Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzas dzimtsarakstu nodaļā bieži izvēlas pāri, kuri laulības reģistrāciju vēlas veikt samērā ātri, vienkārši un privāti vai šaurā viesu lokā.

Lai gan šīm ceremonijām ir oficiāla noskaņa, arī kāzas dzimtsarakstu nodaļā var padarīt personiskas un īpašas.

Kāzu ceremonija dzimtsarakstu nodaļā

Kāzās dzimtsarakstu nodaļā galvenā uzmanība tiek pievērsta laulības juridiskajiem aspektiem, tajās pāris viens otram sniedz mīlestības solījumu un saņem laulības apliecību. Atšķirībā no tradicionālām kāzām, šādai oficiālai ceremonijai ir nepieciešama pavisam minimāla plānošana - laikus ir jāiesniedz iesniegums un jāierodas uz oficiālo ceremoniju kopā ar lieciniekiem. Turklāt šādas kāzas ir arī ievērojami lētākas, jo nav jāiekārto un jādekorē ceremonijas vieta, jāpiesaista ceremonijas vadītājs un jāsedz citi izdevumi.

Neskatoties un šādas kāzu ceremonijas priekšrocībām, pāri tomēr mēdz rīkot izbraukuma ceremoniju īpaši izvēlētā vietā vai papildus dot viens otram mīlestības solījumu simboliskā ceremonijā, jo oficiālā laulību reģistrācija notiek standartizētā formātā. Tomēr ar dažiem personiskiem pieskārieniem jūs varat padarīt kāzas dzimtsarakstu nodaļā īpašas un unikālas.

Vieta: OGRES DZIMTSARAKSTU NODAĻA

Papildiniet kāzas dzimtsarakstu nodaļā ar personiskām detaļām

Kāzu diena ir tikai par jums diviem vien un, pat ja esat izvēlējušies vienkāršas kāzas dzimtsarakstu nodaļā, neaizmirstiet par savu individualitāti. Piedāvājam idejas, kā šo dienu padarīt īpašu.

 • Apmainieties ar personiskiem mīlestības apliecinājumiem un solījumiem - arī tad, ja nevarat izmainīt oficiālās ceremonijas tekstu, varat ar tiem apmainīties privāti, divvientulībā.
 • Izvēlieties kāzu tērpus, kas jums abiem liek justies īpaši un svinīgi - tā var būt gan tradicionālā baltā kāzu kleita un smokings, gan mūsdienīgi un oriģināli svētku tērpi.
 • Apmainieties gredzeniem, kam piemīt sentimentāla vērtība - pasūtiet gredzenus pēc īpaši jums veidota dizaina vai iegravējiet tajos īpašus simbolus, tādējādi par kāzu dienu jums atgādinās īpaši pārdomātie gredzeni.

Foto: ALLI WOODS
 • Ielūdziet nelielu skaitu viesu, lai intīmā un patīkamā gaisotnē pavadītu ceremoniju. Aiciniet savu tuvāko ģimeni un draugus būt par lieciniekiem jūsu īpašajai dienai.
 • Pēc oficiālās laulības reģistrācijas sarīkojiet nelielas svinības - tās varbūt gan vakariņas restorānā, gan svētku pikniks parkā. Tā būs iespēja dalīties savās emocijās ar viesiem.
 • Kāzu dienā iekļaujiet kultūras vai ģimenes tradīcijas, kas jums ir nozīmīgas, pat ja tas ir tikai vienkāršs simbolisks žests.
 • Izveidojiet savu iecienītāko dziesmu sarakstu, ko atskaņot pirms un pēc ceremonijas. Tas raisīs patīkamas emocijas un noskaņos jūs īpašajai dienai.

Sarīkojiet kāzu fotosesiju

Profesionāla fotogrāfa nolīgšana, lai iemūžinātu jūsu pirmos mirkļus oficiālā laulības dzīvē, piešķirs dienai īpašu nozīmi. Fotogrāfs parūpēsies par to, lai jūsu emocijas, dienas noskaņa un detaļas tiktu skaisti iemūžinātas.

Ir svarīgi izvēlēties tādu jaunlaulāto fotosesijas vietu, kas jums raisa patīkamas emocijas un kurā izdosies satriecošas fotogrāfijas. Varat izvēlēties vietu, ar kuru jums saistās kādas personiskas atmiņas vai kurā risinājusies kāda jūsu mīlas stāsta nodaļa. Tā var būt arī vieta ar unikālu un īpašu estētiku, piemēram, iespaidīga arhitektūra, krāšņi interjeri vai pasakaina dabas ainava.

Padomājiet arī par personalizētiem fotosesijas rekvizītiem - priekšmetiem ar sentimentālu vērtību vai jautriem aksesuāriem. Fotosesiju var apvienot arī ar kādu aktivitāti - esot darbībā, izdosies dabiskas un autentiskas fotogrāfijas.

Neaizmirstiet par ziediem

Skaista kāzu floristika padarīs arī kāzas dzimtsarakstu nodaļām elegantas un krāšņas. Piedāvājam veidus, kā izmantot ziedus, lai radītu svētku noskaņu arī mazās un oficiālās kāzās.

 • Sāciet ar pamatlietām - līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi. Izvēlieties savus mīļākus ziedus, paturot prātā sezonalitāti un kopējo stilistiku, kurā vēlaties ieturēt visus kāzu dienas aksesuārus.
 • Skaistas ziedu dekorācijas var papildināt arī svētku pikniku vai vakariņas restorānā. Sazinieties ar restorāna menedžeri, lai noskaidrotu, vai varat paņemt līdzi ziedus, lai piešķirtu īpašu noskaņu svinīgajām vakariņām.

 • Neatsakieties no kāzu tortes un izrotājiet to ar svaigiem ziediem, kas saskan ar līgavas pušķi un citiem rotājumiem. Arī tad, ja nerīkojat svinības, kāzu torti var pasniegt uzreiz pēc ceremonijas.
 • Izrotājiet auto, ar kuru dosieties uz ceremoniju un jaunlaulāto fotosesiju. Pārbraucieni dekorētā auto liks jums justies īpaši svinīgi.

Skaista floristika var uzlabot jūsu kāzu dienas noskaņu arī tad, ja nav ieplānotas svinības īpaši dekorētās telpās. Tā vietā, rūpīgi plānojot nelielus ziedu akcentus, jūs varat radīt atmosfēru, kas ir vizuāli baudāma un kas rada papildus svētku sajūtu.

Pavadiet laiku kopā ar laulību lieciniekiem

Pēc kāzu ceremonijas kopā ar laulību lieciniekiem varat iesaistīties dažādās aktivitātēs, lai atzīmētu un padarītu jūsu kāzu dienu neaizmirstamu. Kopā ar lieciniekiem uzsauciet svinīgu tostu ar šampanieti vai savu iecienītāko dzērienu. Improvizētām un intīmām kāzu svinībām kopīgi ieturiet maltīti vietējā restorānā. Neaizmirstiet par kāzu torti, tostiem un dejām.

Ja tuvumā ir kāda vieta, kas ir īpaši nozīmīga jums, apsveriet iespēju to apmeklēt kopā ar lieciniekiem, lai uzņemtu fotogrāfijas un pakavētos sentimentālās noskaņās. Noskaidrojiet, vai kāzu dienā notiek kādi vietējie pasākumi vai festivāli. Tas var būt unikāls veids, kā nosvinēt laulības reģistrāciju. Atcerieties, ka jūsu kāzu diena ir jūsu mīlestības svinēšana, un šīs aktivitātes var palīdzēt radīt unikālas atmiņas.

Kāzu diena absolūtā divvientulībā

Sākot ar 2024. gada 1. jūliju pāriem būs iespēja Dzimtsarakstu nodaļā noslēgt laulību bez liecinieku klātbūtnes. Tas nozīmē, ka varēsiet visu kāzu dienu plānot balstoties tikai un vienīgi uz savām vēlmēm vai arī rīkoties pilnīgi spontāni.

Iespējams, ir pāri, kuri vēlētos salaulāties un atlikušo dienu pavadīt divvientulībā, taču, tā kā līdz šim bija jāpieaicina liecinieki, pāri arī viņus iesaista turpmākajā dienas gaitā. Taču, sākot no šīs vasaras tas vairs nebūs jādara.

Šī jaunā iespēja salaulāties divatā atvieglo arī kāzu plānošanu tādā gadījumā, ja vēlaties salaulāties vienā dienā, bet svinības rīkot citā dienā vai pēc ilgāka laika posma. Ja tomēr ir vēlme uz laulību ceremoniju pieaicināt lieciniekus, to joprojām var darīt.

Par to, kā plānot kāzu dienu, ja to plānojat pavadīt divatā, vairāk lasi šeit.

Foto: MEGAN KELLY PHOTOGRAPHY

Izlaidiet ballīti un dodieties medusmēnesī

Medusmēnesis uzreiz pēc laulību ceremonijas - tas ir izcils scenārijs! Jūs būsiet laimīgi un starojoši, šī unikālā enerģija piešķirs jūsu medusmēnesim īpašu burvību. Varēsiet pirmos laulības dzīves mirkļus aizvadīt netraucēti un kopā, ļaujoties mīlestības eiforijai. Baudiet viens otra kompāniju un paildziniet kāzu dienas sajūtas, turpinot svinības skaistā un eksotiskā vietā pēc savas izvēles.

Foto: TAYLOR DEWEY

Apsveriet iespēju nolīgt kāzu plānotāju

Tas, vai jums ir nepieciešams kāzu plānotājs kāzām dzimtsarakstu nodaļā, ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un iecerētā pasākuma scenārija. Ja plānojat vienkāršu un minimālistisku ceremoniju, kurā piedalīsies tikai daži viesi, jums, iespējams, nebūs nepieciešams kāzu plānotājs. Bet, ja plānojat rīkot svinības pēc ceremonijas, kāzu plānotājs var palīdzēt izplānot detaļas un radīt patiesu svētku sajūtu. Neatkarīgi no kāzu lieluma, apsveriet, cik daudz laika un pūļu vēlaties ieguldīt plānošanas procesā. Kāzu plānotājs var palīdzēt mazināt stresu un racionalizēt plānošanu arī nelielām kāzām.

Kāzu plānotāji ir nozares eksperti un viņiem ir pieredze, plānojot dažādas kāzas, tostarp kāzas dzimtsarakstu nodaļā. Kāzu plānotājs var palīdzēt ar personalizētām detaļām un ar dažādām pārdomātām niansēm panākt, ka dienu pavada īpaša un romantiska noskaņa. Kāzu plānotāji pievērš lielu uzmanību detaļām, un viņi var nodrošināt, ka pat vissmalkākās kāzu nianses tiek rūpīgi plānotas un izpildītas.

Kāzas dzimtsarakstu nodaļā - arī tām piemīt savs šarms

Izbaudiet vienkāršību, ko sniedz kāzas dzimtsarakstu nodaļā. Atcerieties, ka runa nav par kāzu lielumu vai varenību, bet gan par jūsu mīlestības dziļumu un kopīgo mirkļu nozīmi. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties intīmu atmosfēru vai ceremoniju ar tuvākajiem radiem un draugiem, jūsu kāzas dzimtsarakstu nodaļā var pārtapt par neaizmirstamu, jēgpilnu un skaisti personisku pieredzi.

Visas Latvijas Dzimtsarakstu nodaļas

Rīga

Rīgas pilsētas Dzimtsarakstu nodaļa

Aglonas iela 4B, Latgales priekšpilsēta, Rīga. Tālrunis: +371 67181261

Rīgas pilsētas Pārdaugavas Dzimtsarakstu nodaļa

Dzirciema iela 28, Kurzemes rajons, Rīga. Tālrunis: +371 67181320

Rīgas pilsētas Ziemeļu Dzimtsarakstu nodaļa

Rūpniecības iela 21, Ziemeļu rajons, Rīga. Tālrunis: +371 67026670

Rīgas pilsētas Vidzemes Dzimtsarakstu nodaļa

Zemgaļu iela 1, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga. Tālrunis: +371 67181315

Daugavpils

Daugavpils valstspilsētas Dzimtsarakstu nodaļa

Raiņa iela 27, Daugavpils. Tālrunis: +371 27031199

Liepāja

Liepājas valstspilsētas Dzimtsarakstu nodaļa

Lielā iela 1A, Liepāja. Tālrunis: +371 63426350

Jelgava

Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa

Lielā iela 15, Jelgavā. Tālruņi: +371 63080522; +371 63023733

Jūrmala

Jūrmalas valstspilsētas Dzimtsarakstu nodaļa

Paula Stradiņa iela 6, Jūrmala. Tālrunis: +371 67752332

Ventspils

Ventspils valstspilsētas Dzimtsarakstu nodaļa

Raiņa iela 10, Ventspils. Tālrunis: +371 63601244

Rēzekne

Rēzeknes valstspilsētas Dzimtsarakstu nodaļa

Pils iela 4, Rēzekne. Tālrunis: +371 64625577

Aizkraukle

Aizkraukles novada Dzimtsarakstu nodaļa

Spīdolas iela 2, Aizkraukle. Tālrunis: +371 65122275

Aizpute

Dienvidkurzemes novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Aizputē

Atmodas iela 22, Aizpute. Tālrunis: +371 23116920

Aknīste

Jēkabpils novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Aknīstē

Skolas iela 7, Aknīste, Jēkabpils novads. Tālrunis: +371 65237757

Alūksne

Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļa

Dārza iela 11, Alūksne. Tālrunis: +371 64322809

Ape

Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļas apmeklētāju pieņemšanas vieta Apē

Stacijas iela 2, Ape, Smiltenes novads. Tālruņi: +371 64307220; +371 26180350

Auce

Dobeles novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Aucē

Jelgavas iela 1, Auce. Tālruņi: +371 63745159; +371 26609143

Ādaži

Ādažu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Gaujas iela 33A, Ādaži, 3.stāvs (ieeja no Ādažu novada pašvaldības puses), 324. kabinets. Tālrunis: +371 25750644

Balvi

Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Sporta iela 1, Balvi. Tālrunis: +371 64507147

Bauska

Bauskas novada dzimtsarakstu nodaļa

Rātslaukums 1, Bauska. Tālrunis: +371 63924589

Carnikava

Ādažu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Carnikavā

Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads. Tālrunis: +371 26662567

Cēsis

Cēsu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Palasta iela 11, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101. Tālrunis: 64122555; 64120282

Dagda

Krāslavas novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Dagdā

Skolas iela 6, Dagda. Tālrunis: +371 65681435

Dobele

Dobeles novada Dzimtsarakstu nodaļa

Edgara Francmaņa iela 6, Dobele. Tālruņi: +371 63722122; +371 26519538

Dundaga

Talsu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Dundagā.

Pils iela 5-1, Dundaga, Dundagas pagasts, Talsu novads. Tālrunis: +371 29149134

Garkalne

Ropažu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Garkalnes pagastā

Garkalnes pagasts, Brīvības gatve 455, Rīga. Tālrunis: +371 67800937

Grobiņa

Dienvidkurzemes novada Dzimtsarakstu nodaļa

Lielā iela 76, Grobiņa. Tālrunis: +371 26423443

Gulbene

Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļa

O. Kalpaka iela 60A, Gulbene, Gulbenes pilsēta, Gulbenes novads. Tālrunis: +371 64473254

Iecava

Bauskas novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Iecavā

Skolas iela 4, Iecava. Tālrunis: +371 63941773

Ilūkste

Augšdaugavas novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Ilūkstē

Brīvības ielā 7, Ilūkstē, 10. kabinets.

Jaunpils

Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Jaunpilī

“Ērģelnieki”, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Tukuma novads. Tālruņi: +371 63180958; +371 29199878

Jelgava

Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Lielā iela 15, Jelgavā. Tālruņi: +371 63080522; +371 63023733

Jēkabpils

Jēkabpils novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta

Brīvības iela 120, Jēkabpils. Tālrunis: +371 65233322

Kandava

Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Kandavā

Dārza iela 6, Kandava. Tālrunis: +371 25584420

Kārsava

Ludzas novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Kārsavā

Vienības 53, Kārsava, Ludzas novads. Tālrunis: +371 29325011

Kocēni

Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Kocēnos

Alejas iela 8, Kocēni. Tālrunis: +371 27891671

Krāslava

Krāslavas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Brīvības iela 13, Krāslava, Krāslavas novads. Tālrunis: +371 65624185

Krimulda

Krimuldas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Emiļa Melngaiļa iela 2, Lēdurga, Krimuldas novads. Tālruņi: +371 64064468; +371 64023080

Kuldīga

Kuldīgas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Baznīcas ielā 1, Kuldīga. Tālruņi: +371 63323845; +371 27020765

Ķegums

Ķeguma novada Dzimtsarakstu nodaļa

Lāčplēša iela 1, Ķegums. Talruņi: +371 65055438; +371 26148593

Ķekava

Ķekavas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Uzvaras prospekts 1A, Baloži, Baložu pilsēta, Ķekavas novads. Tālrunis: +371 29447270

Lielvārde

Lielvārdes novada Dzimtsarakstu nodaļa

Raiņa ielā 11A, Lielvārde. Tālrunis: +371 65054700

Limbaži

Limbažu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Limbažos, Rīgas ielā 16, kab.315. Tālrunis: +371 64070750, +371 28612532, +371 64071979

Līvāni

Līvānu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Rīgas iela 77, Līvāni. Tālrunis: +371 65307265

Ludza

Ludzas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Raiņa iela 16, Ludza. Tālrunis: +371 65707418

Madona

Madonas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Raiņa iela 12, Madona. Tālrunis: +371 64860073

Mazsalaca

Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Mazsalacā

Pērnavas iela 4, Mazsalaca. Tālrunis: +371 64207846

Mālpils

Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Mālpilī

Nākotnes iela 1, Mālpils. Tālrunis: +371 62203487

Mārupe

Mārupes novada Dzimtsarakstu nodaļa

Daugavas iela 29, 2. stāvs, Mārupe. Tālrunis: +371 67149878

Ogre

Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļa

Brīvības iela 35, Ogre, Ogres novads. Tālrunis: +371 65023466

Olaine

Olaines novada Dzimtsarakstu nodaļa

Zemgales iela 33, Olaine, 1.st., 106.kab. Tālrunis: +371 26174613

Preiļi

Preiļu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Raiņa bulvāris 24, Preiļi, Preiļu novads. Tālrunis: +371 65322692

Priekule

Dienvidkurzemes novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Priekulē

Saules iela 1, Priekule. Tālrunis: +371 25677751

Priekuļi

Cēsu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Priekuļos

Raiņa iela 8, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Cēsu novads

Rauna

Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Raunā

Vidzemes iela 2, Rauna, Raunas pagasts, Smiltenes novads. Tālruņi: +371 64707572; +371 29534547

Rēzekne

Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļa

Rēzeknes novada pašvaldības ēkā, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, 1. stāvā, 13. kabinetā. Tālrunis: +371 64607178

Roja

Talsu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Rojā

Zvejnieku iela 3, Roja, Rojas pagasts, Talsu novads. Tālrunis: +371 28230035

Ropaži

Ropažu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Ropažu pagastā

Rīgas iela 13, Ropažu pagasts, Ropažu novads. Tālrunis: +371 67918522

Rucava

Dienvidkurzemes novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Rucavā

"Pagastmāja", Rucava, Rucavas pag.

Rundāle

Bauskas novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Rundālē

Rundāles apvienības pārvalde. Tālruņi: +371 63962242, +371 26597960

Rūjiena

Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Rūjienā

Raiņa iela 3, Rūjiena. Tālrunis: +371 64263149

Salacgrīva

Limbažu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Salacgrīvā

Smilšu iela 9, Salacgrīva, kab.107. Tālrunis: +371 64071979

Salaspils

Salaspils novada Dzimtsarakstu nodaļa

Līvzemes iela 8, 210.kabinets, Salaspils. Tālrunis: +371 26367582

Saldus

Saldus novada Dzimtsarakstu nodaļa

Avotu iela 12, Saldus, Saldus pilsēta, Saldus novads. Tālrunis: +371 63807951

Saulkrasti

Saulkrastu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Raiņa 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads. Tālrunis: +371 66956448

Sigulda

Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Pils iela 16, Sigulda. Tālrunis: +371 66912901

Skrunda

Kuldīgas novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Skrundā

Raiņa iela 11, Skrunda. Tālrunis: +371 25484297

Smiltene

Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļa

Dārza Iela 3, Smiltene, Smiltenes pilsēta, Smiltenes novads. Tālrunis: +371 64707572

Strenči

Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Strenčos

Rīgas iela 7, Strenči. Tālrunis: +371 64715620

Talsi

Talsu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Lielā iela 25, Talsi, Talsu pilsēta, Talsu novads. Tālrunis: +371 63232333

Tukums

Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļa

Brīvības Laukums 10, Tukums, Tukuma pilsēta, Tukuma novads. Tālruņi: +371 63122525; +371 26600643

Ulbroka

Ropažu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Institūta iela 3, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130. Tālrunis: +371 67910564

Valka

Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļa

Beverīnas iela 3, Valka, Valkas pilsēta, Valkas novads, LV-4701. Tālrunis: +371 64781556

Valmiera

Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļa

Cēsu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Tālrunis: +371 25620055

Vangaži

Ropažu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Vangažos

Meža ielā 1, Vangaži, Ropažu novads. Tālrunis: +371 67918522

Varakļāni

Varakļānu novada Dzimtsarakstu nodaļa

Rīgas iela 13, Varakļāni, Varakļāni pilsēta, Varakļānu novads, LV-4838. Tālrunis: +371 64860843

Vecpiebalga

Cēsu novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Vecpiebalgā

Alauksta iela 4, Vecpiebalga, Vecpiebalgas pagasts, Cēsu novads

Vecumnieki

Bauskas novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Vecumniekos

Rātslaukums 1, Bauska, Bauskas novads, LV-3901. Tālrunis: +371 63924589

Ventspils

Ventspils novada Dzimtsarakstu nodaļa

Skolas ielā 4, Ventspilī. Tālrunis: +371 63629490

Viesīte

Jēkabpils novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Viesītē

Brīvības iela 120, Jēkabpils, Jēkabpils novads. Tālrunis: +371 65233322

Viļāni

Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļas pieņemšanas vieta Viļānos

Kultūras laukums 1A, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650. Tālrunis: +371 64662089

Raksta autore: Renāte Berga

Foto: MEGAN KELLY PHOTOGRAPHY, ALLI WOODS

Citi Raksti