Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Saulesbriļļu tendences 2022. gada vasarai!

Saulesbriļļu tendences 2022. gada vasarai!

Vasara nav iedomājama bez saulesbrillēm. Tās ne tikai pasargā acis no saules ultravioletā starojuma un aizkavē grumbiņu rašanos ap tām, tās ir arī lielisks aksesuārs. Lai gan šī vasara Latvijā ar siltumu skopojas, tomēr saule mūs tomēr vēl lutina, turklāt visas iespējas vasaru baudīt arī kādā dienvidu galamērķī. Sadarbībā ar Fielmann, Līgavām pastāstīs kā izvēlēties piemērotas saulesbrilles, kā arī iepazīstināsim ar to kādas ir saulesbriļļu tendences 2022. gada vasarai!

Caurspīdīgi vai daļēji caurspīdīgi plastmasas rāmji

2022. gadā saulesbriļļu tendencēs jūtamas retro noskaņas un uzdrīkstēšanās. Saulesbriļļu forma, kas nedaudz atgādina deviņdesmito gadu popkultūru ar nedaudz sašaurinātām lēcām un plastmasas ietvariem ir atgriezušās. Modē saulesbrilles ar izteiksmīgiem rāmjiem, kas var būt pilnībā vai daļēji caurspīdīgi. Īpaši modē maigi pasteļtoņu acetāta rāmji, galvenokārt lavandas, persiku un debeszilos toņos. Klasikas piekritējiem joprojām pieejami brūni un neuzkrītošāku saulesbriļļu rāmji, taču nedaudz caurspīdīgāki kā ierasts. Apskati Fielmann MILKY & BOLD kolekciju.

Ģeometriskas formas

Arī saulesbriļļu modē atgriežas ģeometriskas formas. Dažādu leņķu, un stūru rāmji piešķirs tēlam modernu un futūristisku iespaidu. Fielmann klāstā atradīsi daudzas un dažādas ģeometriskā stila saulesbrilles gan ar biezākiem, gan plānākiem rāmjiem.

Brilles, kas transformējas

Tām, kas brilles nēsā ikdienā redzes korekcijas nolūkos, noteikti patiks Transition stila brilles, kas ātri reaģē uz gaismu un ietonējas tumšākas, kad tā ir spilgta. Tās kļūst arvien populārākas dažāda vecuma grupu vidū, jo pieejamas pat 7 dažādās toņu variācijās, turklāt, vairs nav jādomā par papildus briļļu nēsāšanu sev līdzi.

Lielizmēra saulesbrilles

Dažkārt asociētas ar slavenībām, kas slēpjas no paparaci, šīs oversize brilles, kas aizsedz teju vai pusi sejas, atgriežas modē. Lielas un izteiksmīgas, pasargās gan no saules, gan būs lielisks modes aksesuārs. Drosmīgās var izvēlēties kādu no iemīļotajiem dizaineriem ar izteiksmīgu logo sānos, savukārt, klasikas cienītājām patiks lielizmēra saulesbrilles ar tradicionālo melno ietvaru bez papildus dekorācijām.

Klasiskas vērtības

Saprotams, ka ne visi ir gatavi modes eksperimentiem un tendencēm, taču par to nav jāuztraucas, jo klasiskas vērtības nekad nepazūd. Fielmann piedāvā plašu klasisku saulesbriļļu klāstu no visdažādākajiem ražotājiem un dizaineriem. šeit atradīsi saulesbrilles, kas būs moderns tēla papildinājums un neizies no modes gadu desmitiem. Īpaši plašs aviatoru formas saulesbriļļu klāsts.

Kā izvēlēties piemērotākās saulesbrilles?

1. Izmanto optikas speciālista palīdzību

Optikas salonos strādā īpaši apmācīti optikas speciālisti, kas ne tikai piemeklē briļļu ietvarus, bet arī palīdzēs izvēlēties katram klientam piemērotāko saulesbriļļu modeli. Izvēloties saulesbrilles, speciālists palīdzēs piemeklēt ne tikai modernāko, bet arī pēc dažādiem tehniskiem parametriem sejai atbilstošāko dizainu. Ja rodas šaubas, kādu formu izvēlēties, iepazīsties ar Fielmann ceļvedi mājas lapā.

2. Izvēlies īsto krāsu

Bieži vien izvēlētās saulesbrilles šķiet par lielu vai par mazu, lai seja izskatītos harmoniski. Ja briļļu forma un modelis ļoti iepaticies, noteikti var izmēģināt uzlaikot un izvēlēties tās pašas saulesbrilles, bet citā tonī. Izvēloties ietvaru tonī, kurš ir jūsu ādas vai matu krāsai tuvāks, vizuāli tas izskatīsies mazāks, savukārt, izvēloties pretējās un košās krāsas ietvaru, tas vizuāli šķitīs lielāks.

3. Brilles, kas patīk pašam!

Viens no būtiskākajiem padomiem ir izvēlēties brilles, kuras iepatīkas jau pirmajā mirklī. Svarīga ir pirmā sajūta - “tās ir manas!”. Ja brilles tev liek justies pašpārliecināti un satriecoši, tad zinu, ka tas būs vērtīgs pirkums, jo nēsāsi tās visu laiku. Kombinējot optikas speciālistu padomus ar iekšējo sajūtu, saulesbrilles ikdienā lieliski papildinās jūsu tēlu.

4. Saulesbrilles kā aksesuārs un rota

Brilles, gluži kā somas un kurpes var kolekcionēt un piemērot katrai dzīves situācijai. Ar saulesbriļļu palīdzību varēsiet pabeigt koptēlu un veidot savu stilu. Mūsdienās, ar dažādu gudro lēcu palīdzību, brilles varam uztvert kā rotu un lietot katru dienu. 2022.gada rotu tendencēs dominē zelts. Visās lielākajās zīmolu saulesbriļļu kolekcijās, īpaši Versače, dominē lieli zelta logotipi.

Raksta autore: Elisa Rudzīte

Citi Raksti