Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ar to, kas ir chamber stila kāzas, iepazīstinājām rakstā Chamber stila kāzas. Plusi un mīnusi – tās ir nelielas kāzas ģimenes un tuvāko draugu lokā, īpaši piemērotas tiem, kas ierobežojumu laikā grandiozas kāzas organizēt nedrīkst, savukārt elopement stila kāzas šķiet par mazu.

Neskatoties uz pieticīgo mērogu, nelielām kāzām nepieciešama ne mazāk nopietna sagatavošanās. Piedāvājam vērtīgus padomus, kā veiksmīgāk noorganizēt chamber stila kāzas.

Norises vieta

Kāzu ceremonijas un banketa vietas izvēle ir visai plaša. Nav nepieciešamas lielas zāles, iespaidīgas viesu mājas un banketu zāles. Izvēles iespējas ir daudz plašākas, jo šāda izmēra svinības var sarīkot arī nelielā kafejnīcā, studijā, restorāna VIP atpūtas zālē vai mazākā viesu namā.

chamber stila kazas
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Svarīgi, lai svinībām atvēlētā telpa ir norobežota un rada mājīgu un intīmu atmosfēru. Chamber svinības iespējams noorganizēt arī nestandarta vietās, piemēram, uz nelielas jahtas, skaistā restorāna terasē, pils tornī vai lauku viensētas ābeļu dārzā.

Meklē savu svētku norises vietu šeit: KĀZU SVINĪBU VIETAS

Kāzu plānotājs un vedēji

Svarīgi atcerēties, ka šādās kāzās ir tikpat daudz svarīgu detaļu, kā jebkurās citās, tādēļ noteikti nepieciešama vedēju un pat kāzu plānotāju palīdzība. Kāzu koordinators noteikti parūpēsies par svētku norisi bez aizķeršanās un ļaus izbaudīt kāzu procesu.

Foto: <a href="https://ligavam.lv/profils/linda-lauva/">LINDA LAUVA</a> / <a href="https://ligavam.lv/kazu-stasts/anna-matiss/">Kāzu pakalpojumu sniedzēji</a>
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Iegādājies savu kāzu plānotāju šeit: KĀZU PLĀNOTĀJS

Personalizēti ielūgumi

Neliels viesu saraksts noteikti ļauj pievērst īpašu uzmanību kāzu ielūgumiem. Tos iespējams padarīt personalizētus un pasniegt katram viesim individuāli. Neaizmirstiet arī par komplimentiem – chamber kāzas dod iespēju izvēlēties unikālas dāvanas visiem uzaicinātajiem.

chamber stila kazas ielugumi
Foto: BUSINESS AND BLOOMS

Atrodi savus īstos ielūgumus šeit: KĀZU IELŪGUMI

Ēdienkarte

Chamber kāzas ļauj pievērst uzmanību ēdienu kvalitātei, nevis daudzumam, izvēlēties labu vīnu un ņemt vērā viesu ēšanas paradumus. Labs risinājums šādām kāzām būs bufetes galds, nevis tradicionāls bankets. Tad arī svētki būs aktīvāki, jo viesi visu vakaru nesēdēs pie galda. Ja par norises vietu izvēlēts restorāns, iespējams izveidot nelielu kāzu ēdienkarti, kas ļaus viesiem izvēlēties starp vairākiem ēdieniem un pasūtīt tos pēc saviem ieskatiem.

chamber stila kazas ielugumi
Foto: BUSINESS AND BLOOMS
chamber stila kazas
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Meklē uzkodas savām svinībām šeit: KĀZU BANKETI
Izbraukumu svinībām šeit: ĒDIENU PIEGĀDE

Kā ģērbties līgavai un līgavainim

Chamber stila kāzas nozīmē, ka pāris var izvēlēties mazāk tradicionālus apģērbus. Tas noteikti patiks mūsdienīgai līgavai, kas priecāsies izpaust savu oriģinālo un individuālo stilu. Arī līgavainis var atteikties no smokinga par labu smart-casual stilam. Svarīgi, lai jaunlaulātie atšķirtos uz pārējo viesu fona, kas nozīmē, ka pārāk ikdienišķs apģērbs tomēr nebūs īstā izvēle.

chamber stila kazas
Foto: KARRA LEIGH

Meklē uzvalku līgavainim šeit: KĀZU UZVALKI
Sapņu kāzu kleitas šeit: KĀZU KLEITAS

Romantiska ceremonija

Nelielas kāzas nebūt nav iemesls atteikties no skaistas ceremonijas. Gluži pretēji – pārim var būt daudz patīkamāk nodot kāzu zvērestu nelielas auditorijas priekšā. Šādu kāzu atmosfēra ir intīmāka, un aizkustinoša ceremonija ar personalizētu, viens otram sagatavotu solījumu būs brīnišķīgs sākums. Kāzu viesi jutīsies īpaši svarīgi un pagodināti, esot klāt skaistajā brīdī.

chamber stila kazas
Foto: BUSINESS AND BLOOMS

Meklē kāzu ceremonijas vietu šeit: KĀZU CEREMONIJU VIETAS

Tradīcijas

Ir būtiski uzsvērt mirkļa svarīgumu, tādēļ noteikti ir vērts ieviest kādu kāzām raksturīgu elementu. Vai tā būs jaunā pāra deja, vai tortes griešana – tas šo pasākumu padarīs īpašu. Tomēr chamber kāzās atkāpes no tradīcijām ir pat ļoti pieņemamas. Šie var būt unikāli svētki, ar neierastām aktivitātēm, kas vislabāk raksturo pāra gaumi.

chamber stila kazas
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzu dekori

Nelielas chamber kāzas noteikti ir īstais iemesls ļaut vaļu fantāzijai. Mazākā telpā izvēlētie dekori izskatīsies daudz iespaidīgāki. Uzburiet savu meža pasaku, noorganizējot kāzas sveču gaismā, vai parūpējieties par skaistiem griestu dekoriem, kas liks viesu elpai pārsteigumā aizrauties.

Atrodi savas kāzu dekoratorācijas šeit: KĀZU DEKORĀCIJAS, INVENTĀRA NOMA

Neaizmirstamas detaļas

Plānojot intīmas kāzas, neaizmirstiet, ka šīs tomēr ir kāzas, nevis tikai ģimenes vakariņas. Padariet šo dienu neaizmirstamu sev un saviem mīļajiem. Organizējiet skaistu līgavas rīta sapošanos, izvēlieties īpašu vietu vakariņām, algojiet tikai labākos profesionāļus un iegādājieties savu sapņu kleitu.

Svarīgākais ir izbaudīt katru minūti.

chamber stila kazas
Foto: KARRA LEIGH

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: LINDA LAUVA, BUSINESS AND BLOOMS, KARRA LEIGH

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: CHAMBER STILA KĀZAS. PLUSI UN MĪNUSI

Citi Raksti