Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

JŪTIES VISSKAISTĀKĀ SAVĀ KĀZU DIENĀ

JŪTIES VISSKAISTĀKĀ SAVĀ KĀZU DIENĀ

Pat tad, ja kāzas paredzētas vien vasarā un šķiet, ka līdz tām vēl daudz laika, gatavoties jāsāk jau laikus. Ar gatavošanos nedomājot tikai praktiskos kāzu plānošanas procesus, bet arī pašai sevi. Katra līgava taču savā kāzu dienā vēlas ne tikai būt, bet arī justies, kā visskaistākā sieviete pasaulē, bet kā to panākt?

Sabalansēts dzīves ritms

Kāzu dienu jāsāk baudīt jau no saderināšanās brīža – jāizbauda ne tikai pati diena, bet viss gatavošanās laiks un katra diena ceļā uz to.

Daudzas līgavas šo laiku tā arī dēvē – par ceļojumu. Līgavas visā pasaulē, daloties savā pieredzē, iesaka īpašu uzmanību pievērst vairākiem aspektiem, tai skaitā, veselīgam uzturam un labam miegam – diviem priekšnoteikumiem, kas jāievēro ikvienai līgavai.

Pie tam tas jādara ne vien nedēļu pirms kāzām, bet vislabāk sākt šos principus savā ikdienā, ievērot jau tagad. Līgavas atzīst – āda mirdzēs vairāk, mati būs spēcīgāki un kopējā ķermeņa pašsajūta būs lieliska.

Saprast, kas tev ļauj justies visskaistākajai

Nevajag dzīties pakaļ modes tendencēm tikai tādēļ, ka kāds tā ir teicis. Līgavai savā kāzu dienā jāģērbjas un jāizskatās tieši tā, kā viņa jūtas vislabāk. “Savu kāzu kleitu atradu Lietuvā, un tā ir tieši tāda, kādu to vēlējos – grezna, ar kristāliem un izšuvumiem.

Savu tēlu kā līgavai vēlējos pēc iespējas brīvāku, un tas, manuprāt, ir ļoti svarīgi – lai līgava justos skaista un droša par sevi.

Es skaista jūtos ar izlaistiem matiem, un tieši tādu matu sakārtojumu izvēlējos arī savai kāzu dienai. Domāju, ka līgavai kāzu dienā ir tikai viens uzdevums – justies atbrīvotai un domāt tikai par pašu skaisto notikumu, nevis uztraukties, lai kaut kas kaut kur nespiestu,” pieredzē dalās dziedātāja Natālija Tumševica-Ērgle, kas pērnā gada rudenī kļuva par sievu Latvijā zināmā kardiologa Andreja Ērgļa dēlam Kristapam.

Neko neatlikt uz pēdējo brīdi

Aizvien vairāk līgavas izvēlas izskatīties skaisti ne tikai kāzu dienā, bet izmēģināt vēlamo grimu un matu sakārtojumu jau pirms kāzām, lai redzētu, kā tas izskatīsies un saskaņosies ar kleitu.

Līgavas iesaka izmēģināt visu līdz sīkākajai detaļai, tai skaitā, pat lūpukrāsas toni, lai galu galā nesanāk tā, ka izsapņotais dūmakainais grims un koši sarkanās lūpas pavisam nepiestāv kopējam līgavas tēlam un sajūtai. Arī Natālija iesaka citām līgavām savām kāzām gatavoties laicīgi.

“Es pavisam noteikti iesaku līgavām gan pielaikot kleitu, gan veikt izmēģinājuma grimu un frizūru jau pirms kāzu dienas.

Vārdu sakot, viss ir jāsagatavo tā, lai kāzu dienā atliktu tikai izbaudīt, jo nereti gadās tā, ka līgava savā kāzu dienā ir tik satraukta, ka pēc kāzām atzīst, ka neatceras, kā viss notika un šo skaisto notikumu nespēja izbaudīt. Tāpat esmu par to, ka mēs drīkstam jautāt pēc palīdzības savām draudzenēm un tuvākajiem cilvēkiem – manuprāt, katrai draudzenei tas ir gods palīdzēt kāzu dienā,” pārliecināta Natālija.

Sagatavoties emocionāli

Viena lieta ir sagatavoties kāzu dienai praktiski, bet pavisam cita – sagatavoties tai emocionāli, kas ir tikpat nozīmīgi, ja ne vēl svarīgāk, kā gatavoties praktiski. Ja līgava būs laimīga, jutīsies mierīgi, komfortabli un saskaņā pati ar sevi, tad arī viņa būs visskaistākā. Tikpat banāli, cik patiesi.

“Visa mūsu kāzu diena bija skaistiem brīžiem pilna, bet viens no īpašākajiem bija mirklis, kad visi viesi gaida, līgavainis stāv pie altāra un es eju kopā ar tēvu, kas mani atdod līgavaiņa rokās.

Tas ir sirsnīgs moments, ko vēlu piedzīvot ikvienai līgavai. Tomēr kāzas ir tikai viens posms šajā skaistajā ceļojumā, ko sauc par laulību. Tas ir arī kopīgs darbs, jo ģimene nenozīmē tikai pasakai cienīgus motīvus. Tikai un vienīgi caur mīlestību mēs spējam saglabāt savas attiecības un saprast viens otru. Iesaku gan savā kāzu dienā, gan pēc tam visas laulības garumā nereti apskatīties uz visu notiekošo kā trešajai personai no malas – tikai ar sapratni mēs varam redzēt tālāk un vairāk,” tā Natālija.

FOTO: EINĀRS FREIMANISEMĪLIJA BOGDĀNOVAILZE OSE, PAVELS ANKS, REINIS MELIORANSKIS, SASCH.ME
Citi Raksti