Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ja grūti izvēlēties starp dažādiem gredzenu modeļiem, var painteresēties, ko stāsta līgavas zodiaka zīme un ieklausīties, ko saka priekšā astroloģija. Ja pienācis brīdis, kad jāizvēlas īsto gredzenu, kas būs kopā ar līgavu ik dienu, viens no veidiem, kā izvēlēties gredzenu ar dārgakmeni, ir vadīties pēc zodiaka zīmes astroloģiskā raksturojuma.

Ambiciozā Auna zīmes līgava

Auna zodiaka zīmes līgavas enerģija, kurai ir cieša saikne ar dzīvi un pasauli, ir ļoti liela. Tāpat, kā visu pārējo viņas dzīvē, arī savu mīlestību Auni izdzīvo ļoti dziļi un intensīvi.

Kad viņa ir pieķērusies kādam, viņai šis cilvēks ir svarīgāks par visu pārējo dzīvē. Šai līgavai piestāv pārliecinošs, ambiciozs un neatkarīgs līgavas tēls. To papildinās baltā zelta pasjansa gredzens, kas uzsvērs viņas spēcīgo dzīves enerģiju.

Dārgakmeņi: Rubīns, smaragds, safīrs, briljants, jašma, granāts.

zodiaka zīmes gredzens
Foto: PINTEREST / Rubīns

Pārliecinošā Vērša zīmes līgava

Astroloģiskā Vērša  zodiaka zīmes līgava ir mierīga līgava. Nebrīnieties, ka viņa saglabā mieru pat kāzu dienā, aizraujošākajā un notikumu bagātajā dzīves brīdī. Šī attieksme būs dabiska, nevis uzspēlēta. Uzticams, praktisks, produktīvs, izlēmīgs, māksliniecisks, lojāls un īpašniecisks Vērša līgavas tēls noteikti ir papildināms ar vienkāršu, bet augstas kvalitātes akmeni.

Dārgakmeņi: Ahāts, ametists, avanturīns, onikss, safīrs, smaragds.

Foto: PINTEREST / Onikss

Pievilcīgā Dvīņu līgava

Dvīņu līgava ir dzīvespriecīga un dzīvi mīloša personība. Saprātīga, mainīga, humoristiska, zinātkāra, loģiska, sociāla, simpātiska un atvērta dažādiem jauniem pavērsieniem. Sieviete – Dvīņi ar savu nevaldāmo iztēli, radošumu un zinātkāri var kļūt par kāzu vismirdzošāko zvaigzni. Pats par sevi saprotams, ka šai sievietei, kas nav līdzīga nevienai citai, būs piemērots klasisks gredzens, jo viņas personība pārspēj jebkuru oriģinālāko akmens un gredzena veidu.

Dārgakmeņi: Ahāts, topāzs, safīrs, smaragds, berils, jašma.

Foto: PINTEREST / Smaragds

Romantiskā Vēža līgava

Mazliet traka, mazliet skumja, bet noteikti iztēles pilna ir Vēža līgava. Sieviete – Vēzis, kurai patīk, ka par viņu rūpējas un lutina. Piemērots būs dimanta gredzens. Emocionāls, jūtīgs, maigs, mīlošs, ar spēcīgu intuīciju, saprotošs un aizsargājošs ir šīs zodiaka zīmes raksturs, līdz ar to, arī gredzena īpašībām jābūt smalkām un elegantām.

Dārgakmeņi: Rubīns, smaragds, mēnessakmens, avanturīns, serdoliks.

Foto: PINTEREST / Mēness akmens

Dižciltīgā jeb cēlā Lauvas zīmes līgava

Astroloģiskā Lauvas zīmes līgava ir pietiekami stipra un kaislīga, lai radītu vētras un apvērsumus, kaut gan tajā pat laikā, līgava – Lauva izskatās mīļa un nekaitīga. Akmenim, kuru lepnā Lauvas sieviete vēlas valkāt uz pirksta, vajadzētu būt saskaņā ar viņas pašpārliecināto, dinamisko, cēlo, drosmīgo un radošo dabu. Tam jābūt tādam, lai raksturotu viņas cēlo un eleganto stāju. Dārgs un pārliecinošs.

Dārgakmeņi: Hrizolīts, dimants, dzintars, briljants, serdoliks, topāzs.

Foto: PINTEREST / Dimants

Uzticamā Jaunavas zīmes līgava

Stabila, uzticama un mierīga ir Jaunavas zodiaka zīmes līgava. Viņai piemīt patiesības un pareizības raksturs, kas raksturīgs zemes zīmēm. Selektīvas, praktiskas, precīzas, rūpīgas, kārtīgas, disciplinētas, atjautīgas un strādīgas ir Jaunavas. Viņas vēlas valkāt gredzenu, kas ir tālu no ārišķības un pompozitātes. Tas būs gredzens, kas izskatās pietiekami skaists, kā to radījusi pati daba.

Dārgakmeņi: Safīrs, onikss, hrizolīts, nefrīts, serdoliks, avanturīns.

Foto: PINTEREST / Safīrs

Elegantā Svaru zīmes līgava

Svaru zodiaka zīmes līgavas ir maigas, elegantas un strādīgas. Lai cik maigas un sievišķīgas tās arī nešķistu, viņu prāts strādā ar loģiku, kas ir tuva vīriešiem. Viņu elegance apvienojas ar skaidru un tīru loģiku. Viennozīmīgi, šai līgavai ir ļoti izsmalcināta gaume, kas prot novērtēt ekskluzīvu greznību, līdz ar to, arī gredzenam būtu jābūt izsmalcinātam – tādam, kas spētu izdabāt Svaru līgavas smalkajiem elegances kritērijiem.

Dārgakmeņi: Akvamarīns, dimants, lazurīts, opāls, tirkīzs.

Foto: PINTEREST / Akvamarīns

Noslēpumainā Skorpiona zīmes līgava

Astroloģiskā Skorpiona zīmes līgava, kas pievelk kā magnēts, lepna un noslēpumaina, mīl greznību. Pareizā gredzena izvēle Skorpiona sievietei būs ar spēcīgu enerģētiku, pievilcību, sarežģītību, emocionālu noslēpumainību, dziļumu un tālredzību, kas ir instinkta jautājums.

Pat, ja gredzens no attāluma izskatās vienkāršs, tajā jābūt detaļai, kas to padarīs atšķirīgu, piemēram, ja gredzens ar vienu akmeni, tad sirds formā.

Dārgakmeņi: Koraļļi, granāts, topāzs, akvamarīns.

Foto: PINTEREST / Koraļļi

Brīvdomātāja – Strēlnieka zīmes līgava

Strēlnieka zodiaka zīmes līgavas ir sirsnīgas, optimistiskas un neatkarīgas, kas var nedaudz nobīties no laulības saitēm. Šī iemesla dēļ, tāpat kā visam, kas saistīts ar laulību, arī gredzenam ar akmeni ir jābūt nestandarta, spilgtam un uzkrītošam, kas par sevi atgādina. Šīs zīmes rakstura īpašības ir: ideālisms, atvērtība, optimisms, dzīvesprieks, dāsnība, iecietība, azartiskums. Līdz ar to, gredzenam, kas atradīsies Strēlnieka zīmes līgavas pirkstā, vajadzētu būt tādam, kas viņai par sevi atgādina.

Dārgakmeņi: Rubīns, dimants, tirkīzs, granāts, topāzs.

Foto: PINTEREST / Tirkīzs

Veiksminiece – Mežāža zīmes līgava

Pateicoties dabiskajai atlasei un dabā iekārtotajam procesam, kas saistās ar šo zodiaka zīmi, bieži vien tā ir pārtikusi un labā rocībā. Mežāža līgava kāzās būs kā īsta princese ar princeses vērtu gredzenu. Atbildīga, praktiska, disciplinēta, nobriedusi, uzticama, produktīva, reālistiska, izpilddirektore, pacietīga, kārtīga, izaicinoša un, protams, veiksmīga. Mežāzis, pateicoties savai mīlestībai pret kvalitāti, parasti izvēlēsies iespējamo lielāko gredzenu ar dārgakmeni un lielāko karātu skaitu.

Dārgakmeņi: Onikss, ametists, topāzs, granāts.

Foto: PINTEREST / Topāzs

Neparastā Ūdensvīra zīmes līgava

Ūdensvīra līgava ir ar sarežģītu personību, kas atgādina neatrisināmu mīklu, tieši tāpēc tā ir neticami pievilcīga. Inovatīva, pašattīstīta, iecietīga, sociāla, neatkarīga, bohēmiska un racionāla sieviete. Ūdensvīrs ir nesaprotama un unikāla personība, izdzīvojot savu mīlestību tāpat, kā visus citus savas dzīves notikumus. Nevajadzētu gaidīt, ka Ūdensvīra līgavai, kurai ir bezgalīga interese par visām dzīves krāsām, būs jāizvēlas parasts gredzens. Ļoti ieteicams Ūdensvīra līgavai ir neparasta un oriģināla dizaina gredzens, jeb ar īpaši neparastu akmeni.

Dārgakmeņi: Safīrs, tirkīzs, ametists, lazurīts, granāts.

Foto: PINTEREST / Ametists

Sapņainā Zivs zīmes līgava

Zivs zodiaka zīme ir emocionāla, saprotoša, altruistiska, romantiska, izdomas bagāta, ideālistiska, noslēpumaina un pazemīga. Zivs līgavai piemīt intensīva sievišķīga enerģija. Šī ir sievišķība, kas viņu padara ļoti pievilcīgu. Protams, tā atspoguļosies arī gredzena izvēlē. Šai zīmei ieteicams izvēlēties divrindu gredzenu ar dārgakmeni, kas atbildīs viņas rakstura īpašībām.

Dārgakmeņi: Pērles, akvamarīns, ahāts, ametists, jašma.

Foto: PINTEREST / Pērles

Foto: Pinterest

Lasi arī: SADERINĀŠANĀS GREDZENS – KĀDU STILU IZVĒLĒTIES?


Atrodi arī savu īsto gredzenu šeit:

LAULĪBU GREDZENI

Citi Raksti