: SANDIS LAZDA

LĪGAVĀM patiesi izbaudīja vīna degustācijas pieredzi, klausoties aizraujošajos stāstos par uzņēmumu un tā vēsturi, un baudot atmosfēru. Pieklusinātās gaismas, uzkodas un interjers degustāciju telpā rada patiesi patīkamu noskaņu. Turklāt vīna degustācija ir pieredze, ko iespējams izbaudīt gan draugu kompānijā, gan ģimenes lokā, gan īpašos svētkos, gan, lai padarītu ikdienu krāšņāku un interesantāku.

Vecmeitu un vecpuišu ballīte

Abavas ģimenes vīna darītava kļuvusi par izcilu vietu vecmeitu un vecpuišu ballītēm, turklāt sagatavota īpaša programma tieši šim nolūkam. Vecmeitu vai vecpuisi  sagaida dažādi interesanti pārbaudījumi, kurus papildinās īpaši piemeklēti Abavas vīna darītavas dzērieni. Sirsnīga atmosfēra, jautrība un pozitīvas emocijas ir garantētas.

Programmas gaitā dzirdēsiet arī daudz sirsnīgu stāstu, iepazīsieties ar vīna ražošanas procesiem un saņemsiet vērtīgus ieteikumus piemērotākā dzēriena izvēlei. Kā īpašs apliecinājums vecmeitai vai vecpuisim tiek pasniegts Goda Spāres tituls, un par piemiņu no viesošanās saņemsiet vīna pudeli īpašā noformējumā.

abavas ģimenes vīna darītava

Rezervējiet savu ballīti jau tagad!

Sīkāka informācija par cenām un ballīšu piedāvājumu, kā arī rezervācijas veikšana - pa tālruni +371 26630022, info@abavas.lv

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: SANDIS LAZDA


Lasi arī: SPĒĻU IDEJAS VECMEITU BALLĪTEI

Citi Raksti