Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Instagram ir iekarojis daudzu lietotāju sirdis. Platformā iespējams smelties iedvesmu ceļojumiem, iegūt jaunāko informāciju un pat - idejas kāzu svinībām. Ja ikdienā dalies ar saviem iespaidiem un piedzīvojumiem, noteikti esi aizdomājusies, kā par saderināšanos paziņot saviem Instagram sekotājiem.

Jautri, nopietni vai mīļi - posta noskaņojums ir jūsu izvēle. LĪGAVĀM apkopoja 8 lieliskus padomus, lai saderināšanās paziņojums Instagram būtu izdevies!

Paziņo tuvākajiem

Vēl pirms informē visu pasauli par priecīgo notikumu, paziņo par to tuvākajiem cilvēkiem: draugiem un ģimenei. Viņi būs pateicīgi, ka uzzina to personīgi, nevis reizē ar tūkstošiem citu cilvēku internetā.

Protams, ja esat pāris, kas mēdz apkārtējos pārsteigt nesagatavotus, šo soli iespējams izlaist.

Parādi gredzenu

Viens no klasiskākajiem veidiem, kā paziņot par saderināšanos Instagram, ir, parādot bildinājuma gredzenu savā pirkstā.  šāda bilde ir visai nepārprotama un neprasa garus paskaidrojumus, turklāt tā ir iespēja paziņot par saderināšanos, neizpaužot pārāk daudz informācijas.

saderināšanās instagram

Bildinājuma brīdis

Ja izdevies iemūžināt skaisto mirkli fotogrāfijās,  vari izmantot kādu no tām. šāds posts ļaus Instagram auditorijai vairāk sajust emocijas, ieraudzīt notikuma vietu un atmosfēru. Redzot prieka asaras, smaidu un dabiskās reakcijas, radīsies klātesamības sajūta.

saderināšanās instagram

Dod mājienu

Ja nevēlies būt pārāk uzkrītoša, dod sekotājiem nepārprotamas zīmes. Tā var būt skaista fotogrāfija ar mīļoto, kurā pamanāms saderināšanās gredzens, klusā daba ar ziediem un gredzena kārbiņu, vai pat tu, laimīga un starojoša, pēc skaistā brīža.

saderināšanās instagram
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Rīkotājs: GOLDFISH EVENTS / Pakalpojumu sniedzēji

Izvēlies profesionālu fotogrāfu

Pēdējos gados populāras kļuvušas bildinājuma fotosesijas, kurās iespējams izveidot modernas saderināšanās bildes. Profesionālis iemūžinās jūs jaunajā statusā - kā saderinātos, turklāt tā ir lieliska iespēja izmēģināt potenciālo kandidātu jūsu kāzu fotogrāfa lomai. Noteikti ir vērts padomāt par fotosesijas tematiku, vietu un noskaņu, lai pielāgotu vajadzīgās dekorācijas. Fotogrāfijas pēc tam iespējams izsūtīt arī saviem mīļajiem, paziņojot par skaisto notikumu.

saderināšanās instagram
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Rīkotājs: GOLDFISH EVENTS / Pakalpojumu sniedzēji

Izmanto video

Reizēm kustīgi attēli pasaka vairāk nekā fotogrāfijas. Instagram piedāvā vairākas iespējas: Live, IGTV, Reels. Live parādīs īpašo mirkli tiešraidē, IGTV būs labs palīgs garāka video ierakstīšanai, savukārt Reels palīdzēs izveidot nelielu treileri vai bilžu sēriju.

Ziņa tikai rūpīgākajiem sekotājiem

Instagram storiji ir labs veids, kā paziņot par savu saderināšanos saviem sekotājiem. Storiji saglabājas 24 stundas, tāpēc tos redzēs tikai vērīgākie un aktīvākie sekotāji.

saderināšanās instagram
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Rīkotājs: GOLDFISH EVENTS / Pakalpojumu sniedzēji

Neizplūsti garos tekstos

Saderināšanās ir brīnišķīgs notikums un jauns sākums. Emociju un sajūtu ir daudz, tāpēc ir pilnībā saprotams, ja vēlies savā laimē dalīties; tomēr ir labi paturēt šo to pie sevis, saglabājot intimitāti un noslēpumainību.

saderināšanās instagram

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Vizuālā satura Māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: LĪGAVAIŅIEM: KUR PASLĒPT GREDZENU PIRMS SADERINĀšANĀS?

Citi Raksti