Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mūsdienu straujajā ritmā tieši atpūtas un svētku brīži ir zelta vērti. Ir patīkami pavadīt laiku ar sev svarīgiem cilvēkiem, nodoties nesteidzīgām sarunām un no sirds izbaudīt nozīmīgus īpašus mirkļus. Viena no būtiskākajām šādu pasākumu sastāvdaļām ir atmosfēra un gards ēdiens. Lai ietaupītu laiku un enerģiju, lielisks risinājums ir uzticēt svētku vietas dekorēšanu profesionāļiem. Vasara ir vislabākais laiks, kad baudīt svinības dabā, tāpēc LĪGAVĀM dalās pieredzē par atmosfēru, ko uzbūra Ābeļdārzs Burtnieki dekoratoru komanda un restorāns Terra. Tas ir lielisks veids kā radīt izcilu svētku atmosfēru bez raizēm.

Jo dzīve ir jāsvin

Svinēt īpašus dzīves mirkļus ir svarīgi, lai rastu balansu starp dažkārt stresa pilno un nogurdinošo darba  un mājas dzīvi. Svētki ir kā svaiga gaisa pūsma mūsu ikdienā, kas kliedē vienmuļību, restartē un piepilda mūs ar jaunu un pozitīvi uzlādētu enerģiju. Ir tik burvīgi redzēt kalendārā atzīmētu pasākumu, ko gaidi ar nepacietību. Svētki piešķir dzīvei krāsas un garšu.

Tāpēc neatliec, bet baudi, jo dzīve ir jāsvin!

Foto: IEVA ANDRUPE / Deko: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI / Šampanietis: PRIKE / Restorāns : TERRA / Makeup: KRISTĪNE VINDELE

Kādēļ izvēlēties profesionāļu palīdzību

Katrā nozarē ir savi profesionāļi, kas lieliski pārzina visas ar to saistītās detaļas. Tas pats attiecas uz svētku radīšanu. Iekārtojot svinību vietu pašas spēkiem, varam saskarties ar ļoti daudz jautājumiem gan domājot par vietas izvēli, gan saistībā ar dekorāciju iegādi vai izveidi, gan to kā tās vislabāk izvietot, lai radītu vēlamo atmosfēru. Pat ja izdodas atrisināt daudzus no šiem jautājumiem, var gadīties, ka rezultāts nebūs tāds, kā gaidīts. Uzticot savas svinību vietas dekorēšanu Ābeļdārzs Burtnieki radošajai un profesionālajai komandai, tā uzburs īstu, piesātinātu un krāšņu svētku sajūtu jebkurai gaumei.

Foto: IEVA ANDRUPE / Deko: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI

Koncepts un idejas

Kāzas, dzimšanas dienas, gadadienas, vecmeitu ballītes, paaugstinājums darbā, jauna auto vai īpašuma iegāde vai ilgi gaidītas brīvdienas – tie visi ir lieliski iemesli brīnišķīgiem mirkļiem ar sev tuvajiem cilvēkiem, īpašā gaisotnē. Organizējot svētkus, jāsāk ar to koncepta izstrādi. Kādā formātā tos iztēlojies, cik ilga būs pati svinēšana un kādas atrakcijas paredzētas. Informē par to radošo komandu, kas idejas pārvērtīs realitātē.

Foto: IEVA ANDRUPE / Deko: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI / Šampanietis: PRIKE / Restorāns : TERRA / Makeup: KRISTĪNE VINDELE

Laiks ir vērtība

Mūsu ikdiena sastāv no daudz un dažādiem uzdevumiem un pienākumiem, brīžiem pat nepamanām kā paskrien dienas, mēneši un gadi. Ne velti sengrieķu zinātnieks un filozofs Teofrasts teicis, ka laiks ir pats dārgākais, ko cilvēks var iztērēt. Ir ļoti vērtīgi ik pa laikam piebremzēt un no sirds atpūsties un izbaudīt mirkli. Uzticot savu svētku atmosfēras radīšanu profesionāļiem, ietaupīsi laiku un svētki būs vēl īpašāki.

Foto: IEVA ANDRUPE / Deko: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI / Šampanietis: PRIKE / Restorāns : TERRA
Foto: IEVA ANDRUPE / Deko: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI / Šampanietis: PRIKE / Restorāns : TERRA

LĪGAVĀM pieredze

Mūsu komandas ikdiena ir dinamiska un strauja, tādēļ sanākt kopā brīnišķīgā svētku piknikā, kurā nosvinēt gan lielos, gan mazos panākumus, bija tieši tas, kas vajadzīgs. Ābeļdārzs Burtnieki dekoratoru komanda un restorāns Terra bija parūpējušies par krāšņām dekorācijām un gardu maltīti, ko no sirds izbaudījām. Vakaru pavadījām sievišķīgā gaisotnē ar smiekliem un skaistu saulrietu. Pārdomātās detaļas, saskanīgās krāsas un kopējā atmosfēra ļāva mums justies kā ārzemju ceļojumā. Tas priecēja gan acis, gan dvēseli, gan garšas kārpiņas.

Paldies Ābeļdārzam Burtnieki un Terra par neaizmirstamu pieredzi!

Foto: IEVA ANDRUPE / Deko: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI / Šampanietis: PRIKE / Restorāns : TERRA / Makeup: KRISTĪNE VINDELE

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE


Foto: IEVA ANDRUPE

Dekorācijas: ĀBEĻDĀRZS BURTNIEKI

Šampanietis: PRIKE LATVIJA

Ēdieni: TERRA RESTORĀNS

Makeup: KRISTĪNE VINDELE

Citi Raksti