Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” VIETA – KOYA

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” VIETA – KOYA

Turpinot stāstus par projekta “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņu nomodā” komandu, iepazīstinām ar vietu, kas mājo senā laivu piestātnē un kuru šodien raksturo laikmetīgs dizains, izcila ainava un pasaules valstu iedvesmota ēdienkarte – restorānu KOYA.

Kas gan labāk varētu raksturot vietu, ja ne cilvēki, kuri tur pavadījuši sev ļoti īpašus mirkļus? Viņu atmiņas, sajūtas, smaidi… KOYĀ tās sauc par gadsimta kāzām. Skaistas, saviļņojošas, pārdomātas līdz sīkumam… Kāzas, kurām arī KOYA gatavojās gandrīz gadu. Par savu kāzu dienu stāsta ex-līgava-tagad-sieva no saulainās Cīrihes.

„Bija silta, saulaina vasaras diena. Mūsu kāzu diena. Tieši tāda, kādu vēlējāmies. Rītu sākām ar šampanieti, visi bija priecīgi, smaidīgi. Ko mēs no šīs dienas gaidījām? Skaistu ceremoniju un labu ballīti vakarā. Visapkārt ziedus, kūkas, šampanieti, sauli, smaidus, vēl šampanieti, un dejas. Gribējām redzēt visus, kuri mums mīļi, vienuviet; redzēt viņus labi pavadām laiku, laimīgus. Vai mums tas izdevās? Jā, mums viss bija kolosāli. Pat lietus divos no rīta bija tieši laikā tiem, kuri bija sakarsuši dejās!

Pēc ceremonijas un fotosesijas caur express dušu devāmies uz kāzu svinību vietu – restorānu KOYA. Restorāns bija pārvērsts par pasaku valstību. Skaisti izdekorēts, piepildīts ar ziediem un sveču laternām upes malā (skats un Daugavu ir lielisks!). Stikla siena bija pilnībā atvērta, savienojot iekštelpas un terasi. Bija uzbūvēta skatuve un ierīkots stūris ūdens pīpei. Redzētais mūs ļoti iepriecināja, kā arī mana ideja iekarināt ziedus lustrās bija tieši tik efektīva, kā es to biju iedomājusies.

Garšīgi, uzticami, forši – tāda bija mūsu pieredze KOYA! Viesiem garšoja viss un kokteiļi bija lieliski. Interesanti, ka visvairāk komplimentu dzirdējām par siļķi kažokā, kuru pasniedza brunch’ā. Mūsu ārvalstu viesiem tas bija jaunums un ļoti patīkams pārsteigums.

Restorānā KOYA ir augsta ēdiena un dzērienu kvalitāte un augsta līmeņa apkalpošana – vienmēr laikā, neuzbāzīgi un izpalīdzīgi.

Reizēm šķiet, ka viesmīlis ir sagatavojis salveti jau pirms kaut kas tiek apgāzts, un uzslauka un atvainojas tā, it kā viņš pats būtu to izdarījis. Mūs ļoti pārsteidza arī darbinieku izturība – viņi sagaidīja viesus ar dzērieniem un uzkodām pie baznīcas ap 16:00. Tad pēc īsa mirkļa viņi jau bija priekšā KOYA un turpināja rūpēties par lieliskiem ēdieniem un dzērieniem no vakariņām līdz pat pēdējam viesim piecos no rīta. Un jau 11:00 nākamajā dienā viņi bija restorānā, lai pasniegtu mums gardāko brunch’u Rīgā – vienmēr ar smaidu un prieku.

KOYA ir brīnišķīga vieta kāzām. Lielākā daļa mūsu viesu bija atbraukuši no ārvalstīm, attiecīgi tā bija laba iespēja viņiem pie viena apskatīt Rīgu. Vecrīgai tuvā lokācija nozīmēja to, ka katrs varēja izvēlēties sev piemērotu viesnīcu, 10 minūšu rādiusā bija pieejams ļoti plašs cenu un ērtību diapazons.

Tikpat svarīga kā kāzu diena mums bija gatavošanās tai. Visu gribējām nogaršot un izrunāt, lai neparko nav jādomā kāzu dienā. Mūs pārsteidza atsaucība un fleksibilitāte, kas daudzās svinību vietās ir retums. Paldies īpaši Lienei Verpakovskai (KOYA banketu vadītājai) par palīdzību un piekāpšanos mūsu idejām, piemēram, ar papīra ziediem vīna skapi pārvērst par ziedu sienu foto stūrim. Uz KOYA gājām arī pirms kāzām un to turpinām darīt tagad – ikreiz, kad apciemojam Rīgu.”

KOYA par KOYA

KOYA ir mūsdienīgs restorāns radošajā Andrejsalā, kas izvietots pašā Daugavas krastā ar brīnišķīgu skatu uz ostu un Pārdaugavu.

Skats no restorāna un plašās āra terases ir vienlīdz saviļņojošs visos gadalaikos – ar skaistākajiem saulrietiem un saullēktiem, puteņa un lietus ainavām, garām slīdošiem kuģiem, līdz pilnīgam mieram uz ūdens un apkārtnē.

KOYA šefpavāre Jolanta Bula ar komandu piedāvā izcilu, pasaules valstu iedvesmotu, ēdienkarti. Ir pieejama plaša vīna karte un ļoti plaša bāra karte ar desmitiem dažādu rumu, viskiju un pārdomātiem kokteiļiem.

KOYA ir izbūvēts vecā laivu nojumē, un šodien arhitekti ir radījuši laikmetīgu dizainu, saglabājot vieglumu, gaišumu un plašumu. Ideāla vietā Rīgas centrā, kur var justies kā nekurienes vidū. Ļoti skaistas nekurienes vidū!

Citi Raksti