Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Tā ir tāda maģiska diena, kas gluži tāpat kā kāzu diena, arī ir tikai viena. Pirmskāzu diena. Ko tajā darīt un ko gluži otrādi - nedarīt? Steigties pie kosmetologa vai aiziet uz iemīļoto restorānu kopā ar topošo vīru vai sievu? Līgavām.lv apkopoja 5 DARĪT un 5 NEDARĪT, kas noderēs pirmskāzu dienā.

1. NĒ - nezināmām sejas maskām un uzacu raustīšanai!

Pirmskāzu diena noteikti nav īstais laiks, kad izmēģināt, ko jaunu. Draudzenes ieteikto un lielisko sejas masku labāk pataupīt pēc kāzām, nevis riskēt izsaukt nejauku alerģisku reakciju. Tāpat, ja tev ir plāns pirmskāzu vakarā ieritināties zem segas un izraustīt ataugušos uzacu matiņus - šo ideju vari atmest jau uzreiz! Tu noteikti nevēlies apsārtušas uzacis savā kāzu dienā!

2. JĀ - pēdējam randiņam neprecēto kārtā!

Sākot no rītdienas, jūs būsiet vīrs un sieva, vēl šovakar esat draugs un draudzene, tādēļ izbaudiet to un pirmskāzu vakaru pavadiet, ejot uz randiņu - vai tā būtu smieklīga komēdija, lai atslēgtu prātu, vai arī vieta, kur jūs pirmo reizi tikāties - tas lai paliek jūsu ziņā, bet randiņu vajag!

3. NĒ - nesāc pārdomāt viesu izvietojumu pie galdiem!

Nereti līgavas tieši pirmskāzu vakarā nolemj, ka ir īstais brīdis ieskatīties viesu sēdvietu plānā, ja nu gadījumā nepieciešamas kādas nelielas izmaiņas. Nē, patiešām tas nav ne īstais brīdis paskatīties, ne veikt kādas izmaiņas. Atceries, ka viesu plāns ir kā sarežģīta ekosistēma, kur, pārmainot vienu lietu, var sabrukt visa sistēma. Tas tiešām nav tas, ko tu vēlies!

4. JĀ - beidz skatīties laika prognozi!

Atgādini sev, ka visu nevari kontrolēt un, lai kādi būtu laikapstākļi kāzu dienā, tu to izbaudīsi pilnībā. Skatīšanās laikapstākļu prognozē ik pēc piecām minūtēm noteikti nepalīdzēs izmainīt to, vai lietus līs vai nē.

5. NĒ - pārāk daudz relaksējošām vīna glāzēm!

Pirmskāzu dienā satraukums, protams, liek par sevi manīt, bet nevajadzētu aizrauties ar pārlieku liela daudzuma vīna glāžu iztukšošanu. Galu galā, ja būsiet pārāk relaksēti, pastāv iespēja, ka viss sakrātais satraukums lauztin lauzīsies uz āru un šķitīs piemērotākais brīdis atklātībai par to, cik ļoti jums nesimpatizē sievasmāte vai vīramāte.

6. JĀ - domājiet viens par otru!

Atcerieties, ka šī diena ir tikai un vienīgi par jums abiem, tādēļ pirmskāzu dienu vislabāk pavadīt, domājot vienam par otru. Pajautājiet viens otram, kā jūtaties pirms lielās dienas, kādēļ vēlaties kļūt par vīru un sievu un izbaudiet katru mirkli, esot vēl līgavai un līgavainim!

7. NĒ - nemainiet kāzu deju!

Pēkšņi pirmskāzu vakarā rodas vēlme izmēģināt ilgi iestudēto kāzu deju? Izmēģināt var (un vajag), bet noteikti nevajag sākt pievienot jaunus dejas elementus, pagriezienus vai ko citu. Jūsu deja būs īpaša tāda, kāda tā ir, tādēļ nevajag to uzspodrināt pāris stundas pirms kāzām.

8. JĀ - izsmejies no sirds!

Kāzu gatavošanās laikā tu noteikti esi iepazinusi sevi dažādos rakursos, iespējams, arī ne tajos labākajos. Pirmskāzu diena ir īstais laiks, lai atcerētos, cik bezrūpīga un jautra patiesībā esi - uztaisi spilvenu kaujas, pastāsti smieklīgu anekdoti un smejies par to vairāk, kā citi. Esi brīva, esi tu pati!

9. NĒ - nesāc analizēt sīkumus!

Pirms kāzām nereti līgavām mēdz uzrasties Makgaivera sindroms, kad gribas salabot visu, kas nešķiet līdz galam pareizi. šķiet, ka kleita ir par centimetru īsāka,  kā vēlējies un nav īstā kūka - visas šīs domas vajag izmest no galvas un necensties radīt problēmas tur, kur tās nemaz nav.

10. JĀ - laiks atstāt pagātni pagātnē!

Pirmskāzu diena ir īstā diena, kad noslēgt savu neprecētās meitenes statusu. Laiks, kad savā prātā salikt visus punktus uz “i”, domās atvadoties no bijušajām mīlestībām un pieņemot, ka tevi gaida jauns ceļš un lielisks sākums, kam ļoti skaistam.

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Citi Raksti