Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Bildinājums ir maģisks brīdis ikvienas sievietes dzīvē, tāpēc arī saņemtajam gredzenam tiek pievērsta īpaša uzmanība. Bieži vien vīrieša vīzija par to, kādu saderināšanās gredzenu iegādāties, krasi atšķiras no tā, ko iztēlojusies topošā līgava. Lai saderināšanās brīdi nesabojātu vilšanās, LĪGAVĀM apkopoja padomus, kā panākt, ka mīļotais nopērk īsto saderināšanās gredzenu.

1. Dod konkrētus norādījumus

Ir dzirdēts, ka vīrieši ne vienmēr uztver mājienus, tāpēc vislabākais veids, kā norādīt uz vēlamo gredzenu ir vienkārši izstāstot, ko vēlies. Mini izvēlēto metālu, dārgakmeni, tā formu un izmēru. Nepieciešamības gadījumā vari norādīt arī zīmolu. Tas vīrietim dos iespēju izdarīt izvēli, vadoties pēc konkrētiem kritērijiem. Tas krietni palielina tavas iespējas saņemt gredzenu, ko vienmēr esi vēlējusies.

saderināšanās gredzens

2. Parādi ko vēlies

Pāriem, kas ir tieši savā komunikācijā, labs risinājums ir konkrēta gredzena izvēle pirms tā iegādes. Šajā gadījumā, tev atliek atrast savu sapņu gredzenu un parādīt to savam vīrietim. Pārsteiguma nebūs, taču garantija, ka gredzens būs īstais gan.

3. Izdariet izvēli kopā

Ne visiem šāda pieeja derēs, taču kopīga došanās uz rotu veikalu vai pie juveliera var būt skaista pieredze jums abiem. Nosviniet vērtīgo pirkumu ar šampanieti.

saderināšanās gredzens
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

4. Atstāj norādes

Nejauši atvērta Tiffany mājas lapa, izprintēti attēli vai verbāli mājieni par to, kas tev varētu patikt, noteikti palīdzēs viņam nenovirzīties no pareizās izvēles. Ne visi vīrieši uztver šādus mājienus, tāpēc pirms šādi rīkojies, izvērtē vai tas nesīs vēlamo rezultātu.

saderināšanās gredzens

5. Iesaisti trešo personu

Šis var būt lielisks risinājums, turklāt nesabojās pārsteigumu.

Atstāj visu nepieciešamo informāciju par savu sapņu gredzenu labākajai draudzenei vai mammai pat tad, ja sarunas par kāzām vēl pat nav sākušās. Informē vīrieti, ka visa būtiskā informācija par to, kas tev patīk ir meklējama pie konkrētās personas. Tas nozīmē, ka tev nebūs ne jausmas, kurā brīdī viņš plāno izteikt bildinājumu, galvenais, lai tava uzticības persona prot glabāt noslēpumus. Šādi vari rīkoties arī ar kārotajām dzimšanas dienu un gadadienu dāvanām. Tu dabūsi, ko vēlies, savukārt vīrietis zinās, kur šo informāciju meklēt.

Atceries, ka gredzenam ir simboliska nozīme, un galvenais ir vīrieša izrādītais žests. Tomēr, ja esi saņēmusi gredzenu, kas tev nepatīk, padomus, kā rīkoties atradīsi ŠEIT.

saderināšanās gredzens
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

Meklē savu īsto gredzenu šeit: LAULĪBAS UN SADERINĀŠANĀS GREDZENI


Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: ELĪNA UPMANE

Visuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: KĀDS SADERINĀŠANĀS GREDZENS PIESTĀVĒS TIEŠI JŪSU ROKU FORMAI?

Citi Raksti