Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kleitas 2021 un to modeļi

Kāzu kleita - līgavai svarīgākais kāzu svinību elements, uzreiz pēc paša līgavaiņa. Ņemot vērā, ka daudzi pāri patreizējā situācijā ir izvēlējušies pārcelt kāzas uz 2021. gadu, lai, tās svinot, varētu piepildīt izsapņotās vēlmes bez ierobežojumiem un kopā ar draugiem un radiem no ārzemēm, ir sācies īstais laiks kāzu plānošanai.

Tuvojoties gada izskaņai, piedāvājam līgavām jau ieskatīties jaunākajās tendencēs - kāzu kleitas 2021, kā arī kāzu tērpu kombinācijās un detaļās.

Bohēmiska stila kāzu kleitas 2021

Ja šogad nācies atcelt kāzas, iespējams, 2021. gadā tās izdosies vēl brīnišķīgākas, ņemot vērā to, ka plānošanai atveltīts ilgāks laiks, lai pārdomātu detaļas.

Neatkarīgi no tā, vai jums nācās pārcelt savas kāzas uz 2021. gadu, vai arī jūs saderinājāties un plānojat tās uz nākamo gadu, pastāstīsim par jaunumiem, kas gaidāmi 2021. gada kāzu kleitu modē.

Domājot par bohēmiska stila kāzu kleitu, tā asociējas ar grezniem ziedu pušķiem,  pīnēm un mežģīņu eleganci. Koptēlam piestāv vieglas frizūras ar izlaistiem matiem, radot brīvības un nepiespiestības sajūtu, kuru papildina īpaši izvēlēti apavi un rotaslietas, kas atbilst kāzu koncepcijai un telpai.

Kāzu kleitas 2021: RUE DE SEINE
Kāzu kleitas 2021: RUE DE SEINE

Kāzu kleitu 2021. gada tendencēs iekļaujas ziedu motīvi, mežģīnes, kuplas piedurknes un dažādi silueti, volāni, krītoša rakstura silueti no plāniem materiāliem, bohēmiska stila kleitas. Arī līgavas māsas droši var izvēlēties bohēmiska rakstura tērpus, tad plānotais kāzu koncepts pilnīgi atbildīs vēlamajam.

Piemēram, šādus bohēmiska un romantiska rakstura tērpus 2021. gadam piedāvā Rue de Seine ar kolekciju Golden Rhapsody 2021 un Eisen-Stein, kas arī iekļauj bohēmiska rakstura kāzu kleitas 2021. gada kolekcijā, kurā ietilps gan mežģīnes, gan balonveida piedurknes un volāni.

Kāzu kleitas 2021: EISEN STEIN
Kāzu kleitas 2021: EISEN STEIN

Princeses silueta kāzu kleitas 2021

Maksimālisms diezgan spilgti atspēko minimālismu, kas ir pārsteigums jaunajā sezonā. Kāpēc gan ne? Greznas, fantastiskas princeses silueta kāzu kleitas, ar izteiktu svinīgumu, it kā atspēlējoties 2020. gadam. Varētu domāt, ka ne velti kāzas tiek atliktas uz gadu, lai svinētu ne pa jokam. Vieni no izteiksmīgākajiem modes namiem, kas piedāvā princeses kāzu kleitas 2021, ir japāņu modes favorīts Tomo Koizumi, Galia Lahav, kas iedvesmojies no balerīnām un to tērpu svārku slāņiem, Halfpenny London, kas ilustrē savu tēmu “ārpus šīs pasaules”, izmantojot aplicētu tērpu, Losandželosas Kynah ultra-glam, kuru līgavu tērpu kolekcijā ir bagātīgi izšuvumi un kupli svārki Dienvidāzijas kāzu stilā, kā arī, Vivienne Westwood, Elie Saab Bridal 2021, Hayley Paige.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: KYNAH BRIDAL

Top kāzu kleitas 2021 un to detaļas

2021. gada kāzu kleitu tendences, kas jāzina

Balonveida piedurknes

Pirms pilnībā izsvītrojat no saraksta šo 80. gadu iedvesmoto kāzu kleitu tendenci, izlasiet šos faktus. Tālu no balonveida piedurknēm, kuras valkāja princese Diāna un citas modes maksimālisma laikmeta līgavas, šīs 2021. gada balonveida piedurknes, kas krokojas pie plaukstas un sašaurinās pie pleca, saistās ar elegantu romantiku. Ja tomēr jums patīk šī detaļa, bet māc šaubas par pārmērīgu efektu, noteikti ir vērts meklēt plāna auduma kleitu ar šāda veida piedurknēm, tai pat laikā pārējās detaļas un aksesuārus saglabājot pēc iespējas lakoniskākus. Vai arī, ja jums patīk, kā tās izskatās, bet nav drosmes pilnībā izlemt par labu šādai tendencei, noteikti ir vērts pieminēt šuvējai, lai šīs piedurknes izveido kā noņemamas. Tas būs praktisks lēmums, it īpaši, ja paredzētas dejas līdz rīta gaismai.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: HALFPENNY LONDON

Smalki mirdzumi / gliteri

Iemirdzies! Gliteri līgavu modē nav nekas jauns, tendencēs tie ieņēmuši savu vietu jau ilgāku laiku. Modes nedēļās bieži redzami gliteri un spīdumi ar dažādām tonālām pārejām, pērlīšu un metālisku spīdumu. Kāzu tērps ar mirdzumiem ir īpaši efektīgs vakara kāzām. šī kāzu kleitu tendence piešķir ēterisku pieskārienu jebkuram siluetam.

Neliels ieteikums: Ja izvēlēta kāzu kleita ar gliteriem, vēlams izvēlēties mazāk aksesuāru un ļaut kleitai pašai stāstīt par sevi.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: JENNY PACKHAM

Bikses

šī burvīgā kleitas alternatīva ir ērta, figūrai glaimojoša un pavisam noteikti - uzmanību saistoša. Būtībā nav iespējams uzvilkt kādu no bikškostīmiem un justies nepiemēroti. 2021. gada līgavu modes tendencēs iederas dažādi bikškostīmi, tērpu ansambļi, bikses no zīda un atlasa, kombinezoni, mežģīnes, noņemamas piedurknes un mirdzošs audums. Kā arī, klasiskajiem baltajiem kombinezoniem 2021. gadā ieviesti radoši atjauninājumi.

Ziedi

Dabas motīvi uzplaukst visās gada kolekcijās, sākot no ziedošām ziedu aplikācijām līdz pērļotiem vīnogulājiem un beidzot ar “The Secret Garden” gaumīgiem tauriņiem, kas praktiski “lido” no halātiem. Naeem Khan ir radījis fantastisku kāzu kolekciju, iedvesmojoties no “Alise Brīnumzemē”, Mira Zwillinger meklē pasakas par ēteriskajām kleitām, bet Eizen-Stein, Elie Saab un Aleksandra Greko interpretē sapņu ainavu ziedus un dārzus.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: MIRA ZWILINGER

Plānas satīna jeb zīda kāzu kleitas 2021

Deviņdesmitajos gados šādas zīda kleitas padarīja slavenas tādas stila ikonas kā Keita Mosa un Kerolīna Beseta-Kenedija, tagad šis minimālistiskais siluets piedzīvo atdzimšanu kāzu modē. Piegulošas satīna kleitas, kuru šuves liecas ap augumu, ir piemērotas formālākiem pasākumiem, savukārt ar mazāk šuvēm un smalkām lencītēm ir paredzētas galamērķa kāzām. Tām dāmām, kurām šāda stila kleitas šķiet par atkailinošu, kā opcija ieturēt šo tveicīgo tendenci, ir pievienojot kādu žaketi, mežģīņu jaciņu vai noņemamas piedurknes.

Kārtaini svārki

Ja tiek meklēta kleita ar iespaidīgāku svārku daļu, taču krokas un tilla kārtas, piemēram, kā princeses silueta kleitai, šķiet par daudz, noteikti ir vērts apskatīt kāzu kleitu modeļus 2021 ar kārtainu svārku daļu. šāda griezuma kleita veido apjomu, tomēr saglabājot vieglumu un eleganci. Kā arī, no praktiskā viedokļa, kleitas svars ir daudz vieglāks, kas ļauj ērti pārvietoties pasākuma gaitā.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: VIKTOR & ROLF

Mazā baltā kleitiņa

Kāzu kleitas 2021/rudens modē, mini kāzu kleitas ieņem īpašu lomu, tās variējas dažādos materiālos un siluetos, no volānu un spalvu dekorācijām, lielām bantēm, līdz minimālistiskām zīda kleitām. Tendence ir izmantot papildu aksesuārus, piemēram, matu bantes, rotaslietas, auskarus, lentas. Arī šobrīd maza kāzu kleita ieņēmusi stabilu pozīciju virtuālajās Zoom kāzās vai arī mazās svinībās.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: KAVIAR GAUCHE

Īsas kleitas

Ja tomēr plānojat virtuālās Zoom kāzas šā brīža situācijā vai meklējat ieganstu atrādīt pasaulē skaistākās jaunās iegādātās kurpes “killer pair of shoes”, šis 2021. gada kāzu kleitu tips ir tieši jums. Īsa kāzu kleita ir ideāla kleita ne tikai kāzām, bet arī mazāk saviesīgiem pasākumiem, saderināšanās ballītēm vai pirmskāzu vakariņām.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: KAVIAR GAUCHE

Plecu apmetņi

Nevarat īsti izlemt par plīvuru? 2021. gads atnesis tam alternatīvu - apmetni. šis aksesuārs kalpo ne tikai kā kāzu virsdrēbes ziemas kāzās, bet arī kā lielisks koptēla papildinājums. Tie pieejami ne tikai kā apmetņi ap pleciem, bet arī pie pleciem piespraužami, plāna materiāla, izšūti, katrai gaumei piemēroti. Tos var pielāgot kāzu kleitai un tās stilam - īsus, minimālā stilā vai garus, dīvas cienīgus un pat ar apdrukām.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: HALFPENNY LONDON

Volāni

Nekas nevar būt romantiskāks par volāniem! Svārku daļa ar volāniem atklāj patiesu sievišķību un maigumu, kas var būt ne tikai A silueta vai kupla princeses tipa, bet arī nāriņas un bohēmiska rakstura kleitās. šī detaļa ir 2021. gada viena no svarīgākajām tendencēm kāzu tērpā.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: INES DI SANTO

Kvadrātveida apkakles

šī ģeometriskā tendence ļoti komplimentēs plecu un atslēgas kaulu zonai. šī ir tendence, kas nāk no Renesanses laika, kas pēc ilgas aizmirstības atkal nācis modē.

Kāzu kleitas 2021. gada modē ir pavērušas plašas iespējas līgavai izvēlēties sev atbilstošo stilu: klasisku, ar satīnu vai zīdu; romantisku, ar ziedu un mežģīņu motīviem.

kāzu kleitas 2021
Kāzu kleitas 2021: KELLY FAETANINI

Foto: PINTEREST

Lasi arī: KĀZU KLEITAS 2020

Izvēlies savu īsto kāzu kleitu šeit: KĀZU KLEITAS


Kāzu kleitas

Lasīt vairāk
 

MYOSOTIS

Kāzu galerija

Lasīt vairāk
 

LA NOVIA COUTURE

Kāzu kleitu un vakarkleitu salons

Lasīt vairāk
 

SAN PATRICK

Kāzu kleitu un vakarkleitu salons - tikpat unikāls kā tu

Lasīt vairāk
 

KLERR.LV

Izdevīgākais piedāvājums tavai svētku kleitai - Klerr.lv

Lasīt vairāk
 

6.SEPTEMBRIS

A magic place, where all brides dreams become reality

Lasīt vairāk
 

BRIDE TO BE

Elegances māksla

Lasīt vairāk
 

AGNESE OZOLA

Kāzu kleitu un vakarkleitu dizainere

Lasīt vairāk
 

CLAIR DE LUNE

Kāzu salons, kur piepildās sapņi!

Lasīt vairāk
 

IMPERIAL LACE

Mežģīnes, audumu paradīze un izsmalcināto tērpu ateljē

Lasīt vairāk
 

AMELII

Meet your dress

Lasīt vairāk
 

ILVA RATNIECE

Kāzu kleitu un vakarkleitu dizainere

Lasīt vairāk
 

EVANGY DESIGN

Smalkas kāzu kleitas katrai līgavas personībai

Lasīt vairāk
 

LĪGA BANGA

Kāzu kleitu un vakarkleitu dizainere

Lasīt vairāk
 

JANELSINA BRIDAL DESIGNS

Skaistuma radīšana - no skices līdz gatavam tērpam

Lasīt vairāk
 

LOVE STORY

PRONOVIAS zīmola kāzu kleitas

Lasīt vairāk
 

MAGICAL BEAUTY

Kāzu kleitu un vakarkleitu salons

Citi Raksti