Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

JAUNUMS LATVIJĀ – PELDKOSTĪMU KOLEKCIJA LĪGAVĀM

JAUNUMS LATVIJĀ – PELDKOSTĪMU KOLEKCIJA LĪGAVĀM

Līgavas jau sen to bija pelnījušas – pašas savu peldkostīmu līniju. Ar šādu jaunumu šovasar nācis klajā zīmols SLOW Beachwear, kas jūlija sākumā izsmalcinātā modes skatē prezentēja savas jaunākās kolekcijas LINES un COUTURE, no kurām pēdējā pārsteidz ar īpašu kapsulkolekciju – peldkostīmiem, kas radīti līgavām.

Zīmola dizainere Elīna Štobe portālam LĪGAVĀM atzina, ka šo kolekciju veidojusi, domājot ne tikai par līgavām, bet visām sievietēm, kas vēlas justies skaisti pludmalē īpašos notikumos.

Kolekcijas iedvesma – pasaulē zināmas princeses, monarhiju vēstneses

Kolekcija COUTURE sastāv no pieciem grezniem un svinīgiem pludmales tērpiem īpašiem notikumiem. Tērpi ir unikāli un tiks veidoti pēc pasūtījuma. Katru no tērpiem iedvesmojusi kāda slavena sieviete, tādēļ tie arī ieguvuši viņu vārdus.

“Mani iedvesmo sievišķīgas sievietes personības – biznesā, mākslā, radošajās industrijās. Kā iedvesmas avots kapsulkolekcijai COUTURE ir pasaulē zināmas princeses, monarhiju vēstneses.

Katrai no šīm princesēm ir  skrupulozi pārdomāts publiskais tēls, un viņas iedvesmo ļoti daudz cilvēku un nāciju visā pasaulē gan ar savu izsmalcināto stilu, gan personības harizmu,” stāsta SLOW Beachwear dizainere Elīna Štobe.

Piemēram:

  • Princese Diāna bija slavena filantrope un publiskās domas veidotāja;
  • Greisa Kellija izdzīvoja sapni, kļūstot no izcilas aktrises par Monako princesi;
  • bet Keita Midltone mūsdienās ik dienu dzīvo zem milzīga preses spiediena, jo katrs viņas solis tiek analizēts un apspriests, kā zem liela palielināmā stikla.

“Ikkatra no šīm sievietēm ir izcila personība, piemēram, Monako princese Šarlīna, kas dzimusi Zimbabvē un bijusi olimpiskā peldētāja, turklāt šobrīd ir dvīņu mamma, kā arī mūsdienu vācu izcelsmes aristokrātu ģimenes pārstāve, modes publiciste un vienmēr ļoti stilīgi ģērbtā Elisabeth von Thurn und Taxis ir lielisks piemērs jebkurai sievietei,” pārliecināta Elīna.

Kolekcijā gan askētiski, gan grezni tērpi

Šīs kolekcijas pelkostīmu un pludmales tērpu detaļas un nianses ir īpaši veidotas – sākot jau ar tērpa formas dizaina izstrādi, katrai pērlītei un kristāliņam piemeklējot īsto vietu uz zīda ziedlapiņas, lai lēdijas koptēls būtu saules apliets, gaisīgs un pārliecinošs vienlaikus. Pludmales tērpa dizains izceļ katras sievietes individuālo personību un vienlaikus bagātina to.

Kolekcijā COUTURE ir dažādi pludmales tērpu modeļi – gan tīras formas, askētiski, gan grezni ar izsmalcinātiem izšuvumiem, izteiktākām detaļām, smalkiem zīda elementiem, lai katra sieviete var piemeklēt  sev piemērotāko peldkostīmu un pludmales tērpu.

“Katra sieviete, līgava ir ļoti īpaša – mūsu misija ir šo mirkli apturēt un paildzināt apgarotās sajūtas, lai tērps ir brīnumainā laika krāšņākais papildinājums. Šo kolekciju veidojot, esmu izsapņojusi sapni par laulībām tropiskā pludmalē debeszilas jūras krastā, samtainās smilšu kāpās vai jebkurā mīlestības pielietā vietā pasaulē… Ģeogrāfiskā lokācija nav būtiska, ja gaisā virmo jūtu ķīmija,” teic dizainere.

Tērpi radīti ne tikai līgavām, bet ikvienai sievietei

“Gribētos uzsvērt, ka kolekcijas COUTURE peldkostīmi ir paredzēti ne tikai līgavām. Šos pelkostīmu dizainus veidoju, domājot par sievietēm, kas vēlas justies skaisti un komfortabli pludmalē svinīgos notikumos:

  • īpašās ballītēs;
  • romantiskās vakariņās;
  • medusmēnesī vai laulību ceremonijā;
  • esot viesim vai līgavai.

Tas ir peldkostīms, kas kļūst par brīnišķīgu tērpu, komplektējot to kopā ar gaisīga zīda uzsvārci, kleitu. Manuprāt, mūsdienās ir tik daudz iespēju piemeklēt apģērbu dažādām situācijām, taču, ja saulrietā ir +30 grādu, un jādodas uz svinīgu pasākumu pludmalē, tad izvēlēties greznu tērpu ir sarežģītāk. Vēlētos, lai sievietes ļaujas izsapņotajam sajūtu mirklim ar SLOW beachwear un jūtas apburoši arī pludmalē. Galu galā kaut kur pasaulē vienmēr ir vasara, un sezona nekad nebeidzas,” pārliecināta dizainere Elīna Štobe.

Citi Raksti