Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PIRMSKĀZU BALLĪTE FESTIVĀLĀ!

PIRMSKĀZU BALLĪTE FESTIVĀLĀ!

Sveiciens POSITIVUS draugiem – gada lielākais mūzikas festivāls ir klāt. Brīvība, mūzika, mežģīņu kleitas, ziedu vainagi un īslaicīgie tetovējumi – tas viss piestāv festivāliem. Tomēr mūzikas (un dažādi citi tematiskie festivāli) var kalpot arī kā lieliska vieta pirmskāzu ballītei – daudz izklaides iespēju, liels pulks draugu un iespēja kārtīgi atpūsties kopā ar draugiem/draudzenēm pirms gaidāmā lielā notikuma.

Portāls Līgavām.lv piedāvā dažus noderīgus padomus, kā radīt neaizmirstamu pirmskāzu ballīti festivālā un/vai festivāla noskaņās!

PIRMSKĀZU BALLĪTE TRĪS DIENU GARUMĀ

Ja kaut kas Latvijā patiešām netrūkst, tad tie ir kvalitatīvi un visdažādākie festivāli. Mūzikas, mākslas, operas, jogas un vēl daudz un dažādi kopābūšanas pasākumi – iespējas jau tepat Latvijas mērogā ir dažādas, nemaz neskaitot ārzemju lielo mūzikas festivālu piedāvājumu. Ja vien neesat nolēmuši, ka vēlaties ļoti personisku pirmskāzu ballīti, bez svešiniekiem apkārt, tad

mūzikas festivāls varētu būt lieliska vieta (kā līgavas, tā līgavaiņa gadījumā), kur sapulcēt visus draugus un draudzenes.

Positivus festivāla dienās uzņem vidēji 30 000 apmeklētājus – lieliska alternatīva plaša mēroga kopābūšanai. Pirmskāzu ballīte varētu tikt organizēta trīs dienu garumā, jau savlaicīgi norezervējot kādu tuvumā esošu māju, dzīvokli vai kemperi vai arī vēl drosmīgākā un iespējams pat jautrākā variantā visiem palikt telšu pilsētiņā. Telšu pilsētiņā varēs ienest arī pašu ceptos keksiņus (ja nu kādai līgavai ir uzdevums tos pirms iziešanas pie vīra pārdot), bet jāatceras, ka festivāla teritorijā netiks atļauts ienest nedz līdzi paņemtos dzērienus, nedz ēdienus.

IESAISTIET CITUS FESTIVĀLA APMEKLĒTĀJUS!

Kur gan vēl vienkopus ir iespējams sastapt tūkstošiem draudzīgu cilvēku, ja ne kādā no lielajiem mūzikas festivāliem. Pirmskāzu ballītes rīkotājiem tas noteikti jāizmanto savā labā, sagatavojot topošajai sievai/vīram tādu ballītes programmu, kas ļautu ne vien

izbaudīt savu iecienītāko grupu uzstāšanos, bet arī paampelēties ar citiem festivāla apmeklētājiem.

Tie varētu būt dažādi uzdevumi (tradicionālie – telefona numuru kolekcionēšana vai oriģinālāki, kad līgavainim, piemēram, jāsapulcina ap sevi 50 cilvēku liels aplis un visiem kopā pie kādas no festivāla skatuvēm jādejo “Kas dārzā?”), kuros iesaistīt citus festivāla viesus vai arī orientēšanās, kad lielajā festivāla teritorijā jāatrod noteikti kontrolpunkti un katrā no tiem jāizpilda konkrēts uzdevums. Positivus teritorija ir tikpat plaša, cik iespējas, ko tā piedāvā, tādēļ vajadzētu ļaut vaļu iztēlei un saprast, kas konkrētajai līgavai vai līgavainim vislabāk varētu patikt. Iespējams tie būs dažādākie uzdevumi, bet iespējams vienīgais, ko viņš vai viņa vēlas ir kopābūšana ar savējiem un ballīte trīs dienu garumā.

STILAM IR NOZĪME!

Ja reiz pirmskāzu ballīte tiek rīkota festivālā, tad pavisam noteikti jāatceras par kopīgu dresscode vai  stila elementiem.

Ja reiz stilam kaut kur ir nozīme, tie ir mūzikas festivāli. Šeit gan var ļaut vaļu iztēlei. Meitenes var valkāt gan lielākos spalvu un ziedu kroņus, gan spilgtākās un kuplākās kleitas. Savukārt puiši, ja vien vēlas izcelties, visi var saģērbties dažādos tā sauktajos vanzijos (onezy). Šiem ērtajiem tērpiem motīvu patiešām netrūkst – ir gan dzīvnieki, gan valstu, gan dažādu rakstu. Vienīgi, ja laikapstākļi lutina un pa dienu ir karsts laiks, tad šāds tērps drīzāk noderēs vakaram. Vēl kāds stila elements, ko noteikti var izmnatot, ir īslaicīgie tetovējumi. Tos pat ir iespējams pasūtīt ar īpaši jūsu notikumam veidotu dizainu un uzrakstu. Tas var būt, piemēram, pirmskāzu ballītes oficiālais haštags vai kāds cits sauklis vai zīmējums, kas raksturos līgavu un/vai līgavaini.

PIRMSKĀZU BALLĪTE KĀ FESTIVĀLS

Tomēr tiem, kas nevēlas savu pirmskāzu ballīti lielā festivālā starp tūkstošiem svešinieku, bet tikpat ļoti grib tajā ienest festivālu noskaņu, risinājums būs rīkot pirmskāzu ballīti kā festivālu. Šādā gadījumā var saaicināt gan draugus, gan bijušos skolas biedrus, sarīkot vairāku dienu ballīti ar gulēšanu teltīs un pat ievērot festivāla stilu, piemēram, ballītes viesiem izdalot approces, bet līgavai/līgavainim kaklā iekarināt VIP zīmi, ļaujot saprast, kurš šajā pasākumā ir nosacīti galvenais.

Lasi rakstu: FESTIVĀLA KĀZAS UN KĀZAS KĀ FESTIVĀLS

Citi Raksti