Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vai tuvojas tava kāzu diena? Apsveicam! Kad plāno savu īpašo dienu, viens no aizraujošākajiem uzdevumiem ir atrast ideālo kāzu kleitu. Iepazīsties ar praktiskiem padomiem, lai īstās kāzu kleitas meklējumi būtu patīkami un veiksmīgi.

1. Sāc laicīgi

Ideālā gadījumā vajadzētu sākt meklēt savu kāzu kleitu aptuveni 9-12 mēnešus pirms lielās dienas. Tas nodrošina pietiekami daudz laika pārdomām un kleitas pielāgošanai. Var gadīties, ka savu sapņu kleitu neatradīsi jau gatavu un būs jāveic dažādi pielāgojumi, kas aizņem laiku.

2. Veic izpēti

Pirms dodies uz kādu no kāzu saloniem, iepazīsties ar kāzu kleitu piedāvājumu. Pārlūko kāzu žurnālus, interneta vietnes un sociālos tīklus, lai gūtu iedvesmu. Piefiksē stilus, audumus un detaļas, kas piesaista tavu uzmanību. Tas sniegs skaidrāku priekšstatu par to, ko meklē, kad sāksi iepirkties.

3. Nospraud budžetu

Kāzu kleitas ir pieejamas dažādos cenu diapazonos. Nosaki savu budžetu jau pašā sākumā, lai izvairītos no situācijas, kurā uzlaiko un iemīli kleitu, kuru nevari atļauties. Nosakot budžetu, ņem vērā papildu izmaksas, piemēram, pielāgojumus un aksesuārus.

4. Izvēlies pareizo kāzu salonu

Izšķiroša nozīme ir piemērota kāzu salona izvēlei. Meklē salonus ar plašu stilu un izmēru klāstu. Lasi atsauksmes, uzklausi citu līgavu pieredzi un ieteikumus un sazinies ar saloniem, lai rezervētu apmeklējuma laiku.

5. Ņem līdzi dažas tuvākās sievietes

Lai gan ir vilinoši uzaicināt visas savas līgavas māsas, māsīcas un draudzenes uz kleitu pielaikošanu, atceries, ka pārāk daudz viedokļu var izraisīt apjukumu. Ņem līdzi nelielu, uzticamu grupu, kas izprot tavu stilu un vēlmes.

6. Ņem vērā savu ķermeņa formu

Izpratne par savu ķermeņa formu var daudz ko mainīt, izvēloties pareizo kleitu. Dažādi silueti piestāv dažādām figūrām. A līnijas kleitas ir universāli glaimojošas, bet nāras silueta kleitas akcentē ķermeņa izliekumus. Balles kleitas piešķir dramatismu, bet līgavu kostīmi - vienkāršu eleganci.

7. Esi atvērta

Lai gan ir labi paturēt prātā kādu konkrētu stilu, esi gatava izmēģināt kleitas, ko iesaka konsultants. Kāzu salonu un konsultantiem ir pieredze un varbūt tev ieteiks kleitu, kuru nekad nebūtu apsvērusi, bet kurā iemīlēsies.

8. Pievērs uzmanību audumiem

Kleitas audums var ievērojami ietekmēt tavu komfortu. Izvēloties audumu, ņem vērā gadalaiku un kāzu norises vietu. Viegli audumi, piemēram, šifons un organza, ir ideāli piemēroti vasaras kāzām, savukārt satīns un tills piešķir eleganci ziemas ceremonijām.

9. Izvēlies aksesuārus

Aksesuāri papildina līgavas tēlu. Padomā par plīvuriem, galvas rotaslietām, rotām un apaviem. Tiem vajadzētu papildināt kleitu, nevis aizēnot to. Atceries, ka dažreiz mazāk ir vairāk.

10. Veic nepieciešamās izmaiņas

Lielākajai daļai kāzu kleitu ir nepieciešami pielāgojumi, lai panāktu, ka tā der perfekti. Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas apspried iespējas pielāgot kleitu un šo pielāgojumu izmaksas. Ir ļoti liela nozīme tam, lai kleita piegulētu perfekti.

11. Apsver kāzu salona atrašanās vietu

Padomā par izvēlētā kāzu salona atrašanās vietu. Vai tev tas ir viegli pieejams, lai veiktu pielaikošanas? Ņem vērā veikala atrašanās vietu, it īpaši, ja tas jāapmeklē vairākas reizes.

12. Noskaidro, kas sastāda kleitas cenu

Kāzu kleitu cenas ir ļoti atšķirīgas. Noteikti noskaidro izvēlētās kleitas, veicamo izmaiņu un aksesuāru izmaksas. Neaizmirsti budžetā iekļaut kleitas uzglabāšanas un piegādes maksas, ja tādas ir.

Kāzu kleitu salonus meklē šeit: KĀZU KLEITAS

Citi Raksti