Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KUR MEKLĒJAMS SKAISTUMA UN ENERĢIJAS PAMATS

KUR MEKLĒJAMS SKAISTUMA UN ENERĢIJAS PAMATS

Ikviena no mums vēlas justies skaista, enerģiska un laimīga savā veidolā. Īpaši skaistumkopšanas jautājums aktualizējas, tuvojoties kāzām. Kad kāzu datums jau zināms, laicīgi padomāts par ielūgumiem un to izsūtīšanu un sāc apmeklēt kāzu salonos burvīgākās kleitas meklējumos, mēdz piemeklēt domas par notievēšanu un citām vizuālām pārmaiņām, lai lielajā dienā justos īpaši pārliecināta par sevi.

Visbiežāk skaistumu cenšamies panākt ar grimu, maskējot pumpas vai blāvu sejas ādu, vienlaikus veltot ievērojamas izmaksas sejas ādas uzlabošanai kosmētiķu kabinetos un matu veselības meklējumiem dārgās procedūrās un kosmētiskajos līdzekļos.

Bet vai tu zini, ka to pašu efektu var panākt arī citiem līdzekļiem?


Rīkus tev atklāsim Skaistuma maratonā – 30 dienu izaicinājumā, kas notiks slēgtas Instagram grupas ietvaros. Sāksim 11. jūlijā!

Ar atlaižu kodu LĪGAVĀM saņemsi 10 eiro atlaidi.

Programmu skati šeit: veselibakaprocess.lv/skaistums-energija-izaicinajums/


Skaistuma mīti

Būtībā skaistuma un kosmētikas industrija uzbūvēta uz pārliecības, ka dabiskais skaistums nav nekāds skaistums. Ka viss kaut kā jānoslēpj, jānomaskē un jānotušē.

Patiesi, ja āda nav gluda, tai ir neizteiksmīga krāsa vai nomoka pinnes, bet gribas izskatīties labi, tad kosmētika var būt lielisks tūlītējs glābējs.

skaistums un enerģija maratons

Diemžēl tā var dzīvot gadiem – slēpjoties aiz meikapa. Taču dažkārt arī pati kosmētika var pastiprināt tās pašas ādas problēmas.

Daudzas sievietes uzskata, ka viņām nav ģenētiski paveicies ar ādas tipu, plāniem un neizteiksmīgiem matiem, šķietamo skaistuma trūkumu skaidrojot ar nepietiekamu kosmētikas daudzumu uz sejas.

Šie mīti par iedzimtību un nepaveikšanos laimīgā kārtā ir tikai pārpratumi. Tāpat kā farmācijas, arī kosmētikas industrija lielā mērā balstās uz simptomu jeb diskomforta likvidēšanu.

Skaistums un enerģija kā blakus produkts

Nevēlēšanās ieklausīties savā ķermenī un tā signālos lielā mērā ir galvenā problēma. Ja uz mirkli apstājamies un sajūtam sevi, tad viss var izskatīties ļoti cerīgi.

Jo izrādās, ka gluda un dabīgi skaista ādas krāsa ir sasniedzama, ja vien nedaudz piedomājam pie tā, ko ēdam. Šajā gadījumā nemaz nav runa par lieko svaru. Ir daudz slēptas un lēnas iedarbības produktu, kuru nepanesība var būt par iemeslu ādai, kuru tu vēlies slēpt. Dažkārt tas var prasīt vien dažas nedēļas, lai tiktu pie kārotā izskata. Piemēram, paeksperimentējot ar minimālām eliminācijas jeb alergēnu izslēgšanas dietām.

Ir virkne produktu, kurus vien īslaicīgi izslēdzot no uztura, iegūstam tūlītējas dividendes. Patiesībā uz ādas šie neoptimāla uztura efekti izpaužas kā pēdējie.

Vēl kāda samērā vienkārša tehnika, kas var uzlabot sejas ādu – pašmasāža vai darbošanās ar vakuumbanciņām, kas uzlabos ādas limfātisko sistēmu.

Limfātiskās sistēmas, aknu un žultspūšļa darbības uzlabošana ir liels, atsevišķs temats. Vien jāpiebilst, ka tie būtībā arī ir īstie skaistuma garanti, kuri ietekmē ne tikai izskatu, bet absolūto labsajūtu, enerģiju un dzīvesprieku.

Ja viss iepriekš minētais šķiet par daudz, pamēģini no rītiem izdzert silta ūdens glāzi. Un pamani, kā uzlabojas tava organisma darbība, plūsma un vieglums.

Šādas ilgtermiņa pieejas palīdzēs izkopt un nostiprināt tavu iekšējo labsajūtu un ārējo skaistumu.

skaistums un enerģija maratons

Kad gan vēl ir labākais laiks sākt šādas prakses un skaistuma rituālus, ja ne gatavojoties lielajam dzīves notikumam. Redzēsi, ka šāda pieeja smalku salonu apmeklēšanu padarīs par kaprīzi, nevis vajadzību, bet saņemtos komplimentus – par ikdienas notikumu.

Izvērsti – ar padomiem, pieejām, rīkiem, metodēm un receptēm – vispilnīgākā skaistuma un veselības programmā Latvijā! Tā ir viegli saprotama, ikvienam individuāli ērtā tempā veicama. Bez dārgām procedūrām vai ekskluzīviem produktiem, kuri strādā īsu brīdi vai nestrādā vispār. Tas nenozīmē, ka jāatsakās no kosmētikas, taču ievērojami vairos tavu dabīgo skaistumu un enerģiju.

Agnese: PIRMS / PĒC

30 dienu maratons, kurā tu:

  • uzzināsi, kā vienkārši plānot uzturuskaistumam un enerģijai;
  • atklāsi un neitralizēsi uztura deficītusun sava ķermeņa vājās vietas, kas neļauj pilnībā izpausties tavam skaistumam;
  • apgūsi efektīvas pašmasāžas un skaistumkopšanas prakses, kuras līdz šim bija pieejamas tikai atsevišķām interesentu un biohakeru kopienām un estētiskās medicīnas speciālistiem.

Uzzini vairāk par maratona saturu un programmu šeit: veselibakaprocess.lv/skaistums-energija-izaicinajums/

Reģistrējies ar atlaides kodu ligavam šeit: veselibakaprocess.lv/product/skaistums-un-energija-maratons-2-no-11-julija/

skaistums un enerģija maratons

Citi Raksti