Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

NĀCIS KLAJĀ JAUNAIS LĪGAVĀM KĀZU GRĀMATŽURNĀLS NR.8

NĀCIS KLAJĀ JAUNAIS LĪGAVĀM KĀZU GRĀMATŽURNĀLS NR.8

Gaidot notikumiem bagātu kāzu sezonu, iznācis grāmatžurnāla LĪGAVĀM astotais numurs.

šoreiz grāmatžurnāla 272 lapaspuses pieejamas elektroniskā versijā, lai katra līgava un jaunais pāris varētu iegādāties žurnālu, neizejot no mājām

Lasi un iegādājies žurnālu - šeit.

Kā arī pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva starpniecību. Sūtīšanas izmaksas 3.50 EUR. Informācijai - zurnals@ligavam.lv 

Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ.


Ieskats grāmatžurnālā LĪGAVĀM nr. 8

LĪGAVĀM grāmatžurnāla lapaspusēs kā vienmēr var gan smelties iedvesmu no dažādām intervijām un kāzu stāstiem. Kā arī atrast nepieciešamo informāciju, plānojot savas dzīves skaistāko notikumu - kāzu dienu.

Grāmatžurnāla LĪGAVĀM 8. numura vāku rotā aktieru pāris - Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne.

Ieva žurnāla iekšlapās dalās arī savās emocionāli skaistajās pārdomās par to, ko viņai nozīmē būt sievai.

grāmatžurnāls līgavām nr.8

 

Tāpat grāmatžurnāls atklāj jaunākās kāzu tendences līgavas pušķu modē un sniedz ieskatu, kā izveidot savu kāzu mood board.

grāmatžurnāls līgavām nr.8 līgavas pušķi, ziedi

Jaunajiem pāriem noderēs arī ieteikumi, kā sevi mentāli sagatavot pirms kāzām. LĪGAVĀM apkopo labākos relaksācijas veidus, kā arī atklāj jau intīmākus padomus par pirmo kāzu nakti un līgavas apakšveļu.

grāmatžurnāls līgavām nr.8 nakts veļa, apakšveļa

LĪGAVĀM jaunākā numura lapaspusēs vairākas līgavas dalās savos padomos, kā vislabāk izbaudīt laiku pēc bildinājuma, savukārt tās līgavas, kas gatavojas laulībām ar cittautieti, var iedvesmoties no vairākiem pieredzes stāstiem, ko nozīmē laulības ar ārzemnieku.

grāmatžurnāls līgavām nr.8 kāzas ar ārzemnieku

Lai jau laikus sagatavotos brīdim, kad atkal būs iespējamas kāzu ceremonijas ārpus Latvijas, kopā ar kāzu jomas profesionāļiem esam aplūkojuši vairākus izcilus kāzu galamērķus ārpus Latvijas - sākot no vēsās un vējainās Islandes līdz pa karstajai un eksotiskajai Bali. Bet, domājot par kāzu ceremonijām, aplūkojām dažādus kāzu ceremoniju veidus.

Lai smeltos iedvesmu, jāizlasa intervija ar Indru un Kasparu Salcevičiem, kas atklāti dalās gan savā kāzu stāstā, gan tajā, kā kopā pārvar visus ikdienas izaicinājumus.

Savukārt, ja kopumā labāk vēlaties izprast, kā jums abiem ar mīļoto attīstīties kā pārim, noderēs izlasīt Intas un Jāņa Brūna rakstu par pāra kopīgo attīstību.  

grāmatžurnāls līgavām nr.8 kopdzīve

 

Tāpat jaunajā grāmatžurnāla numurā var iedvesmoties no 11 konceptuāli un noskaņu un stila ziņā atšķirīgiem kāzu stāstiem.

grāmatžurnāls līgavām nr.8 kāzu stāsti

Lasi un iegādājies žurnālu - šeit

 
Citi Raksti