Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

MANILLA IZVEIDO KĀZU SEZONAS KOLEKCIJU

MANILLA IZVEIDO KĀZU SEZONAS KOLEKCIJU

Klajā nākusi Manilla īpaši kāzu sezonai veltīta papīrlietu un aksesuāru kolekcija Better together. Lai atvieglotu dzīvi gan jaunajam pārim, gan viņu viesiem, vienkopus vienā stilā būs pieejami dažādi produkti, sākot no kartītēm un aploksnēm, dāvanu lentām un mazām kastītēm līdz pat porcelāna šķīvīšiem. Kāzās ļoti liela vērība tiek pievērsta detaļām un dažkārt sīkiem nieciņiem, kas paspilgtina īpašo atmosfēru un ne mazāk būtiski – lieliski izskatās sajūtu fotogrāfijās.

Kolekcija tapusi sadarbībā ar svētku organizatori Ingu Bērziņu bannté un kaligrāfi Kaivu Narbuti “Papīrs un tinte”.

“Lai gan ideja jau radusies pagājušā gada vasarā, to plānot sākām šī gada sākumā. Kolekcija Better together ir radīta, lai papildinātu mīlestības svētku noskaņu un ir kā veltījums mīlestības un kāzu tēmai, kas ir tik ļoti tuva mums visām trim. Nav noslēpums, ka detaļām ir būtiska nozīme, ne tikai, lai radītu svinīgu atmosfēru apkārt, bet arī mazos svētkus sev. Ikdienā komunicējot ar jaunajiem pāriem, svētku viesiem, vedējiem un citiem iesaistītajiem, jutām, ka varam palīdzēt radīt svētkus jau no paša kāzu rīta, papildināt svinību noformējumu, kā arī viesiem ļaut iepriecināt jauno pāri ar elegantu sveicienu vai dāvanas noformējumu, “ Linda Lukstiņa, dizaina un papīrlietu veikala Manilla dibinātāja.

Kolekciju caurvij četri pamattoņi un magnolijas zieda motīvs. Kolekcijas lietas nav paredzētas tikai kāzām, jo starp tām atradīsi arī aksesuārus, kas izmantojami citām dzīves situācijām. Piemēram, ciparu kartītes, kas izmantojamas gan kā galda numuru apzīmējumi, gan mazulim kā ikmēneša foto papildinājums. Kolekcijas produktu klāstā atrodami arī dažādi palīgi dāvanu noformējumam.

Nosaukums apzināti izvēlēts angļu valodā ar vēlmi uzrunāt arī pilsētas viesus, kas arvien biežāk sastopami Manilla veikalā, kā arī drīzumā plānots kolekciju piedāvāt tirdzniecībai ārpus Latvijas.

Visa kolekcija no šīs nedēļas apskatāma veikalā Manilla, Tērbatas ielā 55, Rīgā, kā arī produktus var pasūtīt Manilla interneta veikalā.

Uzņēmums Manilla dibināts 2013.gada rudenī un kopš atvēršanas brīža ir regulāri audzējis piedāvāto preču klāstu, palielinājis apgrozījumu un uzsācis savu produktu līniju izstrādi. Veikalā var iegādāties skaistas rakstāmlietas un rakstāmgalda aksesuārus, kartītes dažādām dzīves situācijām, dizaineru veidotas pierakstu klades un mapes, papīra rotaļlietas bērniem, un daudz dažādu ideju dāvanām, kuras izvēlēties un iesaiņot palīdzēs veikala pārdevējas.

Citi Raksti