Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

VASARAS KĀZU LIELĀKIE MĪTI!

VASARAS KĀZU LIELĀKIE MĪTI!

Šķiet, nereti ir tā, ka mums ir tik daudz priekšstatu par to, kādām jābūt perfektām kāzām vasarā, ka aizmirstam apdomāt, vai tas, kas der citiem, derēs arī mums pašiem. Galu galā, vai kāds ir akmenī iekalis to, kādām jābūt kāzām vasarā? Nebaidies domāt ārpus robežām un, ja vien vēlies, rīkot kāzas kaut slidotavā karstākajā vasaras dienā, tad dari to!

Tieši tādēļ Līgavām.lv atskatījās uz 5 lielākajiem vasaras kāzu mītiem!

  1. Ja kāzas notiek vasarā, tad noteikti ārā! Nē, pavisam noteikti tam tā nav jābūt. Tiesa, Latvijā vasara ir tik gara, cik tā ir, un varētu šķist tikai loģiski savu jā! vārdu teikt brīvā dabā, tomēr, ja tevi satrauc neprognozējamās laikapstākļu svārstības vai citi aspekti, tad kādēļ gan nesarīkot brīvdabas kāzas telpā? Labs dekorators jebkurā telpā spēs radīt kaut mežu vai smaržojošu siena pļavu, ja vien tas ir tas, ko vēlies. Pie tam kāzas iekštelpās varētu atvieglot arī virkni organizatorisko jautājumu. Galvenais – klausi savai iekšējai balsij un rīkojies tā, kā vēlies, nevis tā, kā šķietami būtu pieņemamāk.
  2. Vasaras kāzu krāsu palete – gaišie un pasteļtoņi! Neapšaubāmi tie ir vieni no populārākajiem toņiem jebkurās kāzās neatkarīgi no sezonas, tomēr, ja esat pārliecināti, ka maigie un romantiskie toņi neatbilst jūsu perosnībām, nevajag tos izvēlēties tikai tādēļ, ka tā ir pieņemts. Kādēļ gan tā vietā neuzklāt melnu vai sūnu zaļu galdautu, kā akcentus izmantojot zelta vai vara krāsas traukus un baltus vai krāsainus ziedus? No tumšajām krāsām nevajag baidīties pat kāzās – īstajās kombinācijās tās iegūs unikālu izskatu un palīdzēs izcelties starp neskaitāmajām pasteļtoņu krāsas kāzām.
  3. Kāzas pie jūras būs apgrūtinošas! Varam apsolīt – izaicinājumi patiešām būs. Tomēr, ja kāzas jūras krastā ir jūsu kvēlākais sapnis, neļaujiet dažiem organizatoriskiem jautājumiem jūs apturēt. Laicīgi par visu padomājot, visi šķietamie šķēršļi var tikt atrisināti. Pasākumu rīkotāja un “Skudras Metropoles” dibinātāja Gundega Skudriņa norāda, ka, rīkojot svētkus pie jūras, būs jāpadomā par daudzām lietām – ēdiens jāpasniedz pēdējā brīdī smilšu dēļ, nevajadzētu aizrauties ar neko kūstošu atklātās saules dēļ, tāpat jāseko līdzi, kas notiek ar gaļas un zivs ēdieniem. Bet, ja rēķināmies ar vietu, uz kurieni dodamies, tad visam vajadzētu sanākt lieliski.
  4. Vasaras kāzām nepiestāv klasika! Un atkal jau – nē! Klasika vienmēr būs modē – kā apģērbā, tā detaļās. Protams, vasaras siltie laikapstākļi liek pārdomāt garderobes izvēli kāzām, bet tie noteikti neaizliedz vilkt klasiski garu un tik kuplu līgavas kleitu, kādu vien vēlaties. Neapšaubāmi vasara ir īstais laiks, kad pāri izpauž dažādas netradicionālas kāzu idejas – kāzu stilā, vietā, norisē, bet arī šķietami tradicionālā klasika iespējama netradicionāla, ja iekļauj atsevišķas oriģinālas detaļas.
  5. Kāzas pilsētā – nekādā gadījumā! Kurš to ir teicis? Nereti pat, ja kāzu ceremonija notiek Rīgā, par svinību vietu tiek izvēlēta kāda tuvāka vai tālāka vieta ārpus galvaspilsētas. Tomēr arī Rīgā ir vairums vietu, kur svinēt tik svarīgo notikumu. Tās var būt gan skaistās Vecrīgas jumtu terases, gan industriālās telpas, pat dažādi klubi un restorāni, kas noīrēti konkrēti kāzu vajadzībām. Kā jau minēju, labs dekorators spēs jebkuru vietu pārvērst par pasaku valstību, neatkarīgi no tā, cik kilometru attālumā šī vieta ir vai nav no galvaspilsētas.

    Lasi rakstu KĀZAS UN LIELPILSĒTA

Citi Raksti