Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Katru gadu kāzu tendenču jomā parādās jaunas vēsmas. Bet ir tendences, kuras pāri īpaši iemīļo un tās turpina būt aktuālas arī no iepriekšējā gada. Kādi ir aktuālie kāzu trendi, kas aizsākušies jau 2021. gadā, un turpinās kļūt vēl aktuālāki – dalās profesionāla kāzu fotogrāfe Ilze Ose.

Kāzu kleitas

Turpināsies iepriekšējā gadā aizsāktais trends – elegances piesātinātas askētiskas, gludas kleitas ar tīrām un piegulošām līnijām, kuras paspilgtinātas ar pievilcīgiem izgriezumiem svārku vai muguras daļā. Izvēlētais kleitas garums var būt dažāds – gan garas, gan midi garuma kleitas. Šādām kleitām tiek akcentēta augšdaļa – krūšu jeb korsetes daļa, vai arī tās papildinātas ar apjomīgām piedurknēm.

Foto: ILZE OSE

Drosmīgās un mūsdienīgās līgavas aizvien biežāk izvēlas kāzu bikškostīmu, kuru droši kombinē ar ierastajiem kāzu aksesuāriem – kā plīvuru. Ja kādreiz šādu kostīmu līgava uzvilka vien ballītes daļā, tad tagad tas kļuvis arī par kāzu ceremonijas tērpu.

Pie kleitām vienmēr populārs līgavas aksesuārs ir bijušas un turpina būt pērles. Tie var būt atsevišķi pērļu akcenti līdz pat kleitas detaļām, kas pilnībā izšūtas pērlēm.

kazu-trendi-2022-kazu-kleitas-bikskostimi
Foto: ILZE OSE

Auskari un rotas

Tā kā tērps ir askētisks, tīrām līnijām, tad savu uzvaras gājienu iet aksesuāri – lieli auskari un mirdzošas kaklarotas, kas pievērš uzmanību sejai un pagarina kakla daļu, kā arī skaisti saspēlējas ar plīvuru.

Tāpat aktuāli izdaiļot līgavas kurpes ar pērlēm, kristāliem un citām mirdzošām un izteiksmīgām detaļām.

kazu-trendi-2022-rotas-perles-auskari
Foto: ILZE OSE

Kāzu ziedi

Laikā, kad pāriem nācās pielāgoties dažādiem ierobežojumiem un no daļas kāzu tradīciju atteikties, īpaši aktuāli turpina būt apburoši līgavas pušķi un izteiksmīgi ziedu sakārtojumi. Līgavas pušķis paliek nemainīgi nozīmīgs aksesuārs, gluži kā rokassomiņa ikdienā. 2022. gada līgavas vēlēsies eksperimentēt ar ziedu kompozīcijām, līdzsvarojot tradicionālo ar mūsdienīgo. Kādai šis līdzsvars var izpausties modernās formās un klasisku ziedu izvēlē – sievišķīgās peonijās, neļķēs vai rozēs, citai līgavai tieši otrādi – līgavas pušķis, kas sastāv tikai no viena veida ziediem – rozēm, tulpēm vai maijpuķītēm.

kazu-trendi-2022-ziedi-floristika
Foto: ILZE OSE

Mazas un intīmas kāzas

Lielas un grandiozas kāzas tiks svinētas vienmēr, tomēr pēdējo pāris gadu laikā aizsākusies tendence, kas turpinās – mazas un intīmas kāzas tuvāko cilvēku lokā. Intīmās kāzās lielāks akcents tiek likts uz dekorācijām, izvēloties bagātīgākas ziedu kompozīcijas. Un vēl kāds fantastisks pluss – vairāk laika pāris sev atvēl izbaudīt divatā.

Jo kāzas ir svētki sev pašiem!

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ILZE OSE


Lasi arī: KĀZU TRENDS – PAŠAS VEIDOTA KĀZU FRIZŪRA

Citi Raksti