Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ikvienam ir vērtīgi ik pa laikam paņemt nelielu pauzi no visiem sociālajiem tīkliem un novirzīt šo laiku piepildošām nodarbēm. Tas ir īpaši svarīgi, esot attiecībās, kuru stiprums un noturība atkarīga tikai no abu pušu ieguldītā darba. Kvalitatīvi kopā pavadīts laiks noteikti veidos stabilus pamatus attiecībām, tāpēc LĪGAVĀM apkopoja idejas, kā pavadīt laiku ar mīļoto ne tikai romantiski organizētā randiņā, bet arī jebkurā citā šķietami parastā dienā jeb ikdienā.

Sarunājieties

Izklausās pavisam vienkārši, taču mūsu straujajā laikmetā tieši sarunas starp partneriem ir tas, ko visbiežāk aizmirstam. Te mēs nedomājam ikdienišķas un virspusējas tēmas par to, kurš iznesīs atkritumus un vai kāds nopircis pienu. Tieši pretēji, pagatavojiet gardu tēju un iekārtojieties ērtāk uz dīvāna, lai nodotos saturīgām sarunām.

ka pavadit laiku ar miloto bez interneta un socialajiem tikliem
Foto: ALIXANN LOOSLE

Kad tu pēdējo reizi pajautāji, kāda ir bijusi tava vīrieša diena vai pastāstīji par savējo?

Kā viņš jūtas savā darbā vietā? Vai ir apmierināts ar jūsu dzīvesvietu, kaimiņiem, jūsu attiecībām utt.? Tēmu ir daudz, un katram pārim tās būs atšķirīgas atkarībā no aktualitātes. Svarīgākais izrunāt to, kas ir būtisks jums abiem. Šādi iespējams laikus identificēt problēmas, kuras varēsiet atrisināt vēl pirms tās samilzušas. Nav noslēpums, ka tieši sarunu trūkums un niecīgā izpratne par otra vēlmēm un sajūtām ir ļoti biežs attiecību izjukšanas iemesls.

Foto: JULIA TREGUBOVA

Esiet aktīvi

Fiziskas aktivitātes ne tikai stiprina imūnsistēmu un ķermeņa veselību, bet arī attiecības, ja dari to kopā ar partneri. Atstājiet telefonus mājās un dodieties garākā pastaigā, izvediet ārā suni vai izbrauciet ar velosipēdiem. Šīs nodarbes lieliski var apvienot ar sarunām. Lielākai endorfīnu devai varat doties kopīgā skrējienā, pamēģināt pāru jogas pozas vai palīdzēt viens otram kārtīgi izstaipīties. Varat ieviest konkrētas dienas nedēļā, kad sportosiet kopā. Esot aktīvi, ne tikai darīsiet labu veselībai un jūsu attiecībām, bet arī spēsiet viens otru motivēt un atbalstīt, lai pieturētos pie jaunā režīma un mērķiem.

Esiet viens otra lielākais atbalstītājs!

Foto: ALIXANN LOOSLE

Pagatavojiet gardas vakariņas

Lieliska ideja, kā pavadīt saturīgu darba dienas vakaru, ir izaicināt sevi, pagatavojot maltīti, ņemot talkā pavārgrāmatu vai recepšu žurnālu. Šī ir lieliska iespēja darboties kā komandai, sadalot uzdevumus un veicinot savstarpējo sadarbību. Ēšana taču ir viena no lielākajām baudām, tāpēc uzklājiet galdu un nosviniet kopīgi radīto gastronomisko šedevru. Neaizmirstiet arī par desertu.

ka pavadit laiku ar miloto bez interneta un socialajiem tikliem
Foto: JULIA TREGUBOVA

Uzspēlējiet spēli

Kad jūs pēdējo reizi spēlējāt galda spēles? Iespējams, tās tiek izvilktas no plaukta tikai draugu kompānijā, bet kā būtu ar nelielu sacenšanos jūsu starpā? Neatkarīgi no tā vai spēlēsiet kārtis, dambreti vai monopolu, svarīgākais saglabāt veselīgu humora izjūtu. Mierīgākam vakaram izvēlieties kopīgu puzles likšanu, savukārt, ja ir vēlme izkustēties, lieliski noderēs arī aktīvās spēles, kā Saderēsim vai Twister, ko seriālā Sekss un lielpilsēta spēlēja arī Sāra Džesika Pārkere ar nevienu citu kā Bon Džovi.

ka pavadit laiku ar miloto bez interneta un socialajiem tikliem
Foto: ALIXANN LOOSLE

Uzlabojiet dzīves telpu

Arī jaunu pārmaiņu ieviešana mājvietā ir gana iedvesmojoša nodarbe. Tā var būt istabas pārkārtošana vai saorganizēšana, plauktiņa saskrūvēšana, kāds neliels dārza darbiņš vai vienkārši savas vides sakārtošana un mantu šķirošana. Šī var būt jūsu iespēja attīrīt sava mājokļa enerģiju, atbrīvojoties no liekā. Piemēram, izšķiro savas drēbes, sarīkojot savam vīrietim nelielu modes skati. Kopīgi izlemiet, kurus priekšmetus paturēsiet un kuriem meklēsiet jaunas mājas. Lietas, kuras jums vairs nekalpo, izsūc labo enerģiju no dzīves telpas, kas nozīmē, ka pozitīvās vibrācijas tiek bloķētas.

ka pavadit laiku ar miloto bez interneta un socialajiem tikliem
Foto: JULIA TREGUBOVA

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: JULIA TREGUBOVA, ALIXANN LOOSLE


Lasi arī: IEMĪLĒTIES SAVĀ PARTNERĪ NO JAUNA

Citi Raksti