Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Jūs esat uzaicināti uz draugu kāzām! Galvā sāk rosīties domas par to, kā jūs izskatīsieties, kur pasūtīt skaistu kāzu pušķi, vai frizierei būs brīva vieta jums, un citas patīkami satraucošas pārdomas par gaidāmo notikumu. Tomēr pati svarīgākā lieta, kas būtu jāpārdomā un jāsarūpē laikus, - kāzu dāvana, kas iepriecinās jaunlaulātos.

Labākās kāzu dāvanas piemeklēšana tiešām var aizņemt daudz vairāk laika nekā jūs sākumā bijāt plānojuši. Cilvēki ir dažādi un arī viņu priekšstati par noderīgām, skaistām, interesantām dāvanām mēdz atšķirties - tāpēc neparastas dāvanas meklējumos var iztērēt ne vienu vien stundu.

Patiesību sakot, vienkāršāk un praktiskāk ir uzreiz apvaicāties jaunajam pārim par viņu dāvanu vēlmēm, kas noteikti atvieglotu jautājumā - ko dāvināt kāzās. Daudziem no mums gribētos palutināt vai iepriecināt draugus ar kaut ko ļoti īpašu, personalizētu, ko tādu, kas viņiem saistītos ar īpašo dienu; šāda dāvana ir, piemēram, neaizmirstama pāru masāža Rīgā vai ekskluzīvas vakariņas tumsā. Negaidītas sajūtu dāvanas spēj aizraut elpu, tāpēc tās var kalpot kā neparastas dāvanas kāzās vai personalizēts apsveikums kāzās.

Visi vēlas zināt, kura dāvana jaunlaulātajiem patiks. Apkopojām 6 interesantas idejas kāzu dāvanai, kas patīkami pārsteigs pāri un ļaus abiem izbaudīt mirkli kopā pēc kāzu skrējiena.

Varbūt tieši šo dāvanu jūs meklējāt?

1. Klusumā un mierā

Gatavošanās kāzām ir satraukumu un pārdzīvojumu pilna. Iegādājieties pārim dāvanā atpūtu kādā nelielā namiņā - jo tālāk no pilsētas kņadas, jo labāk. Tā var būt romantiska viesu mājiņa Latgales pusē vai zvejnieku būdiņa pie jūras - iedomājieties pāri laimīgi atpūšamies pēc nogurdinošām svētku dienām mājīgā un nepiespiestā atmosfērā, baudot tikai viens otra kompāniju un klusumu.

2. Trakulīgas izklaides

Zināt kādu pāri, kas ne mirkli nevar nosēdēt mierā un par mājām viņi sauc jebkuru vietu, kur ir omulīgi un silti? Tāds pāris savās kāzās nebrīnīsies par nestandarta dāvanu, bet novērtēs jūsu centienu sarūpēt īstu sajūsmas vētru. Atkarībā no pāra aizraušanās, varat piemeklēt izklaidi gaisā vai uz ūdens. Tā var būt lekšana ar gumiju, lidojums ar Zērgli, ūdens motociklu noma vai pat daivinga apmācība. Ja vēlaties, varat izbaudīt aktīvo atpūtu kopā ar draugiem, piemēram, asu izjūtu pārgājienu caur purvu gida pavadībā.

3. Unikāli kadri

Nav šaubu, ka profesionāls fotogrāfs kāzu dienā noķers skaistākos kadrus. Kāzu fotosesija ir neatkārtojama un brīnišķīga, tapušās bildes ik gadu sagādā milzu prieku ikvienam, kas pāršķirsta albumu, gremdējoties spilgtajās emocijās. Palīdziet mīlošajam jaunajam pārim papildināt savu albumu ar vēl vienu skaistu pēckāzu fotosesiju - viņi tam varēs veltīt daudz vairāk laika un izjust pavisam citu emociju gammu. Fotosesija var būt arī draugu lokā vai arī ekskluzīvi jaunajam pārim.

4. Virs mākoņiem - ekskluzīva dāvana

Jāatzīst, ka šī dāvana bieži vien pavīd daža laba dzīves vēlmju sarakstā pie neizsapņotajiem sapņiem - un tas ir lidojums ar gaisa balonu! Patiesi krāšņa, dārga un sajūsminoša dāvana, kas dāvās pārim ne tikai neatkārtojamas emocijas, bet arī dārgas atmiņas uz visu mūžu. Lidojums gaisa balonā var tikt organizēts kā privāts pasākums, gan arī kā 2 personu dalība komandas lidojumā. Otrajā variantā iespējams izjust visu komandas darbu un piedalīties teju visā gaisa balona palaišanas procesā!

5. Laiskoties un neko nedarīt

Kurš pēc kāzām negribētu vienkārši izbaudīt neko nedarīšanu? Te jaunajam pārim lieliski noderētu jūsu uzdāvinātā dāvanu karte spa apmeklējumam ar baudpilnām procedūrām. Masāža, pīlings, sauna, baseins - relaksēties un izbaudīt lielās dienas atskaņas, tas tik būtu lieliski! Izvēle ir patiesi plaša; aplūkojiet, ko piedāvā pārim tuvākie spa, un jūs noteikti uzrunās kāds patiesi lielisks piedāvājums!

6. Apbalvot sevi ar gardēžu cienīgu maltīti

Kāzas liek pasvīst ikvienai iesaistītai personai, jo visam jābūt neatkārtojamam un ideālam. Arī līgavai un līgavainim tā ir stresa pilna diena, kad nav laika novērtēt katru kāzu norises elementu. Restorāna apmeklējums pēc kāzām var būt brīnišķīga iespēja ne vien pavadīt laiku divatā un pārrunāt savu lielo notikumu divvientulībā, bet arī bez steigas nobaudīt šefpavāra gatavotos gardumus. Pikantākam restorāna apmeklējumam var izvēlēties vakariņas tumsā.

Dāvanas nāk un iet, lietas krāj putekļus, salūzt vai dodas meklēt jaunus saimniekus, taču atmiņas un emocijas no svarīgiem dzīves notikumiem kā skaists nospiedums paliek uz visu mūžu. Droši izvēlieties sajūtu dāvanas, kas priecēs un sildīs, pasmīdinās, izklaidēs vai atpūtinās jaunlaulātos.

Citi Raksti