Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

TAVAS SKAISTUMA PROCEDŪRAS, GAIDOT VASARU. PIEDĀVĀ SKINPRO

TAVAS SKAISTUMA PROCEDŪRAS, GAIDOT VASARU. PIEDĀVĀ SKINPRO

Lai gan ir tikai marta sākums, vasara pietuvosies ātrāk nekā šobrīd varētu šķist. Kad ziemas jakas kārtu pa kārtai, saulītei aizvien sasildot mūs fiziski un emocionāli, velkam nost, sākam arī vairāk pievērsties rūpēm par ķermeni. Sadarbībā ar lāzerepilācijas un kosmetoloģijas centru SkinPRO, piedāvājam aplūkot dažādas ķermeņa kopšanas procedūras.

Lāzerepilācija

Pavasara sākums ir pats piemērotākais laiks, lai pagūtu uzsākt lāzerepilācijas procedūras, jau vasarā baudot fantastiskus rezultātus. Lai sasniegtu maksimālo gludas ādas efektu bez liekiem matiņiem, jāiziet 6 līdz 8 procedūru kursu, bet pirmos rezultātus ar mūsdienīgo MeDioStar Monolith aprīkojumu novērosiet jau pēc pirmās procedūras. Tas ir to vērts! Matiņi tiek efektīvi un droši likvidēti un jau vasarā būsi aizmirsusi, ko nozīmē regulāra vaksācija, skūšana vai matiņu likvidēšana ar nepatīkamu aromātu apveltītiem depilācijas krēmiem. Kas var būt vēl ērtāk - vari doties pāris nedēļu garā atvaļinājumā, neņemot līdzi nekādus matiņu likvidēšanas līdzekļus! Atliek tikai baudīt sauli un atpūtu!

tavas-skaistuma-proceduras-gaidot-vasaru-piedava-skinpro

Lāzerepilācijas centrs SkinPRO strādā ar Vācijas, Izraēlas un Itālijas jaunākajām iekārtām un tikai ar augsti kvalificētiem speciālistiem. Jāpiemetina, ka lāzerepilācijas procedūru var veikt visu gadu, tā ir piemērota kā sievietēm, tā vīriešiem, un aparatūra ir pielāgota visiem ādas tipiem un matiņu krāsām - tas nozīmē, ka nav priekšnoteikuma doties uz salonu ar neiesauļotu ādu, jo procedūrai būs izcils rezultāts arī tad, ja ādas tonis ir tumšs vai iesauļots - lāzerepilācijas procedūru var veikt jau 3-7 dienas pēc sauļošanās.

Visiem lāzerepilācijas pakalpojumiem centrā SkinPRO martā 30 % atlaide, kā arī ir pieejami īpaši izdevīgie lāerepilācijas komplekti vairākām zonām!

Celulīta likvidēšana

Tuvojoties pludmales sezonai, pamanām arī ziemas laikā noslēpušos celulītu. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj sekmīgi no apelsīna miziņas efekta atbrīvoties.

SkinPRO piedāvā dažādas efektīvas celulīta likvidēšanas procedūras ne vien skaistumam, bet arī tavai veselībai, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko:

  • Ar QShape vakuuma-rotācijas aparātu ar RF un LED iedarbību, iespējams iegūt vairākkārtīgu efektu - aparātam ir kombinēta iedarbība, kas likvidē celulītu un veic neinvazīvas ķermeņa procedūras, modelējot un koriģējot figūru. Efekts - samazināts tauku slānis, atgūta ādas elastība un tonuss apstrādātajā zonā, atgūstot skaistu siluetu.
  • Endosfēras terapija ir viena no pasaules jaunākajām un labākajām tehnoloģijām ķermeņa kontūru veidošanā un celulīta likvidēšanā. Terapiju veic ar ierīci, kurai ir īpašs uzgalis, kas rotējot rada spiedienu uz īpaši blīvām vietām kā taukaudi. Procedūra ir vibrācijas un kompresijas apvienojums. Tā ir lieliska arī varikozu vēnu ārstēšanā un muskuļu noguruma samazināšanā.
  • Vēl viens SkinPRO kosmetoloģijas centrā piedāvāts veids, kā likvidēt celulītu, ir presoterapija. Tā ir aparāta limfodrenāžas masāža, kas normalizē organisma limfātiskās sistēmas darbību. Kā tas notiek? Presoterapija ir masāža ar speciāla kostīma palīdzību, dažādos tā nodalījumos saspiežot gaisu ar zemu un augstu spiedienu. Procedūra ne vien likvidē celulītu, bet arī samazina lieko tauku uzkrāšanas apjomu, pietūkumu un smaguma sajūtu kājās.

Izvēlies savu procedūru un piesakies šeit: skin-pro.eu

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Citi Raksti