Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IZSMALCINĀTI AUDUMI, ORIĢINĀLAS KLEITAS UN APVIENOTA PIEREDZE

IZSMALCINĀTI AUDUMI, ORIĢINĀLAS KLEITAS UN APVIENOTA PIEREDZE

 “Laikā, kad Latvijas kāzu kleitu tirgus ir pārsātināts ar piedāvājumu konkurenci, mēs nolēmām apvienot savu starptautisko un profesionālo pieredzi, lai radoši bagātinātu viens otru, kļūstot klientiem interesantāki, draudzīgāki un daudzveidīgāki“ – tā par jauno sadarbību saka Olga Bērziņa, IMPERIAL LACE, dizainere/līdzīpašniece un kāzu kleitu dizainere INTA GRASE.

Latvijā plašākais izsmalcinātu audumu klāsts ikdienai, svētkiem, kāzām un citiem pasākumiem tagad atrodams Rīgā, Tērbatas ielā 55. Klientu izvēlei visdažādāko krāsu un faktūru mežģīnes, absolūti neburzīgi krepa audumi, stilīga organza, elegants zīds, gaisīgs šifons un maigs tills dažādās tonalitātēs, kā arī iespēju pielaikot un iegādāties oriģināla dizaina tērpus, kas nav pieejami nekur citur.

Jaunā salona saimnieki ir ģimenes uzņēmums Imperial Lace, kas vienā stāvā izveidojis unikālu audumu paradīzi, kuru harmoniski papildina greznas kleitas logu ailēs. Salona apakšstāvā darbojas Imperial Couture šūšanas salons.

Pašlaik tur tiek veidota plaša halle klientu ērtībām un paredzēti stendi gatavo apģērbu ekspozīcijām. Īpaši atklāšanas svētki jau drīzumā – sekojiet informācijai!

Imperial Lace mežģīnes un kvalitatīvos audumus izvēlas gan vietējie, gan ārzemju dizaineri un privātpersonas, kā arī modes saloni un dizaina studijas no dažādām pasaules valstīm. Plašais piedāvājums (vairāk nekā 1200 vienību) pieejams gan mazum un vairumtirdzniecībā, gan internetveikalā www.imperiallace.com.

Tā kā Imperial Lace ir ekskluzīvs dīleris vairākiem Eiropas audumu ražotājiem, tad jaunajā salonā ir arī tādi audumi, kurus nevar iegādāties nevienā citā Latvijas veikalā.

Jaunajā salonā tagad var uzlaikot un iegādāties arī dizaineres Intas Grases gatavās kāzu kleitas, kurām raksturīgs šarmants vieglums un unikālas konstrukcijas, kādas nepiedāvā neviens cits salons vai dizaineris.

Visas dizaineres radītās kāzu kleitas, kas pieejamas iegādei, atradīsiet šeit – izvēlies un piesaki pielaikošanu sev ērtā vietā un laikā!

Mūsu klientiem piedāvājam profesionālu palīdzību materiālu izvēlē un stila jautājumos, kā arī pieņemam individuālus pasūtījumus kāzu kleitu, vakarkleitu un citu apģērbu izgatavošanai.

Esiet laipni gaidīti mūsu jaunajā salonā Rīgā, Tērbatas ielā 55 – priecāsimies iepazīties, palīdzēsim, parādīsim, ieteiksim un būsim pagodināti dalīties savā pieredzē! 

Citi Raksti