Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Dzīvē kā kino un kino kā dzīvē, ne tā? Lai gan visskaistākie laulību solījumi ir tie, ko sagatavojam paši, tomēr arī dažādas filmas un seriāli ļauj iedvesmoties īstai un dzīvai mīlestībai. Ir pāri, kuru mīlasstāsti kino ekrānos jau kļuvuši episki, un viņu laulības solījumi var kļūt par iedvesmu, ja gatavojat savējo.

Laulību solījumi

Monika un Čandlers, seriāls Draugi (Friends)

Monika: “Ilgu laiku es domāju, vai es kādreiz atradīšu savu princi, savu dvēseles radinieku. Tad pirms trim gadiem citās kāzās es griezos pie drauga pēc mierinājuma. Un tā vietā es atradu to, ko visu mūžu biju meklējusi. Un tagad mēs esam šeit, mūsu nākotne ir mums priekšā, un es to gribu pavadīt tikai kopā ar tevi, mans princi, mans dvēseles radiniek, mans draugs.

Čandlers: “Es domāju, ka tas būs visgrūtākais, kas man jebkad būs jādara. Bet, kad redzēju tevi nākam pa eju, sapratu, cik patiesībā viegli tas ir. Es mīlu tevi. Tu esi cilvēks, ar kuru man ir paredzēts pavadīt atlikušo dzīvi.”

laulību solījumi
Foto: Publicitātes

Meredita un Dereks, seriāls Grejas anatomija (Grey’s Anatomy)

“Mīlēt vienam otru pat, ja ienīstam viens otru. Nekad nebēgt prom vienam no otra. Neviens nekad neizstājas, neatkarīgi no tā, kas gaidāms. Rūpēties vienam par otru, kad būsim veci, senili un smirdīgi. Tas ir uz mūžu.”

laulību solījumi
Foto: Publicitātes

Lilija un Māršals, seriāls Kā es satiku jūsu māti (How I Met Your Mother)

Māršals: “Ir miljons iemeslu, kādēļ es tevi mīlu. Tu liec man smieties un rūpējies par mani, kad esmu slims. Tu esi mīļa, gādīga un pat izveidoji olu ēdienu, ko nosauci manā vārdā, un tas ir satriecoši. Bet galvenais iemesls, kādēļ es tevi mīlu, ir, jo tu esi mans labākais draugs. Tu esi labākais draugs, kāds man jebkad bijis.”

Lilija: “Es tevi mīlu, jo tu esi smieklīgs, un tu ļauj man justies droši. Bet galvenais iemesls, kādēļ es tevi mīlu, jo tu mani dari laimīgu. Tu visu laiku mani padari laimīgu.”

laulību solījumi
Foto: Publicitātes

Fēbes un Maika laulību solījumi, seriāls Draugi (Friends) 

Fēbe: “Kad es augu, man nebija normālas mammas un tēta, parastas ģimenes kā visiem citiem, un es vienmēr zināju, ka man kaut kas pietrūkst. Bet tagad es stāvu šeit, zinot, ka man ir viss, kas man vajadzīgs. Tu esi mana ģimene.”

Maiks: “Fēbe, tu esi tik skaista. Tu esi tik laipna, tik devīga, tu esi tik brīnišķīgi dīvaina. Katra diena kopā ar tevi ir piedzīvojums. Es nespēju noticēt, cik ļoti man paveicies, un es nevaru sagaidīt būt kopā ar tevi mūžīgi.”

laulību solījumi
Foto: Publicitātes

Donnas un Deivida laulību solījumi, seriāls Beverlihilza 90210

Deivids: “Kurš bija tas laiks, kad mēs iemīlējāmies? Mums bija 18, 16 vai varbūt 10? Es nezinu, jo patiesība ir tāda, ka es nespēju atcerēties laiku, kad nebūtu tevi mīlējis. Es vienmēr esmu zinājis, ka tu esi tā, kas spēj ieskatīties manās acīs un redzēt manu dvēseli. Es neapšaubu tavu nodošanos mums, un es zinu, ka nav nekā tāda, ar ko mēs nespētu tikt galā. Un es pieņemu tevi kā savu partneri un labāko draugu pāri visiem citiem. Tas ir brīnums atrast tādu laimi un mieru, kādu esi man devusi, un par godu šim brīnumam mūsu draugu un ģimeņu priekšā es apņemos tevi mīlēt un lolot mūžīgi.”

laulību solījumi
Foto: Publicitātes

Donna: “Es skatos uz tevi un redzu savu labāko draugu. Tava enerģija un aizrautība mani iedvesmo tādos veidos, ko iepriekš neuzskatīju par iespējamiem. Tavs iekšējais skaistums ir tik stiprs, ka es vairs nebaidos būt es pati. Es vispār ne no kā vairs nebaidos. Nekad nedomāju, ka es varētu atrast kādu, ko es mīlēšu un kas mani mīlēs ar beznosacījumu mīlestību. Tad es sapratu – lai arī mēs bieži bijām šķirti, tu vienmēr biji ar mani un biji mans dvēseles radinieks. Tu dod man jēgu, kad man šķiet tādas nav. Bez tevis mana dvēsele būtu tukša, mana sirds salauzta un mana būtība nepilnīga. Es pateicos Dievam katru dienu, ka tu ienāci manā dzīvē, un pateicos tev, ka mīli mani.”

laulību solījumi
Foto: Publicitātes

Peidža un Leo, filma Zvērests (The Vow)

Peidža: “Es apsolu tev palīdzēt mīlēt dzīvi, vienmēr izrādīt tev maigumu un parādīt pacietību, ko mīlestība pieprasa. Apsolu runāt, kad nepieciešami vārdi un dalīties klusumā, kad to nav. Apsolu dzīvot tavas sirds siltumā un saukt to par mājām.”

Leo: “Es apsolu tevi stipri mīlēt tagad un mūžīgi. Es apsolu nekad neaizmirst, ka šī ir mīlestība, kas atnāk reizi dzīvē. Apsolu vienmēr zināt savas dvēseles dziļumos, ka neatkarīgi no tā, kādi izaicinājumi mūs varētu šķirt, mēs vienmēr atradīsim ceļu atpakaļ viens pie otra.”

laulību solījumi
Foto: Publicitātes

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Foto: PUBLICITĀTES

Citi Raksti