Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Gaismekļi, sveces, lustras, laternas, led uzraksti, lampiņu virtenes un lampiņu sienas, - tas viss kāzās rada noskaņu, piedod šarmu, un burvīgi izskatās kāzu fotogrāfijās. Un tā nudien nav, ka sveces vai lampiņu virtenes piestāv vien tumšajam gada periodam. Tās piedien visos gadalaikos! Gan rudenī un ziemā, radot kāzu vakaram romantisku, intīmu vai mistisku noskaņu, gan vasarā, piešķirot kāzām festivāla auru. Katrā gadalaikā gaismekļi rada atšķirīgu efektu, tomēr nav nozīmes, vai kāzas plānojat jau šovasar, vai arī rudenī - kāzu dekorācijas un atmosfēru gaismekļi krāšņos vienmēr un visur, pat pludmalē.

Ja arī kāzās nav daudz citu dekorāciju, kā vien ziedi un gaismekļi, apgaismojuma elementi ir pateicīga dekorāciju sastāvdaļa - ilgtspējīga, kas noteikti patiks ikvienam dabas mīlētājam. Lampiņu virtenes, elegantas lustras, svečturus un traukus svecēm var iznomāt, nelauzot galvu, kur to visu pēcāk likt, turklāt šādi droši zināms, ka minētie dekoratīvie elementi tiks izmantoti vēl un vēl. Ja arī gaismekļus pilnā vai daļējā apmērā nolemjat iegādāties, tie ir tik universāli pielietojami, ka arī mājas ballītēs, grila vakaros, dzimšanas dienās, galu galā Ziemassvētkos pilnīgi noteikti atradīs pielietojumu.

Sveces

Klasisks sveču apgaismojums - ko vēl romantiskāku varētu iztēloties, vai ne? Un sveces var dekorēt ne vien svētku galdus, bet arī tikt ievietotas ar citām kāzu dekorācijām saskaņotos traukos, kas novietoti pie ieejas svinību vietā vai izvietoti dārzā vai pat iezīmējot ar tiem ceļu līdz altārim. Ikviena rituāla laikā, tostarp mičošanā, ja arī tā netiek veikta pēc senajām tradīcijām, bet gan jūsu izvēlētā brīvā stilā, sveces iederēsies izcili. Sveču tēmu kāzās var paplašināt līdz lielāka izmēra dzīvajai ugunij, piemēram, integrējot tajās lāpas.

Sveču gaismu ciena arī kāzu fotogrāfi - tā rada brīnišķīgu atmosfēru gan pasākumā, gan arī piešķiļ kāzu fotogrāfijām īpašu burvību un nokrāsas, ļaujot fotogrāfam izpaust savu talantu un radošo redzējumu.

gaismekli-kazas-to-plusi-un-efekti
Foto: PAT FUREY PHOTOGRAPHY / Rīkotājs: SOCIALIFE EVENTS

Lustras

Ar lustrām ir pavisam vienkārši - tās vairāk kalpo ne kā romantiska apgaismojuma radīšanas avots (bet arī šādam mērķim), bet gan telpas dekorācija. Kas ir ļoti būtiski - lustra var telpas noskaņu izmainīt, uzlabot, it īpaši, ja izvēlētās svinības vietas lustras neiet pie sirds. Jautājiet svinību vietā par iespēju jūsu kāzās nomainīt uz vietas esošās lustras pret nomātām vai kāzu dekoratora izvēlētajām.

gaismekli-kazas-to-plusi-un-efekti
Foto: JUMI STORY INC / For: WEDLUXE

Laternas

Laternas ir fantastisks kāzu dekorāciju elements, metāla un stikla apvienojuma laternas var papildināt eleganta stila un romantiski klasiskas kāzas, bet koka vijumu laternas brīvāka stila hipiju ballīti. Arī laternas, līdzīgi kā sveces, radīs papildu noskaņu, kā arī pašas par sevi ir dekoratīvas, vai tās būtu iekarināmas laternas vai pat nomāta parka laterna, ar kuru papildināt svinību vietas pagalmu.

gaismekli-kazas-to-plusi-un-efekti

Lampiņu virtenes un sienas

Atkarībā no svinību vietas un kāzu koncepta, lampiņu virtenes un sienas var radīt gan bezgala romantisku atmosfēru, piepildot ar gaismas mirdzumu svinību telpu un radot gaismu spēles ar citiem dekoratīviem elementiem, piemēram, spoguļiem, stikla vāzēm, svecēm vai pat glāzēm, vai arī uzburt privāta festivāla atmosfēru vasaras naktī.

gaismekli-kazas-to-plusi-un-efekti

Led uzraksti un izkārtnes, neona lampas

Led uzraksti un neona lampas arī iederēsies dažnedažādos kāzu stilos, piemeklējot piemērotāko krāsu, uzrakstu vai attēlu. Led uzraksti ir ne vien fantastisks kāzu dekorāciju papildinājums, bet arī gana praktisks elements - tie var nest romantisku vēsti, piemēram, Kopā, Ilgi un laimīgi, Mīlu, Rūgts vai arī pavisam praktisku, kalpojot par norādi viesiem, piemēram, Bārs vai Ziedi un dāvanas.

Foto: CRIS & RUTH / TIE THE KNOT SANTORINI
Foto: PAT FUREY PHOTOGRAPHY / Rīkotājs: SOCIALIFE EVENTS
Foto: HIKARI PHOTOGRAPHY / Deko: THE STYLE CO.
Foto: JUMI STORY INC / For: WEDLUXE

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: Foto: FRAN PARKER, PAT FUREY PHOTOGRAPHY, CRIS & RUTH, JUMI STORY INC 


Lasi arī: TIK DAŽĀDAIS APGAISMOJUMS KĀZU SVINĪBĀM

Citi Raksti