Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Četri pārliecības noslēpumi, lai gūtu panākumus biznesā

Četri pārliecības noslēpumi, lai gūtu panākumus biznesā

Vai tu kādreiz esi domājusi, kāpēc dažiem cilvēkiem ir tik viegli būt pašpārliecinātiem, kamēr citi cīnās ar nedrošības sajūtu un kompleksiem? Varbūt tu esi sevi pieķērusi domājam: “Viņai nu gan ir paveicies - viņa ir tik pašpārliecināta! Ja es varētu būt tikpat pārliecināta par sevi, es arī varētu gūt panākumus...” Patiesībā cilvēks nepiedzimst ar pārliecību par sevi - viņš to iemācās!

MenuLiene Uresina

Daudzas aptaujas un pētījumi liecina, ka aptuveni 85% pasaules iedzīvotāju nav pārliecināti par sevi. Lielākā daļa no šiem cilvēkiem ir sievietes. Laiku pa laikam sievietēm saka, ka viņas dzīvē nevar progresēt tāpat kā vīrieši. Viņām saka, ka viņas nav gana labas, gana gudras, gana vērtīgas. Tā ir kā lēna inde viņu pārliecībai un viņas vienmēr jūtas vienu soli aiz muguras vīriešu kārtas pārstāvjiem, kamēr pārliecības trūkums ietekmē visu - attiecības, ģimenes dzīvi un pašsajūtu.

Arī risināt karjeras izaicinājumus bez pietiekamas pašpārliecinātības var būt grūti - tu vari zaudēt potenciālos klientus, līgumus un citas izaugsmes iespējas tikai tāpēc, ka neesi pietiekami pārliecināta par sevi, lai strādātu ar klientiem, apmeklētu konferences un dotos uz dažādiem svarīgiem pasākumiem.

Četri padomi, kas man palīdzējuši paaugstināt pašnovērtējumu

1. Tev ir jābūt skaidrai vīzijai

Viena vienkārša metode, lai uzlabotu savu pārliecību, ir uzstādīt skaidrus mērķus. “Es gribu nomest svaru” vietā saki “Es sveru X kilogramus, jūtoties labi un enerģiski.” Nosaki izmērāmus mērķus, lai varētu izvērtēt savus panākumus, tādējādi palielinot arī pārliecību par sevi.

2. Beidz būt negatīva

Negativitāte vienmēr mazinās tavu motivāciju un vilks tevi uz leju. Tev jākļūst optimistiskai attiecībā uz savu nākotni. Tiklīdz tev apkārt virmos pozitīva enerģija, tu kļūsi produktīvāka, motivētāka, kā arī apkārtējie to sāks pamanīt un novērtēt! Lai to panāktu, centies atrasties motivējošu un iedvesmojošu cilvēku sabiedrībā.

3. Esi drosmīga un uzņemies riskus

Riska uzņemšanās tiek uzskatīta par drosmīgu rīcību, jo, neatkarīgi no tā, kāds ir rezultāts, tu iegūsi pārliecību, jo uzdrīkstējies pamēģināt. šie riski arī sniegs tev vērtīgas mācības, kuras vari izmantot vēlāk. Nebaidies pieņemt jaunus izaicinājums, iespējams, tie mainīs tavu dzīvi!

4. Vienmēr skaties uz priekšu

Veiksmīgi cilvēki vienmēr atstāj pagātnē kā savas neveiksmes, tā arī sasniegumus, virzoties uz priekšu, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. Iespējas nenāks viegli un tev ir jāizmanto katra izdevība. Tas būs iespējams tikai tad, kad pārstāsi dzīvot pagātnē un ar drošu un optimistisku skatu vērsies nākotnes izaicinājumos.

Vēro sevi un soli pa solim ievies pirmās izmaiņas. Varbūt tu neredzēsi rezultātus pirmajā dienā, taču es tev apsolu - ja ik dienu piedomāsi pie šiem četriem punktiem un tieksies pēc pārliecinātākas sevis versijas, tev tas noteikti izdosies!

Raksta autore: Liene Uresina

Piesakies konsultācijai šeit.

Skati apmācību programmu mājas lapā un seko jaunumiem IG profilā.

Citi Raksti