Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Pamodini savu iekšējo seksualitāti un sievišķo spēku!

Pamodini savu iekšējo seksualitāti un sievišķo spēku!

Lēniem soļiem beidzot ir atnācis pavasaris, mostas daba un, tāpat kā ziedi, sāk plaukt arī mūsu sievišķība un jutekliskums. No ziemas miega mostas arī seksualitāte - lai arī tabu tēma, par ko skaļi nerunā, tomēr absolūti vajadzīga, aktuāla un normāla “parādība” jebkuram. Jā, reizēm šis maigums, vieglums un rotaļīgums nemostas ar pirmo modinātāju... Taču to var atrast un pamodināt neviens cits, kā mēs pašas, apzinoties savu iekšējo pasauli, seksuālo enerģiju un atļaujot patiesi intīmu tuvību ar sevi.
Izpratne par to, kas ir seksualitāte, seksuālā inteliģence, sevis apzināšanās, joprojām daudziem ir neskaidra, jo šī tēma ir ļoti plaša un sarežģīta.

Kamēr vieni seksualitāti pielīdzina vulgārai un nosodāmai uzvedībai, citi, iepazīstot sevi un savas sajūtas, sāk apzināties to neizmērojamo spēku, kas mīt mūsos pašos.

pamodini-savu-ieksejo-seksualitati-un-sievisko-speku
Foto: OHH.GINGER

Vīriešu racionālais VS sieviešu rotaļīgais

Vīrišķā un sievišķā seksualitāte ir ļoti atšķirīga, tomēr jau no mazotnes sievietēm māca tiekties pēc sasniegumiem, racionālas struktūras, sacensības un rezultātiem. Lai arī sabiedrībā tiek aktualizēta dzimumu vienlīdzība, sieviešu spēks un nebeidzamā cīņa ar vīriešiem par varu, jāatzīst, ka, ja sieviete, pārnākot mājās no darba, ir nevis iedvesmota, bet gan iztukšota un izdegusi, tad viņa ir iegājusi šajā vīrišķās enerģijas laukā. Un tā tam nebūtu jābūt. Ja sieviete nejūtas spēka un enerģijas pilna, ziedoša, dzirkstoša, viņa nejūtas arī sievišķīga, seksuāla un motivēta intimitātei vai tuvībai ar savu partneri.

Sievietēm, atšķirībā no vīriešiem, seksualitāte ir dāvana, kas iedota jau no dzimšanas. Laika gaitā (skolā, darbā, ģimenē) šī seksualitāte tiek ierobežota sabiedrības standartu dēļ. Vīriešiem ir jātrenē loģiskā puse - stratēģijas, racionalitāte, sasniegumi - tā viņi aug un attīstās, taču, ja sieviete piekopj šos principus, bieži vien viņai zūd enerģija, maigums un viņas emocionālais trauks tiek izsmelts.

pamodini-savu-ieksejo-seksualitati-un-sievisko-speku

Kā atmodināt savu sievišķību un iedegt seksuālo dzirksti?

  • Esi kontaktā ar savu ķermeni - dejo, apskauj sevi, ieej siltā vannā, meditē, izķemmē matus... Dari to, kas tev liek justies sievišķīgai, skaistai un enerģiskai.
  • Jūties labi pati ar sevi - iemīli sevi no matu galiņiem līdz papēžiem, vēro, kas tevi uzlādē, iepazīsti sevi un apzinies, ka tu esi tā vērta. Izslēdz savu iekšējo kritiķi un velti sev jaukus vārdus un pozitīvas domas.
  • Izproti sevi - pajautā sev, kā tu jūties un ko tu vēlies. Tu jūties nogurusi un vēlies pagulēt? Paguli! Tu jūties izsalkusi un vēlies paēst? Paēd! Tu jūties enerģijas pilna un vēlies dejot? Dejo!
  • Parūpējies par sevi - apstājies un atvelc elpu! Esi šeit un tagad, vērojot katru savu sajūtu un elpas vilcienu. Pirms mēģini darīt laimīgus citus, sākumā parūpējies par sevi.

Var saprast, ka mums katrai ir savi ikdienas pienākumi, bērni, milzu atbildība par padarīto un nepadarīto, taču šajā nebeidzamajā vāveres ritenī atslēga uz iekšējo mieru un spēku ir balansā.

pamodini-savu-ieksejo-seksualitati-un-sievisko-speku
Foto: OHH.GINGER

Es dzirdēju ideālu piemēru no kādas lieliskas sievietes - ja tavs telefons ir pilnībā izlādējies līdz 0 procentiem, un tu uzliec to lādēties, tam nepieciešams laiciņš, lai vispār ieslēgtos. Taču, ja tu jau pie 20 procentiem piefiksē, ka jāatrod lādētājs un jāuzlādē telefons, tas sasniegs 100 procentus pavisam ātri. Tāpat arī mēs, sievietes, nevaram justies enerģiskas, piepildītas un laimīgas brīdī, kad mūsu baterija ir nokritusies līdz nullei. Ir svarīgi noķert šos 20 procentus un atrast veidu, kā sevi uzlādēt, atrodot ceļu uz savu dabisko sievišķo enerģiju.

Atceries, tev nav vienmēr jābūt augstpapēžu kurpēs, īsos svārkos un ar sarkanām lūpām, lai justos pievilcīga un izstarotu sievišķīgumu un seksualitāti. Tā ir enerģija, kas sākas ar iekšējo pārliecību, radošumu, rotaļīgumu un sevis apzināšanos. Mirdzot iekšēji, tu mirdzēsi arī ārēji!

pamodini-savu-ieksejo-seksualitati-un-sievisko-speku
Foto: OHH.GINGER

Raksta autore: LIENE URESINA

Foto: OHH.GINGER


Lasi arī: MAGNĒTS TEVĪ. SIEVIETES PIEVILCĪBAS SPĒKS

Citi Raksti