Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kleita daudzām līgavām ir viens no svarīgākajiem kāzu elementiem. Tā tiek uzvilkta tikai vienu reizi mūžā, tādēļ tā ir vēl jo īpašāka un līgavām pamatoti gribas, lai tā ir perfekta un neatkārtojama. Tomēr, lielākoties kāzu budžets ir ierobežots, un nešķiet racionāli lielāko daļu no tā izdot par kāzu kleitu. Tādēļ iesakām 5 veidus, kā atrast izcilu kāzu kleitu par zemāku cenu.

1. Izvēlies vintage vai lietotu kāzu kleitu

Ja izlem par labu vintage kāzu kleitai, ir daudz iespēju atrast unikāla dizaina kāzu kleitu, kas apveltīta ar īpašu stāstu un kurai piemīt sentimentāla vērtība. šāda kleita jau ir izturējusi laika pārbaudi un vari būt droša, ka tā nezaudēs savu šarmu arī nākotnē. Ne mazāk svarīgi, šāda kāzu kleita ir arī videi draudzīga, jo, izvēloties vintage kleitu, tiek taupīti resursi, ko izmantotu jaunas kleitas šūšanai.

Ir dažas nianses, kas jāņem vērā, izvēloties lietotu kāzu kleitu. Svarīgākais ir pārbaudīt tās kvalitāti - cik labi saglabājies audums, vai tas nav nodzeltējis, cik rūpīga tīrīšana būs nepieciešama, kādi labojumi un iešuvumi veicami un cik vienkārši vai sarežģīti būs visi nepieciešamie uzlabojumi. Ja tā ir atpazīstama zīmola vintage kleita, pārliecinies par tās autentiskumu. Vēl viens pluss, izvēloties lietotas augstas klases zīmolu kleitas, - meistarīgs piegriezums un augsta kvalitāte ir garantēta. Protams, nenāks par sliktu iepazīt vintage tirgus nianses, lai saprastu cenu kategorijas aizgājušo sezonu dizainu modeļiem.

2. šuj vai pārveido kleitu pie šuvēja

Sākotnēji varētu šķist, ka šūt kleitu pie šuvēja varētu būs dārgāk nekā iegādāties to gatavu salonā. Taču, ja vēlies individuālu pieeju un zemākas izmaksas, šis tiešām var būt risinājums. Ja tev tuvs mūsdienīgs minimālisms, droši dodies pie šuvēja apspriest iespējas. Jo vienkāršāks dizains un kāzu kleitas konstrukcija, ekonomiskāki audumi un minimālāki rotājumi, jo mazākas kāzu kleitas šūšanas izmaksas.

Aprunājies ar šuvēju, lai noskaidrotu vienkāršākos risinājumus, kas samazinās ne tikai materiālu izmaksas, bet arī šuvēja ieguldītās darba stundas, līdz ar to, arī samaksu par tām. Pie šuvēja var vērsties arī, lai pielāgotu vai pārveidotu kādu citu tērpu. Vari papildināt kādu vienkāršāku svinību tērpu, lai to pārveidotu kāzu tērpā, vai pāršūt un pielāgot lietotu vai ar atlaidi iegādātu kāzu kleitu.

3. Izmanto kāzu kleitu salonu piedāvājumus

Izpēti savu mīļāko kāzu kleitu zīmolu un salonu piedāvājumus un atlasi vēlamos kāzu kleitu modeļus. Seko šiem zīmoliem sociālajos tīklos, lai nepalaistu garām dažādas akcijas, svētku atlaides, īpašos piedāvājumus un paraugu izpārdošanas. Jo laicīgāk sāksi kāzu kleitas meklējumus, jo lielāka iespēja, ka izdosies izmantot kādu no izdevīgajiem piedāvājumiem. Turklāt kāzu sezonas noslēgumā saloni parasti rīko izpārdošanu - nepalaid to garām!

Meklē kāzu kleitu zīmolus un salonus šeit: KĀZU KLEITAS

4. Iznomā kāzu kleitu

Vēl viena dabai draudzīga opcija - kāzu kleitu noma. Tā ir iespēja tikt pie zīmolu kleitām, nepārtērējot budžetu. Turklāt nebūs jāuztraucas par kleitas uzglabāšanu pēc kāzām. Ja izvēlies kāzu kleitu nomāt, noskaidro visu par izmaksām, kleitas saņemšanas un atdošanas laiku, tīrīšanu pirms un pēc kleitas vilkšanas, kā arī par iespējamajiem pielāgojumiem.

5. Palūkojies ārpus kāzu salonu piedāvājuma

Izpēti piedāvājumu kāzu kleitu zīmolu interneta veikalos, jo tajos cenas var būt zemākas. Apsver arī vakarkleitu zīmolus un lielo ķēžu veikalu piedāvājumus.

Atceries, ka kāzu kleitu var atrast ne tikai kāzu kleitu salonos - par kāzu kleitu var kalpot teju jebkura dizaina kleita, kas atbilst kāzu tematikai un konceptam. Ir ne mazums koncepta veikalu un pop up veikalu, kur atrodami īpaši un unikāli tērpi. Vērsies pie vietējiem un jaunajiem dizaineriem - arī viņi mēdz izpārdot savas mācību kolekcijas par zemākām cenām vai piekrist radīt kāzu kleitu par zemākām izmaksām, lai gūtu pieredzi un praktizētos.

Protams, neviens no minētajiem veidiem nav tik vienkāršs kā ieiet kāzu kleitu salonā, piemērīt sev tīkamāko kleitu izlasi, veikt nepieciešamās korekcijas un saņemt gatavu, iesaiņotu kleitu. Ja ir svarīgi, ka kāzu kleitas izvēle norit iespējami gludi un ātri, tad jādodas uz kāzu kleitu salonu. Taču uz īstās kāzu kleitas meklējumiem, kas gan atbilst tavai vīzijai, gan iekļaujas kāzu budžetā, vari paskatīties kā uz ceļojumu, kur svarīgs ne tikai galamērķis, bet arī pats process. Uztver to pozitīvi, izbaudi kāzu kleitas meklējumus, pieej tiem radošāk un plašāk. Galu galā, tikai tā radīsies tavs īpašais kāzu kleitas stāsts.

Meklē savu īsto kāzu kleitu šeit: KĀZU KLEITAS / VAKARKLEITAS

Raksta autore: Renāte Berga

Citi Raksti