Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Matu rota līgavai būs redzamākais aksesuārs, punktiņš uz “i” līgavas tēlam, it īpaši, ja kurpes, kaklarotas, rokassprādzes un auskarus izvēlas neitrālus.

Matu rotas var būt bezgala dažādas - ziedu matu rotas, matu rotas ar spalvām, akmentiņiem, Swarowski kristāliem. Matu aksesuāri kāzām nav vien sprādzītes, ķemmītes un spalvu pušķi, tie var būt arī masīvi kroņi.

Ieteikumus savas īstās kāzu matu rotas izvēlē sniedz Vita Bugina/Spring Wind.

Kā notiek matu rotas izvēle?

Visbiežāk līgavas vēršas pie Spring Wind ar savu vīziju jeb ideju par savu kāzu aksesuāru. Rotas tiek izgatavotas, uzklausot klientes vēlmes, un pieskaņotas, ņemot vērā plānoto kāzu frizūru un tēlu. Lai nonāktu pie ideālā galarezultāta, ar rotu mākslinieku tiek pārrunāti dažādi praktiski aspekti - krāsas, furnitūra - apsudrabota vai apzeltīta, rotas garums un citas detaļas.

Rotas veidošana sākas pēc tam, kad kliente apstiprina izvēlēto materiālu kombināciju, kuru meistars prezentē pēc tikšanās. Materiālu izvēle ir ļoti bagātīga - Swarowski elementi, upes pērles, stikla elementi, spalvas. Līgavas ļoti iecienījušas polimērmāla ziedus, kas veidoti ar rokām un izskatās kā īsti ziedi.

matu rotas spring wind
Stils: Vita Bugina / Foto: Jūlija Žitluhina / Rotas: Spring Wind / Mua: Nadežda Make-up Artist

Sezonas iecienītākās rotas

šajā kāzu sezonā līgaviņu favorīti ir smalkas matu rotas ar romantisku ziedu motīvu, masīvi kroņi, aksesuāri ar spalvām un saskaņotu rotu komplekti - matu rota, auskari, jostiņa un rokassprādze.

Krāsu izvēlē topā izvirzījušās bordo un zaļā krāsa, aizvien vairāk līgavu gatavas eksperimentēt ar neparastām krāsu kombinācijām matu rotās. Līgavas matu rota var būt gan lielisks papildinājums plīvuram, gan alternatīva.

matu rotas spring wind
Foto: Dagne Puncule

Praktiski ieteikumi, pasūtot matu rotas savām kāzām:

  • Spring Wind iesaka matu rotas pasūtīt vismaz 2-3 nedēļas pirms kāzām. Jāņem vērā, ka papildu laiku var aizņemt piegāde;
  • Pirms rotiņas pasūtīšanas vērts apdomāt gan rotas vispārējo stilu un izskatu, gan krāsu kombināciju;
  • Rotas māksliniekam noteikti pastāsti par iecerēto kāzu frizūru, lai matu aksesuāru varētu izveidot ar piemērotu matu ķemmīti vai matadatu. Rotas veidotājs varēs ieteikt veiksmīgāko variantu furnitūras izvēlē un pastāstīs, kā kāzu frizūrā pareizi stiprināt šo rotu, lai kāzu dienā par šādiem jautājumiem galva nebūtu jālauza.
matu rotas spring wind
Stils: Vita Bugina / Rotas: Spring Wind / Foto: Dana Zunde Birzniece / Kleita: Inga Ezergale / Mua: Nadežda make-up Artist

2020./2021. gada kāzu sezonas matu rotu modē - matu bantes

Matu bantes līgavas matu rotu modē triumfējušas jau šogad, bet nākamsezon joprojām plūks popularitātes uzvaras laurus. Tās var būt veidotas no dažādiem materiāliem - satīna, zīda, mežģīnēm, tilla vai organzas. Ja savās kāzās vēlies pieturēties pie ticējuma, ka

līgavas tērpā vajadzīgs kaut kas vecs, kaut kas jauns un kaut kas zils,

tad matu bante būs izcils variants, kur izmantot gaiši zilu krāsu - it īpaši, ja paredzēta nevis kupla bante, bet gan šaura lentīte.

matu lentas matu bantes matu rotas
Foto: PINTEREST

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: JŪLIJA ŽITLUHINA, MINT MOON STUDIO, VITA BUGINA, DANA ZUNDE BIRZNIECE, DAGNE PUNCULE

Lasi arī: KĀZU FRIZŪRAS LĪGAVĀM. PROFESIONĀĻA IETEIKUMI


Matu rotas vari pasūtīt šeit:

KĀZU ROTAS

Lasīt vairāk
 

Kōras vainagi

Esi īpaša - uzziedi!

Lasīt vairāk
 

SPRING WIND

Mēs spējam iedvesmot!

Lasīt vairāk
 

NELA GEMS

Swarovski un dabīgo akmeņu mirdzums īpašajai dienai

Lasīt vairāk
 

GOLDTIME

Juvelierizstrādājumu un pulksteņu veikals

Lasīt vairāk
 

JAHONTS

Krāšņi katru dienu!

Lasīt vairāk
 

Andris Lauders

Rotu mākslinieks

Lasīt vairāk
 

VINCENTO

Rotājumi, bižutērija un aksesuāri ar Swarovski kristāliem

Lasīt vairāk
 

PANDORA

Rotas dzīves mirkļu svinēšanai

Lasīt vairāk
 

RARO

Iedvesmas radīts

Lasīt vairāk
 

SANTA MIERĪGA

Smalki pērļotas rotas sapņotājām!

Citi Raksti