Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kleitas izvēle ir viens no jaukākajiem notikumiem sievietes dzīvē. Tie patiesi ir svētki. Kāzu kleitu veidi ir bezgala dažādi, un apsverami vairāki jautājumi - kāzu kleitas iegāde vai kāzu kleitas noma? Varbūt tomēr kāzu kleitas šūšana? Krāsa, kāzu kleitas cena, vai tā ir plus size kāzu kleita? LĪGAVĀM sniegs padomus, kas atvieglos izvēli.

Kāzu kleitu dizaina studijas Amelii radītāja un dizainere Ieva Ruka ir pārliecināta: “Modē ir tas, kas patīk, un tas, kas piestāv.”

Līgavas izvēlas mežģīnes un askētismu

2020. gada līgavas īpaši iecienījušas mežģīnes, kas ir topā jau vairākus gadus. Tomēr mūsdienīgas mežģīnes ir ar savām iezīmēm - mainījies to dizains, savukārt materiāls kļuvis vieglāks, ērtāks, mīkstāks un patīkamāks valkātājai.

Kāzu kleitas
Kāzu kleitas: AMELII

Aktuālas arī askētiska griezuma un silueta kleitas. Tādas kleitas lieliski var papildināt ar izteiksmīgiem aksesuāriem - rotām un apaviem.

kāzu kleitas dažādas
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS Kāzu kleitas: AMELII

Praktiski ieteikumi:

  • Izvēloties kleitu, jāņem vērā ne vien auguma tips, bet arī ādas tonis, matu un acu krāsa, plecu un dekoltē zonas īpatnības;
  • Aksesuāru - dažādu rotu, plīvura, apavu izvēlē ieteicams konsultēties ar profesionāļiem. Kāzu kleitu studija būs tam izcili piemērota vieta;
  • Greznai, krāšņai kleitai piestāvēs atturīga frizūra un aksesuāri;
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu kleita: AMELII
  • Ja kleitas meklējumu laikā salonā noteikti apmeklējuma ierobežojumi, var apsvērt pameklēt kāzu kleitas internetā. Ja ir šaubas par īstā izmēra izvēli - arī attālināti iespējams konsultēties ar kāzu kleitu studiju profesionāļiem;
  • Jāpievērš uzmanība kleitas tonim. Ja izvēlies baltu krāsu - tās toņi ir tik dažādi! Profesionālis ieteiks, kurš tonis komplimentēs tavai ādas krāsai;
Foto: VOW.LV / Kāzu kleitas: AMELII

Svarīgākā ķermeņa zona, kam pievērst uzmanību, izvēloties kāzu kleitu, ir no dekoltē līdz viduklim. Lielākoties līgavām piestāv V veida izgriezums, jo tas pagarina un slaidina siluetu. Dekoltē zonas dziļums gan jāpiemēro individuāli, lai līgava justos komfortabli un ērti. Vēlams akcentēt vidukļa šaurāko vietu, tad kājas izskatīsies garākas.

dažādas kāzu kleitas
Foto: VOW.LV / Kāzu kleitas: AMELII

Videi draudzīga kāzu kleita un ilgtspējība

Eko kāzu kleita, ilgtspējība - pēdējā laika skaļākais trends kāzu kleitu modē. Tās ir kleitas, kas nav vienai reizei.

  • Kleitas, kuras pēc kāzām iespējams transformēt, vai arī pāršūtas vintage kleitas, kas mantotas no mammām un vecmāmiņām. Amelii studijā strādā ar maksimāli viegliem audumiem, lai pēcāk būtu opcija kleitu saīsināt. Tāpat korsete tiek veidota viegla, nesvīstoša, lai kleita arī citās dzīves situācijās būtu viegli valkājama.
  • Otrs variants, kā transformēt kleitu - atdalīt augšdaļu no svārku daļas, lai izveidotu kostīmu. Var arī no kleitas noņemt vairākus metrus garo mežģīņu daļu un izmantot citu tērpu šūšanā. Jauka ideja, kā izmantot nogriezto kleitas materiālu - ja piedzimst meitiņa, uzšūt no tā kristību tērpu vai apmetnīti.

Kāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELIIKāzu kleita: AMELII

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS, MIKS šĒLS, VOW.LV

Citi Raksti