Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Modernās lēcas mūsdienīgām ērtībām

Modernās lēcas mūsdienīgām ērtībām

Brilles sen vairs nav tikai redzes un līdz ar to dzīves kvalitātes uzlabošanas rīks. Tas ir aksesuārs, ar ko papildināt savu stilu un perfekti pielāgoties mūsdienu dzīves ritmam un prasībām, padarot ikdienu vēl ērtāku, koptēlu gaumīgāku un pilnīgāku.

Fielmann optikas saloni piedāvā gudrās jeb viedās lēcas tavām brillēm visdažādākajām dzīves situācijām. Apskatīsim dažus no moderno-gudro lēcu veidiem!

Digitālo ierīču lietotājiem ikdienā - brilles Eyezen pret zilo gaismu (šeit)

Mūsdienīga dzīvesveida neatņemama sastāvdaļa ir digitālās ierīces - viedtālrunis, dators, planšete, ko izmantojam gan darba vajadzībām, gan mācībām un ikdienas plānošanai, gan arī izklaidei. Bet laiks, kas tiek pavadīts pie ekrāniem, nav draudzīgākais tavai acu veselībai. Te lieliski nāk palīgā inovatīvās speciāla dizaina briļļu lēcas Eyezen. To īpašais “Prevencia” tehnoloģiju pārklājums aizsargā acis un nodrošina redzes komfortu, pavadot laiku pie digitālajām ierīcēm. Kā tas strādā? Lēcu pārklājums mīkstina intensīvo ekrāna gaismu, samazina atspīdumu un - bloķē acis no bojājošā ultravioletā starojuma.

Eyezen lēcas pieejamas arī ar fotohromo funkciju, kas nozīmē, ka izvēloties fotohromās brilles, iegūsiet divi vienā - brilles ikdienai un saulesbrilles. Lēcas var arī plānināt, kas mūsdienās ir neatsverama opcija tad, ja jāvalkā brilles ar lieliem stiprumiem.

Daudzfunkcionālas brilles ar augstāko redzes komfortu visiem gadījumiem - Varilux (šeit)

Izvēloties daudzfunkcionālās jeb progresīvās Varilux lēcas, atkritīs rūpes par dažādu briļļu gādāšanu. šīs lēcas koriģē vairākus redzes traucējumus - redzi tālumā, vecuma tālredzību un nodrošina labu redzi vidējā attālumā, kas nozīmē, ka vairs nav nepieciešamas dažādas brilles - vienas apmeklējot teātra izrādi, citas, darbojoties pie rakstāmgalda. Ass fokuss, skaidra redze gan tālumā, gan tuvumā. Fielmann optikas speciālisti tev palīdzēs piemeklēt progresīvajām lēcām piemērotāko briļļu ietvaru, jo ne visi ir tām piemēroti.

Divi vienā - optiskās brilles un saulesbrilles - Transitions brilles (šeit)

Ja komfortablā ikdienā bez optiskajām brillēm neiztikt, saulainas dienas, kad ir vēlme uzvilkt saulesbrilles, var būt gana liels izaicinājums. Lai tā nebūtu un brilles sagādātu tikai un vienīgi ērtības, kā arī nebūtu dilemmas - izvēlēties optiskās brilles vai saulesbrilles, piedāvājumā ir Transitions brilles, kurās apvienotas abas minētās tehnoloģijas.

šo briļļu lēcas, kuras sauc arī par fotohromām lēcām, iekštelpās un tur, kur nespīd saule, ir caurspīdīgas kā jebkuras optiskās brilles, savukārt UV staru ietekmē tās iekrāsojas; jo intensīvāka saules gaisma, jo spēcīgāk iedarbojas molekulas, kas atrodas uz lēcu virsmas, tādējādi iegūstot izvēlēto saulesbriļļu toni. Vēl viens lielisks ieguvums - acis tiek aizsargātas no UV stariem. Transitions brilles Fielmann optikas salonos pieejamas vilinošos toņos, piemeklējiett sev piemērotāko - safīra, dzintara, ametista un smaragda. Un vēl kāds vērā ņemams aspekts, kādēļ izvēlēties tieši Transitions brilles - tās lieliski kalpos arī autovadītājiem; ja parasti fotohromās lēcas pie auto stūres netonējas, jo ultravioletos starus bloķē automašīnas logi, tad Transitions XTRActive lēcas tonējas arī automašīnā, jo reaģē uz gaismas intensitāti, ne tikai UV stariem.

Jaunums šajā sezonā ir Transitions XTRActive ar papildus polarizācijas efektu. šadas lēcas ne tikai pasargās acis no UV gaismas, bet arī noņems atspīdumus no horizontālām virsmām, piemēram, mitriem ceļu segumiem vai ūdens. Ārpus telpām tās sasniedz līdz pat 90% polarizācijas efektu. Polarizētās briļļu lēcas novērš acu noguruma simptomus, uzlabo vides krāsu redzamību, kā arī polarizācija uzlabo vides kontrastu, tāpēc redzamais attēls nav izplūdis un ir skaidrāks.

Nāc uz Fielmann un izvēlies sev piemērotākās briļļu lēcas!

Izvēloties brilles Fielmann optikas salonos, iegūsti:

  • Jaunākos briļļu modeļus,
  • Zemākās cenas garantiju,
  • Bezmaksas briļļu apkopi,
  • Briļļu SPA,
  • Profesionālas konsultācijas.

Citi Raksti