Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PĀRSTEIGUMA BILDINĀJUMS JEB VIŅA TEICA JĀ!

PĀRSTEIGUMA BILDINĀJUMS JEB VIŅA TEICA JĀ!

Šī gada 20. decembri nekad neaizmirsīs kāds īpašs pāris – Rebeka un Toms, kas tieši todien kļuva par līgavu un līgavaini.

Toms jautāja un Rebeka teica “Jā!”!

Bet viņu skaisto bildinājumu palīdzēja īstenot kāzu aģentūra Crystal Events, kas jau oktobrī izsludināja bildinājuma aicinājumu, meklējot to vienu un īpašo līgavaini, kas jau šajā ziemā vēlas bildināt savu mīļoto.

Crystal Events savā bildinājuma aicinājumā meklēja jauna mīlestības stāsta aizsācēju, kam bez maksas sarūpēt pašu skaistāko bildinājumu pasaulē.

Par atmosfēru, vidi, dekorācijām, vakariņām un visu pārējo parūpējās Crystal Events, norādot, ka ir brīnišķīgi būt daļai no patiesiem mīlestības svētkiem. “Konkurss izraisīja lielu atsaucību, un mēs saņēmām neskaitāmi daudz mīļu un aizkustinošu vēstuļu. Tomēr viena no tām īpaši izcēlās, tā mēs iepazinām Tomu. Toms mums uzrakstīja sirdi saviļņojošu vēstuli, kas bija kā viņu abu mīlestības stāsts. Tajā mirklī sapratām, ka ļoti vēlamies viņiem šo prieku sagādāt,” stāsta Crystal Events kāzu organizatore Sigita Daniliča.

Vairāku mēnešu garumā Crystal Events komanda slepeni komunicēja ar Tomu, no viņa sirsnīgajiem stāstiem iepazīstot gan viņu, gan pāra kopīgo mīlestības stāstu.

“Klausījāmies gan Toma stāstos par kopīgajiem piedzīvojumiem, gan uzzinājām tās lietas, kas Rebeku padara par viņa īpašo sievieti. Visu, ko uzzinājām, centāmies ietērpt viņu saderināšanās dienā. Detaļās akcentējām lietas, kas raksturīgas tikai viņiem. Tie bija Rebekas mīļvārdiņi. Tās biju viņu kopīgās bildes. Tās bija lietas, kuru dēļ Toms viņu tik ļoti mīl. Tā bija īpaši viņiem radīta ēdienkarte. Saldumi, kas viņiem garšo, viņu mīļākie dzērieni un kulminācijā – saldās karameles kūka – kā īsts mākslas darbs. Pāra stāstu iepazīstot, mēs uzbūrām krāsu paleti, kas likās viņiem vis atbilstošākā. Pelēks – ieturēts maigums. Zaļš – viņu patiesums, dabiskums un īstena mīlestība, kā pret dabu, tā vienam pret otru. Ar Tomu arī īpaši atlasījām ziedus, tā, lai tie atspoguļotu tieši viņu noskaņu,” par bildinājuma sagatavošanas procesu stāsta Sigita.

Bildinājuma tapšanā piedalījās kāzu profesionāļi Latvijā. Bez Crystal Events, kas organizēja visu bildinājuma norisi, iesaistījās arī talantīgais kāzu fotogrāfs Miks Šēls, par papīra dizaina lietām rūpējās Oksana Solnceva, bet sāļās karameles kūku uzcepa Yvette.

“Viss gatavošanās process, protams, bija satraucošs. No sākuma nezināju, ko īsti gaidīt, vai Rebekai patiks, jo svarīgākais man bija visu sagatavot tā, lai viņai šī diena paliktu atmiņā tikai un vienīgi ar pozitīvām emocijām. Vēlāk, kad jau bijām dziļāk gatavošanās procesā, un redzēju iesaistīto cilvēku idejas un redzējumu, kļuvu mierīgāks, jo sapratu, ka es pilnībā varu uzticēties viņu profesionalitātei.

Pats bildinājums man paliks atmiņā visu mūžu, jo viss izdevās brīnišķigi. Tika piedomāts pie katras mazākās nianses un rezultāts līdz ar to bija fantastisks. Esam visai komandai ļoti, ļoti pateicīgi,”

saviļņots stāsta Toms.

Lieki piebilst, ka par bildinājumu topošajai līgavai nebija ne mazākās nojausmas. Toms Rebeku bija uzaicinājis uz pāra fotosesiju pie fotogrāfa Mika Šēla. Un tā arī iesākās viņu 20. decembra rīts – šķietamā pāru fotosesijā. Tomēr brīdī, kad pāris devās uz studiju, Rebekai tika uzsiets acu aizsegs. To noņemot, Toms Rebekai nolasīja sevis sarakstītu vēstuli, pēc kuras sekoja sirdi aizskustinošs bildinājums.

“Sajūtas par piedzīvoto nav viegli izstāstāmas. Es neko nenojautu līdz pat brīdim, kad man noņēma acu aizsēju. Kad ieraudzīju visu radīto skaistumu man apkārt, uzreiz sapratu, ka tulīt Toms mani bildinās.

Pavisam satraukti, bet reizē bezgala mīļi viņš man lasīja vēstulīti, un es, protams, raudāju. Tad viņš nometās uz viena ceļa un lūdza kļūt par viņa sievu. Es gandrīz nespēju parunāt, bet sirds jau pie sevis teica pārliecinošu JĀ! Bildinājumā viss bija pārdomāts līdz mazākajai detaļai. Manas mīļākās krāsas – pelēkā un zaļā. Mani mīļākie saldumi – sāļās karameles kūka un kakao. Un pat šūpoles, no kurām šķiet, ka nekad arī neizaugšu. Tā bija ārkārtīgi skaista diena,” savās sajūtās dalās līgava Rebeka.

Citi Raksti