Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzas vienmēr asociējušās ar vērienīgu ballīti, dejām un laimes asarām mūsu tuvāko cilvēku acīs. Taču pielāgojoties jaunajiem apstākļiem, kurus ietekmē kovid, arī kāzu tendences  mainās. Pāri arvien biežāk izvēlas elopement stila kāzas, kas nozīmē intīmu ceremoniju divatā.

Daudziem tā ir iespēja izbēgt no ilgas plānošanas, lieliem tēriņiem vai apnikušām tradīcijām. Tā ir iespēja būt oriģināliem un paturēt šo dienu kā sirsnīgu un mīļu atmiņu tikai sev. Izvēloties šādu kāzu veidu, jau ir sperts pirmais solis jaunas dzīves nodaļas virzienā.

Šeit 7 lieliski padomi, lai padarītu īpašo dienu neaizmirstamu:

1. Izvēlies perfektu vietu

Tā kā kāzu ceremonija norisināsies intīmā gaisotnē un nav jāuztraucas par to cik viesus konkrētajā vietā var uzņemt, iespējām nav robežu. Tik svarīga diena ir pelnījusi, brīnišķīgu fonu. Par kāzu ceremonijas vietu var kalpot jebkurš dabas nostūris, grezna telpa vai pat gaisa balons. Galvenais jāņem vērā izvēlētā sezona un laikapstākļi. Skaista lokācija nozīmē arī skaistas kāzu fotogrāfijas.

elopement kāzas divatā
Foto: JĀNIS VARTS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

2. Uzstādi savus noteikumus

Daudzas kāzu tradīcijas ir vairāku gadu desmitu senas, un vairs nemaz neiederas mūsdienu pasaulē. Kamēr ieteicams saglabāt tās, kas pašiem šķiet tīkamas, nav jābaidās atmest visu lieko. Šis ir laiks, kad būt oriģināliem un uzstādīt savus noteikumus savai īpašajai dienai. Taču, ja kāda no viesu izklaidējošām tradīcijām ir sirdij tīkama, tad to var droši izbaudīt arī bez viesiem. Kāpēc gan neapēst gabaliņu rupjmaizes ar sāli pārticībai, vai saplēst šķīvi, lai noskaidrotu nākotnes atvašu skaitu?

Foto: LIV HETTINGA PHOTOGRAPHY

3. Iemūžini mirkli

Kāzu ceremonija bieži paskrien kā viens mirklis, tāpēc ir labi, ja tā iemūžināta skaistās fotogrāfijās vai pat video. Tā ir iespēja atgriezties atmiņās arī pēc laika, pāršķirstot foto albumu. Izvēlies fotogrāfu, kas vislabāk atspoguļos jūs kā pāri, notverot sajūtas un mirkļa burvību. Noteikti izpēti fotogrāfu portfolio, pirms noslēdz līgumu. Iespējams, šī ir viena no lietām, kur ir vērts iztērēt vairāk līdzekļu, lai atmiņas iemūžinātu pēc iespējas kvalitatīvāk.

elopement kāzas divatā
Foto: JĀNIS VARTS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

4. Paildzini svētkus

Viesu neesamība noteikti nav iemesls, lai nenosvinētu jaunu nodaļu pāra dzīvē. Intīma ceremonija divatā ir tikpat nozīmīga, kā svētki ar simts viesiem. Noteikti ir vērts padarīt šo dienu vēl īpašāku ar izcilu šampanieti un gardu maltīti intīmā gaisotnē. Padomājiet par iespēju uzklāt galdu ziedošu ābeļu paēnā, greznā muižā vai slēptā pludmales nostūrī. Noteikti neaizmirstiet par desertu.

elopement kāzas divatā
Foto: ELĪNA UPMANE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

5. Turpini dienu neierasti

Kāzu diena savā būtībā ir unikāla, tāpēc pēc gardas maltītes un kāzu tortes tikai jums diviem, padomājiet par iespēju šo dienu turpināt ar kādu neierastu nodarbi. Tā var būt izjāde, izbrauciens ar jahtu vai kāda jums vien raksturīga, pat ekstrēma nodarbe.

Jūsu diena, jūsu noteikumi!

elopement kāzas divatā
Foto: LINAS DAMBRAUSKAS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

6. Iesāciet medusmēnesi

Neatkarīgi no ārējiem apstākļiem, ieplānojiet vairākas dienas vai pat nedēļu pēc kāzām tikai sev diviem, lieliskai atpūtai mini medusmēnesī. Pat ja ceļošanas ierobežojumi neatļauj doties sapņu medusmēnesī, šis laiks ir pelnījis īpašus apstākļus. Noīrējiet apartamentus pie jūras, greznu viesnīcas istabu ar brīnišķīgu skatu vai meža namiņu ar burbuļvannu.

Svinību vieta: GANĪBAS

7. Ieguldies detaļās

Tā kā elopement kāzas nozīmē arī finansiālu ietaupījumu, tā ir iespēja pievērst uzmanību detaļām, kas lielākās kāzās dažkārt tiek aizmirstas. Dzeriet izsmalcinātāko šampanieti, palutiniet sevi ar brīnišķīgu atpūtu un izbaudiet lux klases apkalpošanu.

elopement kāzas divatā
Foto: JĀNIS VARTS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
*Elopement  kāzas –  aizbēgšana no lielu kāzu organizēšanas un laika veltīšana sev; mazas, intīmas kāzas.

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: JĀNIS VARTS, LINAS DAMBRAUSKAS, ELĪNA UPMANE, LIV HETTINGA PHOTOGRAPHY


Lasi arī: IDEJAS MEDUSMĒNESIM CEĻOŠANAS IEROBEŽOJUMU LAIKĀ

Citi Raksti