Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Bērniņa gaidības ir īpaši skaists laiks, ko izbaudīt kā unikālu pieredzi. Ja līgava ir grūtniece, rodas specifiskāki kāzu plānošanas jautājumi. Kādas kāzu kleitas grūtniecēm izvēlēties? Ko ir vērts zināt, ja precas grūtniecības pēdējā mēnesī?

Apkopojam ieteikumus lieliskām kāzām, ja esat nolēmuši laulāties laikā, kad gaidāt mazuli.

Kāzu kleitas grūtniecēm

Kāzu kleitas izvēle ir viena no aizraujošākajām un gaidītākajām nodarbēm kāzu organizēšanas laikā. Lai kāzu kleita būtu ideālā saskaņā ar tavu grūtnieces punci un pašsajūtu, svarīgi, ja zināsi šo:

  • izvēloties kleitu, kuru vilksi kādā no pēdējiem grūtniecības mēnešiem, nebaidies no lielākiem izmēriem. Tieši pēdējā trimestra mēnešos puncis briest ļoti strauji un tas, kas tev der septītajā mēnesī, devītajā vairs pilnīgi noteikti nederēs, ja vien tas nav brīva piegriezuma tērps. Tā kā ķermeņa izmaiņas ir tik straujas, ieteicams kleitu iegādāties mēnesi pirms kāzām;
  • kleitas vizuālā estētika ir svarīga katrai līgavai. Tomēr līgavai grūtniecei būtiskāks nekā jebkad ir kleitas ērtums - raugies, lai audums ir tīkams ādai, tajā nesvīst, vari kleitā ērti apsēsties un tā nepiņķerējas. šoreiz līdz zemei krītoša kleita ar garu asti nebūs piemērotākā;
  • ja esi praktiski noskaņota un vēlies kāzu tērpu izmantot arī pēcāk, vari pasūtīt pie šuvēja vai kāzu kleitu dizainera transformējamu tērpu vai arī izmantot kleitas audumu, piemēram, mazuļa kristību tērpam;
  • kāzu apaviem jābūt ērtiem. šoreiz vari droši dot priekšroku stabilam un ērtam papēdim un kurpēm, kurās kājas jutīsies labi arī tad, ja nedaudz piepamps.
Foto: NICOLE KIRSHNER

Kāzu organizatora piesaiste

Kāzu organizēšana jebkurā gadījumā ir ne vien aizraujoši priecīgs, bet arī satraucošs process, kas var radīt stresu. Darāmā ir vairāk, nekā pirmajā mirklī varētu šķist. Vispārzināms, ka stress grūtniecei ir nevēlams, jo mammas emocijas - tā ir bērniņa labsajūta. Mazulis ar māmiņu ir kā viens vesels, bērniņš izjūt mammas satraukumu. Vai tev satraukums ir vajadzīgs? Piesaistot profesionālu kāzu organizatoru, varēsi vairāk laika veltīt gaidību baudīšanai, atpūsties un nepārstrādāties. Turklāt profesionāļa rokas ir drošas rokas.

Meklē savu kāzu rīkotāju šeit: KĀZU AĢENTŪRAS UN KĀZU RĪKOTĀJI

kāzas gaidībās jeb stāvoklī, gaidot bērniņu
Foto: NICOLE KIRSHNER

Grūtnieces pašsajūta kāzās

Grūtniecības mēdz būt dažādas - kāda gaidībās esoša sieviete jūtas dzirkstoši enerģiska un līdz ar to nejutīs arī šķēršļus, kādēļ lai nesvinētu kāzas tieši tagad.

Savukārt kādai citai jāpiedzīvo ikrīta nelabumi, hronisks nogurums vai milzīga miega apetīte. Kāzas būs grūtāk izbaudīt, ja grūtniecības periodā izjūti kāda veida diskomfortu. Ja nejūties labi, bet tomēr jūti, ka tev ir īpaši svarīgi, lai bērniņš piedzimtu laulībā, var apsvērt noorganizēt oficiālu ceremoniju grūtniecības laikā, savukārt ballīti ar draugiem vēlāk, kad būsi tam gatava. Nav svarīgi, ko teiks radi un draugi.

Svarīgi ir tas, kā jūties tu un tavs mazulis.

Foto: NICOLE KIRSHNER

Svinot kāzas gaidību laikā, īpaši jāpievērš uzmanība praktiskiem ērtību jautājumiem - kā piemēram, lai būtu iespēja patverties paēnā tveicīgā laikā, - zem nojumes vai saulessargiem, un lai grūtniecei būtu pieejams svaigs dzeramais ūdens. Tāpat jāpārrunā ar kāzu dekoratoriem un floristiem ziedu un aromātisku objektu (kā sveces) izmantošana, jo grūtniecēm pat iepriekš patīkamas mīļākās smaržas mēdz šķebināt.

kāzas gaidībās jeb stāvoklī, gaidot bērniņu
Foto: MELISSA MARSHALL

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: NICOLE KIRSHNER, MELISSA MARSHALL


Lasi arī: DUBULTS PRIEKS JEB LĪGAVA GAIDĪBĀS!

Citi Raksti