Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pasākumu kalendārs Decembrim

Decembris ir viens no gada skaistākajiem, bet arī aizņemtākajiem mēnešiem – Ziemassvētki, Jaunā gada sagaidīšana, svinības draugu un kolēģu lokā. Ir svarīgi šajā laikā neaizmirst izbaudīt kopābūšanas prieku, ko var palīdzēt izdarīt dažādu pasākumu apmeklēšana. LĪGAVĀM dalās savos ieteikumos, ko decembrī noteikti nevajadzētu palaist garām.

Randiņš kino

Svētku laiks nevar būt iemesls, lai aizmirstu par regulārajiem randiņiem ar mīļoto. Ziemassvētku filmu skatīšanās ir lielisks veids, lai iegūtu svētku noskaņu un pavadītu jauku vakaru.

Par šī gada populārāko Ziemassvētku filmu varētu kļūt Reiz Ziemassvētkos, kas skatāma kinoteātros visā Latvijā. Filma stāsta par Keitu, kas mazliet ir apmaldījusies pati savā dzīvē līdz satiek Tomu – puisi, kurš, pēc viņas domām, ir pārāk gaišs un nesavtīgs, lai būtu īsts. Romantiskais stāsts Reiz Ziemassvētkos ir īpašs, jo tajā skan Džordža Maikla mūzika – sākot ar slaveno Last Christmas līdz iepriekš vēl nedzirdētiem Grammy balvas ieguvēja skaņdarbiem.

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto / Forum Cinemas

Savukārt, Latvijas kino cienītājiem iesakām noskatīties romantisko komēdiju Jaungada taksometrs 2, kur, starp citu, vienā no lomām ieraudzīsiet arī aktrisi Ievu Florenci-Vīksni, kas rotāja LĪGAVĀM grāmatžurnāla 6. numura vāku. Filma aicina atklāt Jaungada svinību laiku, jo taksists Andrejs (Lauris Reiniks) no jauna uzņems pasažierus savā tradīciju un piedzīvojumu bagātajā Volgā.

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Koncerta apmeklējums

Decembrī īpaši tiekam lutināti ar dažādiem koncertiem, tādēļ nepalaidiet garām iespēju tos apmeklēt.

Latvian Voices 10 gadu jubilejas koncerts

Vokālā grupa Latvian Voices pavisam noteikti reprezentē sievišķību, spēku un daili jeb visas kvalitātes, kas vajadzīgas arī ikvienai līgavai. Vokālā grupa Latvian Voices aicina klausītājus 12. decembrī, plkst. 19.00 uz 10 gadu jubilejas koncertu kultūras un mākslas telpā Hanzas perons.

12.decembrī vokālā a cappella grupa Latvian Voices ar divdaļīgu koncertu svinēs savu radošās darbības desmito gadadienu.

Koncerta pirmajā daļā skatītājus cauri dažādiem laikmetiem un vēstures notikumiem no sievietes skatupunkta izvedīs komponistes Lauras Jēkabsones jaundarbs, kas tapis sadarbojoties ar latviešu folkloras un dzīvesstāstu pētnieci Sanitu Reinsoni.

Savukārt koncerta otrajā daļā būs dzirdamas klausītāju iemīļotākās dziesmas – Pasaciņa, Piekūns skrien debesīs, Sudraba mēness un citas. Koncerta režisors un videomākslinieks ir Roberts Rubīns.

Biļetes var iegādāties: BIĻEŠU PARADĪZE

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Ziemassvētku koncerti Tev tuvumā

Ik gadu Ziemassvētku laiks ir tas brīdis, kad mēs varam kļūt gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās. Arī šogad Latvijas mūziķi Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Putnu balle un aktieris Artūrs Skrastiņš turpinās sadarbību projektā Tev tuvumā un aicinās ikkatru no mums sajust sirds siltumu. Koncerti notiks dažādās Latvijas pilsētās visa decembra gadījumā, un biļetes pieejamas šeit: BIĻEŠU PARADĪZE.

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Koncerts Eiropas Ziemassvētki ar Latvijas Radio bigbendu un grupu The Sound Poets

13. decembra koncertā būs dzirdami gan zināmākie grupas The Sound Poets skaņdarbi, gan arī pavisam jauni, ko Latvijas Radio bigbenda mūziķi radījuši tieši šim koncertam.

Biļetes pieejamas šeit: BIĻEŠU PARADĪZE

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Ainars Mielavs koncertā Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu.

Ainars Mielavs turpina paša sen uzsākto tradīciju koncertēt laika posmā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Šogad koncerti notiks 29. un 30. decembrī Rīgā, mūzikas namā Daile. Skanēs jaunu dziesmu pirmatskaņojumi un Ainara Mielava standarti – populārākās dziesmas no grupas Jauns mēness repertuāra un citiem radošajiem periodiem.
Dziedātājs uzstāsies kopā ar savu ansambli – Matīsu Čudaru, Rūdolfu Macatu, Reini Ozoliņu un Rinaldu Maksimovu.

Biļetes pieejamas šeit: BIĻEŠU PARDĪZE

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Decembrī Latvijas baznīcās un kultūras centros uzstāsies dziedātāja Marija Naumova ar savu Ziemassvētku koncertu Pa īstam.

Koncerti notiks visā Latvijā no 1. līdz 26. decembrim. Ziemassvētku programma Pa īstam ir veltījums mātēm – mammas būtībai uz Zemes, kas ir visa pirmsākums, un milzu mīlestībai, kas ar to saistās.

Biļetes pieejamas šeit: BIĻEŠU PARADĪZE

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Melo-M Mega orķestris Vecgada lielkoncerts – no meditācijas līdz rokam

Čellu trio Melo-M un čellistu Mega orķestris vairāk nekā 50 mūziķu sastāvā 30. decembrī aicina uz tradicionālajiem Vecgada lielkoncertiem Rīgas Kongresu namā, šogad koncertā piedāvājot gan īpašu pasaules pirmatskaņojumu, gan spēcīgu skanējumu pazīstamu rokmūzikas hitu versijās čellu orķestrim. Koncerti Rīgas Kongresu namā notiks 30. decembrī.

Biļetes iespējams iegādāties šeit: BIĻEŠU PARADĪZE

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Pastaiga pa Ziemassvētku tirdziņu

Pa vidu visiem pasākumiem lielisks veids, kā pabūt kopā, būs došanās uz Ziemassvētku tirdziņu Doma laikumā. Tur, kā jau katru gadu būs iespēja, noķert svētku sajūtu.

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Bet pa ceļam uz turieni var sagādāt svētku sajūtu kādam citam, piemēram, apmeklējot Laima labdarības namiņu, kas atrodas Vecrīgā pie Laimas pulksteņa, un tajā ir iespējams piepildīt maznodrošināto ģimeņu bērnu sapņus, izvēloties bērnu, kuram iegādāties Ziemassvētku dāvanu, kura pēc tam tiks viņam nogādāta. Namiņā ir daudz kartiņu, kurās bērni aprakstījuši, ko vēlētos saņemt Ziemassvētkos.

pakākumu kalendārs ligavam
Publicitātes foto

Plašāka informācija šeit: LAIMAS NAMIŅŠ


Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Foto: MĀSA’S PHOTOGRAPHY, PUBLICITĀTES

Citi Raksti